ČLÁNKY SOUTĚŽE
Kontakty (tým) Reklama Pro média

Mordors gang v TV 4. července 2017   (11:48)rozhovor se skupinou Mordors gang pro klatovskou TV FilmPro.


KOMPLEXNÍ ŘEŠENÍ
Plzeňská skupina Mordors gang vystoupila v červnu v pořadu Hudebník klubu Alana Rohana v regionální Tv FilmPro v Klatovech.
Povídali jsme si o jejich staré i nové tvorbě. O subkultuře a sub žánrech v USA a jejich přenos do Evropy.
I do Česka. Bohužel rockabilly, psychobilly, rock n roll, swing boogie woogie, a další směry se v Česku moc neujaly a nejsou vyhledávaným žánrem.
Přesto jde o velmi kvalitní zaměření.

http://bandzone.cz/mordorsgang


https://www.youtube.com/watch?v=3pkb03m5UGU&list=PLF02912DBD609EAAD&index=1


FOTO PRO RADOST


8 fotografií v galerii

Mordors gang v TV (1 / 8) Mordors gang v TV (2 / 8) Mordors gang v TV (3 / 8) Mordors gang v TV (4 / 8) Mordors gang v TV (5 / 8) Mordors gang v TV (6 / 8) Mordors gang v TV (7 / 8) Mordors gang v TV (8 / 8)

zdroj:http://www.filmpro.cz/filmpro/
autor:text:     Alan RohanDalší články žánru Rockabilly / Psychobilly

Kluboofka KLUBOOFKA TV žije a funguje naplno, i když je teď čas dovolených a letních festivalů. Krucipüsk nezahraje změna programu V České Kamenici v hospodě U nádraží to díky Viktorovi Vorbovi opravdu žije, asi nejvíce v širokém okolí! V Divadle Pod čarou se chystá rockový večer s kapelami Šutr, Ucho a Gruzavik Po delší době připravuje kapela Šutr pro své fanoušky v Divadle Pod čarou v Písku rockový večer. Na pomoc si přizve táborské Gruzavik, hrající big beat - crossover. Kapela Ucho z Blatné zahraje tvrdší pecky z 60. - 80. let. Začíná Sziget, největší festival léta. Do Szigetu zbývá už jen pár hodin a ve středu 7. srpna se otevřou brány největšího festivalu ve střední Evropě. Program je našlapaný spoustou slavných jmen jako je Ed Sheeran, Foo Fighters, Post Malone, Macklemore, Twenty One Pilots a stovky dalších. Ostrovní areál toho nabízí mnohem víc a tady je pár tipů. Za týden startuje Rock for People! Stand-up comedy, TMBK či Ninja faktor – Rock for People nebude jen o muzice. Dvojitá nálož pražskýho rock´n´rollu Taky rád vzpomínáš na ty časy, kdy rock´n´roll byl rock´n´rollem, undergroundový kluby praskaly ve švech jak Halinina podprsenka a lidi na takových akcích byli vždycky jako bratři? Páteční rock´n´rollovej mejdan v plzeňském Divadle pod lampou se nesl přesně v tomto duchu. Psi a královny pod jednou střechou Ztracené jedenácté Boží přikázání tvrdí, že kontrabas do rock´n´rollu patří jako jako Babiš do krimu. Jestli je to pravda, anebo jsem si to zrovna vymyslel se můžete přesvědčit již tento pátek v Divadle pod lampou! Bude totiž večírek! A ne ledajakej!

Další rozhovory

Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně Hogofogo
2016 ....... 2021 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz