ČLÁNKY SOUTĚŽE
Kontakty (tým) Reklama Pro média

Na brněnském Špilberku to v létě žije hudbou! 14. července 2017   (15:41)Brněnský hrad Špilberk poskytuje sám o sobě jedinečnou atmosféru. Když k tomu přidáte ještě dobrou hudbu různých žánrů, nabízí se zážitek vskutku neopakovatelný. A co že se bude v letním kině na Špilasu hrát každý čtvrtek?

Na brněnském Špilberku to v létě žije hudbou!

6. 7. 2017 odstartoval sérií koncertů konajících se na terase hradu populární zpěvák Voxel a spolu s ním Johny Kay. Týden po něm měla celé Brno jako na dlani folk-punková zpěvačka Mucha. Tyto show už bohužel nestihnete. Zato ale můžete stihnout ty další. 20. 7. 2017 například  písničkáře, který dle mého, má strašně charismatickou barvu hlasu (může mít hlas charisma?) - Pokáče. Poslední dobou je o něm slyšet víc a víc. Vidět ho živě proto určitě nebude ztráta času. Posuďte sami, před šesti dny vydal svůj nový klip Aromatické léto


KOMPLEXNÍ ŘEŠENÍ
27. 7. 2017 si od hudby trochu oddychneme a na své si přijdou příznivci trabantů a cestování. Bude se zde konat BEST of přednáška Trabantem napříč kontinenty.

První srpnový čtvrtek vystoupí už vyloženě prosáklá, pražská hip-hopová formace Prago Union a spolu s nimi brněnští rock-rapoví HYV.

Nahoďte úsměv, rozhoďte deku a hoďte se do pohody. 10. 8. 2017 přijde na scénu rodák ze San Francisca, pohodář Rocky Leon. A aby na ten brněnský dav nebyl sám, druhým účinkujícím večera bude Jirka Drtil z Kostelce na Hané.

Jediný "nečtvrteční" koncert je festival Špilberk Balkannn, kdy se okolí Špilasu bude vlnit v rytmu balkánského styl. Rozhýbe vás třeba Dubioza Kolektiv, Circus Brothers a další. Více info v článku zde

Dalším písničkářem v pořádí bude Pavel Callta. Na toho se můžete přijít mrknout 17. 8. 2017.

24. 8. 2017 se od Špilasu budou linout electro-swingové tóny, o které se postará kapela Mydy Rabycad. Připravte si nožičky, bude se trsat.

1. 9. 2017 se o závěrečný koncert postarají místní kluci ze Supertesly a na pódiu se s nimi vystřídá Nežfaleš.

Vstupenky lze zakoupit na místě a na vybrané koncerty i v předprodeji na GoOut.cz nebo v brněnském Indies.
.
Sledujte události na FB Letního kina Špilberk a nic vám neuknikne!


FOTO PRO RADOST

autoři:text:     Veronika Dawidowicz
foto:     Letní kino ŠpilberkDalší články žánrů Folk, Reggae, dancehall, Rock, Rock'n'roll

Line up Cidre Punk Festu 2020 – celá sedmička zajímavých kapel V sobotu 18.7.2020 se v Újezdě u Chanovic budou dít věci. Již třetí ročník Cidre Punk Festu v povětšinou punkovém stylu nabídne plejádu skupin i z poměrně vzdálených končin se společným jmenovatelem – ženským dominantním vokálem. Příjemné rodinné prostředí, ochotní pořadatelé a ostrý zvuk jsou na této akci samozřejmostí. Proto neváhejte – odstartováno bude v 15:00 hodin. Na Hracholuskách zaburácel bigbít! Rozlehlý kemp Keramika měl na programu nedělního večera 5.7.2020 koncert plzeňské skupiny Louis Cypher. Příjemné prostředí a zastřešené pódium daly vyniknout pohodovému večírku, na kterém se tančilo, zpívalo a samozřejmě konzumovalo. Na koupališti v Čížicích zahraje Extra Band revival Páteční večer 10.7.2020 slibuje v čížickém areálu Čihule skvělý hudební večer. Na pódiu zde vybalí nabitý playlist plzeňská bigbítová legenda s Jardou Soukupem u mikrofonu. Letní parket Na Hřišti v Chlumčanech pohostil přeštický Kabát revival West Narychlo uspořádaný koncert v neděli 5.7.2020 měl za následek trochu pozměněnou sestavu, která však nic neubrala na povedeném vystoupení a hudebním zážitku všech přítomných hostů. Na scéně se představil nový basák Sváťa Němeček, který do sehrané party velice dobře zapadl. Elita české hudební scény na pódiu 11. ročníku Rock for JK Manětín Nádherné počasí a proces uvolňování přišel právě včas, aby se mohl jeden z velkých Západočeských festivalů v daném termínu 4.7.2020 uskutečnit. Připravená prostorná stage a nadupaná zvuková technika čekaly pouze na ten správný čas, kdy se k nástrojům postavila první kapela. Letošní festival se blýskl rockovými hvězdami z popředí celorepublikové scény – Harlej, Alkehol, Doga… Pro fanoušky dobré muziky opravdová výzva! Vlčtejnské podhradí přijede rozbourat metalový Arakain Velká událost pro fanoušky ostré muziky nastane v pátek 17.7.2020 úderem 20. hodiny. Na Vlčtejně u Blovic bude odstartován výživný koncert, kde se jako host představí plzeňský Paradox. Poté již vypukne metalové peklo s nabroušeným pražským Arakainem. Chebské Plektrum v Řesanicích nezklamalo! Malebná víska Řesanice u Kasejovic pohostila na letním parketu v srdci obce hardrockovou kapelu Plektrum. Každoroční akce tu má hluboko zapuštěné kořeny podpořené fanoušky napříč generacemi a páteční večer 3.7.2020 nebyl výjimkou.

Další pozvánky na akce

Line up Cidre Punk Festu 2020 – celá sedmička zajímavých kapel V sobotu 18.7.2020 se v Újezdě u Chanovic budou dít věci. Již třetí ročník Cidre Punk Festu v povětšinou punkovém stylu nabídne plejádu skupin i z poměrně vzdálených končin se společným jmenovatelem – ženským dominantním vokálem. Příjemné rodinné prostředí, ochotní pořadatelé a ostrý zvuk jsou na této akci samozřejmostí. Proto neváhejte – odstartováno bude v 15:00 hodin. Na koupališti v Čížicích zahraje Extra Band revival Páteční večer 10.7.2020 slibuje v čížickém areálu Čihule skvělý hudební večer. Na pódiu zde vybalí nabitý playlist plzeňská bigbítová legenda s Jardou Soukupem u mikrofonu. Mňága už tento čtvrtek Další ze série letních Open Air koncertů pod Garage Tábor už tento čtvrtek! Vlčtejnské podhradí přijede rozbourat metalový Arakain Velká událost pro fanoušky ostré muziky nastane v pátek 17.7.2020 úderem 20. hodiny. Na Vlčtejně u Blovic bude odstartován výživný koncert, kde se jako host představí plzeňský Paradox. Poté již vypukne metalové peklo s nabroušeným pražským Arakainem. Léto v Prazdroji 2020 chystá 9 koncertů tuzemských rockových kapel, 4 filmové projekce a nespočet pohodových chvilek Letošní pivovarské léto potrvá od 2. července až do 28. srpna a nabídne všechno, co patří ke správné prázdninové idyle: letní kino s domácími i světovými filmovými hity, živou muziku pod hvězdnou oblohou, orosené pivo, chladivé nealko i grilované speciality. Blatná se stane sedmou zastávkou Letní Parket Tour Rybiček 48 Zimní stadion v jihočeské Blatné přivítá oblíbenou kutnohorskou kapelu v sobotu 11.7.2020. Ještě před nástupem lídra výživného koncertu rozehřeje publikum na provozní teplotu hostující skupina Street69, která Rybičky 48 úspěšně provázela i na loňské celorepublikové šňůře. zakázanÝovoce oslaví 15. narozeniny ve velkém stylu, jednou ze zastávek turné budou Dolany! Dnes už legendární říčanská parta zakázanÝovoce dostává „občanku“ a ke svým patnácti letům na scéně chystá pořádně rozjetý mejdan. A útokem kluci vezmou i příjemný areál koupaliště v Dolanech. Pogratulovat jim kromě fans dorazí i skupiny From a Second Breath.
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně
2016 ....... 2020 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz