ČLÁNKY SOUTĚŽE
Kontakty (tým) Reklama Pro média

Na koncertě vokální skupiny For You zazní Nenahraditeľná i Lady Carneval 17. února 2020   (23:31)Chcete slyšet živě megahit Nenahraditeľná? Přijďte na koncert vokální skupiny For You, která skladbu se Simou Martausovou nazpívala. Pětice hudebníků představí v Dome kultúry Lúky v Bratislavě i další pecky Lady Carneval, Sestrička z Kramárov či Unikát.

For You
Na koncertě vokální skupiny For You zazní Nenahraditeľná i Lady Carneval

Chcete slyšet živě megahit Nenahraditeľná? Přijďte na koncert vokální skupiny For You, která skladbu se Simou Martausovou nazpívala. Pětice hudebníků představí 13. března v Dome kultúry Lúky v Bratislavě i další pecky Lady Carneval, Sestrička z Kramárov či Unikát. Slovenský Pentatonix, jak se kapele přezdívá, zazpívá vlastní autorské A capella skladby i další světové hity jako Senorita či Shallow. Koncert s názvem SneŽIENKY je věnován nejen ženám.
 
Vokální skupinu For You tvoří pět členů - Milan Masiarik - tenor, Emil Esso Smoliga - beatbox / tenor, Nika Barľáková - alt, Katalin Lantos Borbély - soprán a Andrej Mann - bas. Pětice se nyní představí na samostatném koncertě 13. března v Dome kultúry Lúky.

I když koncertujeme hodně, tento koncert je pro nás výjimečný, protože  je to náš vlastní. Lidé nás vídají na firemních akcích, na akcích měst a obcí. Toto bude ale náš samostatný koncert a my se už na něj velmi těšíme,“ neskrývá radost Milan Masiarik.
 


FOTO PRO RADOST
Na koncertě tentokrát zazní autorské skladby Tieň a Open your eyes, ale i A capella verze oblíbených písní Sestrička z Kramárov od Elánu či Unikát od Márie Čírové.
 
Na tomto koncertě zazní skladby, které na předešlých koncertech nezazněly. Lidé se těší na naše pecky a na naše známé covery, které nebudou určitě chybět. Využijeme prostor, že máme vlastní - samostatný koncert a zazpíváme spolu s publikem naše vlastní autorské skladby. Jako bonus vždy máme s sebou i diváky žádanou píseň Petróleum lámpa od známé maďarské skupiny OMEGA,“ prozradila zpěvačka Katalin Lantos Borbély.
 

 

Na koncertě tentokrát zazní autorské skladby …
Celá spolupráce se Simou vznikla velmi spontánně. Sima připravila demo, kde zpívala a hrála na klavír. Nám se to zalíbilo a začali jsme to rovnou nahrávat. Skladba tedy vznikla ve studiu a až na jednu výjimku to je čistě studiová spolupráce,“ vysvětluje Andrej Mann.
 
Koncerty bez této písně si už neumíme představit, ba dokonce i v zahraničí ji pokaždé zazpíváme. V Maďarsku, v Rakousku nebo v Německu vždy řekneme o čem je tato skladba, jak vznikla, proč ji zpíváme a proč ji považujeme za svou ... V lednu to byly dva roky, co jsme se poprvé setkali se Simou. Na jednom benefičním koncertě jsme si „padli do oka". Popravdě jsme se mile překvapili, ve snu by nás nenapadlo, že se píseň bez hudebních nástrojů stane hitem, že ji rádia budou hrávat každodenně i vícekrát, že nás lidé zastaví v obchodech a pogratulují k výborné spolupráci a výkonu. 13. března si ji zazpíváme s naším publikem, s našimi fanoušky, s našimi kamarády,“ těší se Katalin Lantos Borbély.

Koncert 13. března 2020 organizačně i dramaturgicky zastřešuje Dom Kultúry Lúky v Petržalce. Jelikož se koná v období kolem MDŽ, koncert je věnován ženám.
 
V našem případě to nebude pouze klišé, protože většina našich fanoušků jsou právě ženy. A jako žena jsem velmi potěšena, že koncert bude věnován ženám, sama sobě si zazpívám. To je milé. Určitě jim něco i vymyslíme, nějaké překvapení speciálně pouze pro ženy,“ uzavírá Katalin Lantos Borbély.
 
Skupina For You v roce 2016 vydala dvě alba, debutové album We sing... For You a vánoční album Merry Christmas...For You. V prosinci 2018 přibylo další album s názvem Seasons. Nenechte si ujít vystoupení skupiny For You 13. března v Dome kultúry Lúky v Bratislavě, vstupenky se dají koupit ZDE.

Více informací o kapele najdete zde:
 
Facebook https://www.facebook.com/groupforyou
Instagram https://www.instagram.com/foryouacapella/
iTunes https://itunes.apple.com/us/artist/for-you-acapella/1174170873
Spotify https://open.spotify.com/artist/0vr9YKwh37zSPLcr8zGCO9
Web https://www.groupforyou.eu
YouTube https://www.youtube.com/c/foryouacapella
 

Koncert 13. března 2020 organizačně i …

FOTO PRO RADOST

zdroj:NK Factory
autor:foto:     Zdroj: Archiv skupiny For YouDalší tiskovky

Jemnostpáni z Klatov chystají Obývákovou Juchparádu aneb Trautenberk live stream již tuhle sobotu! Čeládko, myslivci, splní se vám sen. Budete moci jakobybýt v Malé sportovní hale v Praze a zároveň při tom doma bzdít do gauče. „No není to skvělé, Horste? Je to skvělé!“ Dymytry streamovali revoluční Revolter show! Stejně jako většina interpretů po celém světě, kapela i fanoušci Dymytry jsou už několik měsíců bez možnosti společných zážitků. Většina jarních koncertů se odložila na náhradní termíny a tak obě kapely připravily pro svoje fanoušky malou náplast. Sam s kytarou - acoustic underground a Asort Plastic - agropunk. Už zítra Obývák - Coffee & Cocktail bar Kapela Iné Kafe po dvou letech představuje nový singl Ruleta a ohlašuje INEKAFE „25 ROCKOV“ TOUR! Na fanoušky kapely Iné Kafe se valí tři bomby za jeden týden! Bratislavská legenda po dvou letech představuje novou skladbu. Rocková novinka je poděkováním fanouškům za jejich 25 let přízně. Rocková parta Sendwitch natočila klip během karantény a plánuje live stream s Láskou Klip ke skladbě Mezi náma, jejíž text vychází z nepovedeného vztahu frontmana kapely, natáčeli během karantény ve studiu u Thoma Frödeho z Imodia. Kapela má v plánu odehrát i live stream svého koncertu. Poetika - singl a videoklip Padám Autorsky a hudebně dospělá skupina Poetika připravuje svoje druhé album. Nyní přichází se singlem a videoklipem Padám  „Festivaly proběhnou, pokud je budeme moci uskutečnit“, vzkazuje tým pořadatelů Pekelného ostrova a Chodrockfestu Vlivem současné situace kolem konání všech nejen hudebních akcí včetně festivalů vzniká řada otázek. Tým pořadatelů Pekelného ostrova a Chodrockfestu však zareagoval a veškeré informace ohledně konání těchto dvou festivalů pro své fanoušky a příznivce sepsal.
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně
2016 ....... 2020 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz