ČLÁNKY SOUTĚŽE
Kontakty (tým) Reklama Pro média

OPEN AIR MUSICFEST PŘEŠTĚNICE 2017 1. června 2017   (20:00)OPEN AIR MUSICFEST PŘEŠTĚNICE 2017

OPEN AIR MUSICFEST PŘEŠTĚNICE 2017

Zde je místo i pro Vaší reklamu.

Cbanner (1)   (900 x 150px)
OPEN AIR MUSICFEST PŘEŠTĚNICE 2017
Tisková zpráva 5, 18. 5. 2017
 
DO PŘEŠTĚNIC LETOS DORAZÍ I ČESKÁ ROCKOVÁ ELITA – HARLEJ!
Další hvězdou kultovního hudebního festivalu uprostřed jihočeských lesů, luk a strání je stálice české rockové scény – kapela Harlej, která zde představí své zbrusu nové album Hodný holky zlý kluky chtěj. Přijeďte do Přeštěnic a v sobotu 1. července zažijete na vlastní kůži hudební Zemětřesení!
 
HARLEJ je rockovo-punková kapela z Prahy a Mostu, která vznikla v roce 1995. Jejími současnými členy jsou Tonda Rauer (kytara), Tomáš Hrbáček (zpěv), Martin Kolinss (baskytara), Milan „Hofík“ Hoffman (kytara) a Libor Fanta (bicí). Jejich první deska nese název Aj mena ou bejby hel (1995) a o dva roky později následovalo album Harlej Krišna. V roce 1998 dělal Harlej předskokana kapele Kabát na jejich "Čert na koze jel tour“ a světlo světa spatřilo v pořadí třetí řadové album Harlejova kometa. Se začátkem milénia vyšla po delší pauze nová deska Zastavte vodu. V dalších letech vznikly reedice starších desek a novinka Musíme se pochválit, máme auto z M(m)ostu. V roce 2003 přišel památný vyprodaný koncert v klubu Šeříkovka v Plzni a deska Když chválím, tak sebe. A co dalšího stihli Harlejáci do současnosti? Nahráli první DVD, na kterém hostovali Komunální odpad, Divokej Bill a Olda Říha s názvem Když chválíme, tak Vás. Vydali další alba - Čtyři z punku a pes, Harlej University, Harlejland, … máme vlka, Teleskopický tele, Na prodej a loni spatřilo světlo světa další DVD s názvem Tak tady máš, Bože, co jsi chtěl. Letošní rok je ve znamení vydání nového osobitého alba Hodný holky zlý kluky chtěj, se kterým vyrazili na velké turné, které vyvrcholí na podzim v pražské Lucerně. Více informací o kapele na www.harlej.cz.
 
Pohodový festival OPEN AIR MUSICFEST PŘEŠTĚNICE se letos uskuteční 30. června a 1. července. Kromě zmíněné kapely Harlej zde vystoupí také skupiny Škwor, Alkehol, Jelen, Mandrage nebo Hentai Corporation. Těšit se můžete i na legendární skupinu Citron, Slza, Zakázaný Ovoce, Rybičky 48 či na vycházející hvězdu českého popu, zpěváka Sebastiana. Na festivalu se také představí zajímavé hudební objevy včetně vítězů soutěží Šance Muzikus nebo Expedice Přeštěnice. Navíc je pro návštěvníky festivalu připraven bohatý doprovodný program v podobě divadelních a filmových představení a atraktivní exhibice bikerů Open Air Dirt Jam, která se zde bude konat již pošesté.
 
Vstupenky na festival lze zakoupit v Turistickém informačním centru Milevsko, v kanceláři Domu kultury Milevsko, na pokladně milevského kina nebo si je můžete opatřit online z pohodlí domova na portálu www.milevskem.cz a v dalších předprodejních sítích.
 
Více informací
www.prestenice.cz
www.facebook.com/prestenice
 
Kontakty
Bc. Vít Kratochvíl, Milevský kraj o.p.s.                      Mgr. Josef Kašpar, JK Art Production
Tel. 383 809 200, 776 33 88 55                                Tel. 603 913 307
www.milevskymkrajem.cz                                        www.jkartproduction.cz
kratochvil@dkmilevsko.cz                                         musicfest@prestenice.cz


Zde je místo i pro Vaší reklamu.

Cbanner (2)   (900 x 150px)

autor:text:     Tisková zprávaDalší články žánrů Crossover, Metal, Pop, Punk (rock), Rock, Ska

Peter Nagy je věčným optimistou, v nové skladbě zpívá Raz sa všetko vyrieši! Hitmaker Peter Nagy přichází s novou optimistickou písní Raz sa všetko vyrieši. Hudbu i text k novince, která nese podtitul Tup, Tup Song, napsal samotný Peter Nagy. Online koncert kapely Hlahol na střeše Knaku V neděli večer skupina Hlahol vystoupila na střeše legendárního teplického klubu a spáchala si tím vlastní open air, i s diváky v ulici. Kapela Sendwitch s Pekařem vydává klip Mayday, v létě vyrazí na společnou tour! Pekař si ve videoklipu zahrál psychologa, kterému se zpěvák kapely Daniel Černý svěřuje s pocity a náladami, se kterými bojuje v dnešní nelehké době. Temný debut renesančního umělce JAF 34 právě vychází Dovolujeme si Vám představit debut s názvem Empty multimediálního umělce a hudebníka JAF 34. Na desce hostují Jakub Daš (Nikitin), Viktorie Marksová (Houpací koně), Jirka Bendl (Manon Meurt), Oskar Pilař (ex-Peter Pan Complex), Michal Hanáček (ex-Baro Chandel), Jakub Chaba (ex-Peter Pan Complex), Petr Voruda (ex-Baro Chandel), David Novotný (Himalayan Dalai Lama) a další. Prague Summer Festival potvrzuje The Offspring na červen 2022 Prague Summer Festival oznamuje nové datum konání koncertu The Offspring. Kapela vystoupí v Praze 12. června 2022, představí právě vydanou novinku Let The Bad Times Roll. Toxic Paradise posunuli své Limity a odpálili stejnojmenný videoklip! Plzeňští metaloví Toxic Paradise i v této nelehké době neponechali nic náhodě a stále více posouvají své Limity. A to doslova… Skupina Pepper odtajnila svůj Příběh - aneb zbrusu nový videoklip je na světě! Mladá nadaná kapela Pepper neusnula na vavřínech a svým fans se hlásí zbrusu novým videoklipem s názvem Příběh. A věřte, máme se na co těšit!

Další tiskovky

Peter Nagy je věčným optimistou, v nové skladbě zpívá Raz sa všetko vyrieši! Hitmaker Peter Nagy přichází s novou optimistickou písní Raz sa všetko vyrieši. Hudbu i text k novince, která nese podtitul Tup, Tup Song, napsal samotný Peter Nagy. Umělci pomohli dobré věci v rámci benefice #opětspolu Získat prostředky na speciální přístroj můžete pomoci i vy! Kapela Sendwitch s Pekařem vydává klip Mayday, v létě vyrazí na společnou tour! Pekař si ve videoklipu zahrál psychologa, kterému se zpěvák kapely Daniel Černý svěřuje s pocity a náladami, se kterými bojuje v dnešní nelehké době. Temný debut renesančního umělce JAF 34 právě vychází Dovolujeme si Vám představit debut s názvem Empty multimediálního umělce a hudebníka JAF 34. Na desce hostují Jakub Daš (Nikitin), Viktorie Marksová (Houpací koně), Jirka Bendl (Manon Meurt), Oskar Pilař (ex-Peter Pan Complex), Michal Hanáček (ex-Baro Chandel), Jakub Chaba (ex-Peter Pan Complex), Petr Voruda (ex-Baro Chandel), David Novotný (Himalayan Dalai Lama) a další. Prague Summer Festival potvrzuje The Offspring na červen 2022 Prague Summer Festival oznamuje nové datum konání koncertu The Offspring. Kapela vystoupí v Praze 12. června 2022, představí právě vydanou novinku Let The Bad Times Roll. MC Matheus vydal novou desku aneb Domeček z karet jako aluze na stav planety Ze spojení rapera Matheuse s producentem a multiinstrumentalistou Adamem Urbanem alias Renkem vzešlo letos na jaře hip hopové album Domeček z karet a je se na co těšit. Vsadili na lidské hlasy - Martin Harich a skupina For You přicházejí s novinkou bez nástrojů - Right Beside You! Na slovenské scéně vzniklo nové unikátní hudební spojení! Společnou píseň Right Beside You představují zpěvák a skladatel Martin Harich a vokální skupina For You.
Zde je místo
i pro Vaší reklamu.

Hlavní banner
(180 x 450px)
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně Hogofogo
2016 ....... 2021 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz