ČLÁNKY SOUTĚŽE
Kontakty (tým) Reklama Pro média

PAKÁŠ SLAVÍ 15 LET ! 14. dubna 2017   (15:33)Dominikální paseky - Podbrdská hospoda

PAKÁŠ SLAVÍ 15 LET !

Už patnáct let existence na hudební scéně oslaví v letošním roce příbramská ska-funková kapela Pakáš. Za celou dobu působení skupiny se v jejím obsazení vystřídalo 22 muzikantů z Příbrami a okolí, kteří provedli svůj repertoár několika žánrovými změnami, aby pak společně zakotvili v rozhoupaných vodách ska a funku. Kromě mnoha odehraných koncertů v tomto období, několika cen z různých soutěžních festivalů a zlaté desky za 6.000 prodaných nosičů společného singlu s funkovou kapelou Fatty Lumpkin se může Pakáš pochlubit šesti CD a dvěma singly, na kterých lze najít pouze původní autorskou tvorbu.

Už patnáct let existence na hudební scéně …

Zde je místo i pro Vaší reklamu.

Cbanner (1)   (900 x 150px)
V rámci oslav chystají Pakášpaři pro své fanoušky nejen řadu vystoupení v různých koutech České republiky, ale také v pořadí šesté "cédéčko" s názvem Tuna Not, na kterém najdete dvanáct nových písniček, a knížku mapující historii kapely, které dal autor název "Ať žije bigbít".

V rámci oslav chystají Pakášpaři pro své …
Oslavy odstartuje již v sobotu 29. 4. 2017 koncert v Podbrdské Hospodě v Dominikálních Pasekách. Můžete se těšit na spoustu dobré muziky v interpretaci Pakáše a další příbramské hudební legendy kapely Výčep, která zároveň zastane funkci kmotra nového "cédéčka". Začátek je ve 21:00.   

Mediálním partnerem je Musicgate.


Zde je místo i pro Vaší reklamu.

Cbanner (2)   (900 x 150px)

zdroj:Tisková zprávaDalší pozvánky na akce, tiskovky

Vsadili na lidské hlasy - Martin Harich a skupina For You přicházejí s novinkou bez nástrojů - Right Beside You! Na slovenské scéně vzniklo nové unikátní hudební spojení! Společnou píseň Right Beside You představují zpěvák a skladatel Martin Harich a vokální skupina For You. Online minifest se nezadržitelně blíží Jedná se o akci na podporu dvoudenního festivalu FRYYFEST EIRIK ft. Black Pumpkin - Prázdná skříň (Remix) EIRIK oprašuje Prázdnou skříň a přichází s jejím remixem Cítíte se sami? Objevte v sobě MUZIKONAUTa! Už rok uplynul od chvíle, co nám představila ústecká kapela IDIO&IDIO svůj poslední videoklip, natočený k singlu „Jak na pAnk“. Byl jednoduchý, hravý a skrýval v sobě množství nadsázky. Nyní však čtveřice přináší zcela jiný audiovizuální zážitek s debutovým videoklipem k písni MUZIKONAUT. Martin Ševčík Za tvými křídly Pop-rockový singl Za tvými křídly s nahořklým textem plný naděje The.Switch jsou po čtyřech letech zpět s novou skladbou, následovat budou v rychlém sledu i další The.Switch se vrátili k původnímu formátu kapely, tedy ke čtyřem členům, stejně jako tomu bylo při založení kapely v roce 1996, a po dlouhé odmlce vydávají singl sršící energií. The Fialky se hlásí s klipem POGO a vinylem Šance! Po třinácti letech vychází poprvé na vinylu druhá řadová deska pražským punkáčům The Fialky. Stejně jako původní vydání na CD i o tuto vinylovou reedici se postaralo PHR records.
Zde je místo
i pro Vaší reklamu.

Hlavní banner
(180 x 450px)
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně Hogofogo
2016 ....... 2021 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz