ČLÁNKY SOUTĚŽE
Kontakty (tým) Reklama Pro média

Peter Nagy odstartoval česko - slovenské turné, hit Aj tak sme frajeri věnoval Karlu Gottovi 7. října 2019   (18:13)Vyprodaný sál, fantastická atmosféra a megahity, které zpívalo celé publikum! Tak vypadal start česko - slovenského turné legendárního Petra Nagye v Nitře. Zpěvák, skladatel, hudebník, textař a producent odpálil devadesáti minutovou show spolu s kapelou Indigo a dvěma vokalistkami.

Peter Nagy odstartoval česko - slovenské turné, hit Aj tak sme frajeri věnoval Karlu Gottovi

Vyprodaný sál, fantastická atmosféra a megahity, které zpívalo celé publikum! Tak vypadal start česko - slovenského turné legendárního Petra Nagye v Nitře. Zpěvák, skladatel, hudebník, textař a producent odpálil devadesáti minutovou show spolu s kapelou Indigo a dvěma vokalistkami. Fanoušci si zazpívali nestárnoucí skladby Profesor Indigo,  Láska je tu s nami, Marcel z malého mesta, S nohami na stole, Korálky od Natálky či So mnou nikdy nezostarneš. Hit Aj tak sme frajeri věnoval Peter Nagy příteli Karlu Gottovi.
                                                                                                                                    
Česko - slovenská legenda Peter Nagy je na hudební scéně 35 let. Zpěvák, skladatel, hudebník, textař a producent nedávno oslavil 60 a na koncertech mu to hraje lépe než kdykoliv předtím. K oslavě připravil jubilejní PETER NAGY 60 CZ/SK TOUR, které odstartovalo koncertem v PKO v Nitře.

Vyprodaný sál, fantastická atmosféra …

KOMPLEXNÍ ŘEŠENÍ
Koncert jsem začínal sám s kytarou a s malou dušičkou - jako to už poprvé a na premiéře bývá. Ale po prvním potlesku ve vyprodaném sále jsem věděl, že to bude krásný koncert pro fanoušky. Lidé zpívali s námi a moje kapela hrála jako hodinky... Ta dřina na zkouškách se vyplatila, lidé nám to vrátili potleskem a třemi vyžádanými přídavky. Mám opravdovou radost,“ těší se Peter Nagy.
 
Hity Petra Nagya patří mezi poklady slovenské populární hudby. Spolu s legendou zpíval celý sál písně Profesor Indigo, Láska je tu s nami, Marcel z malého mesta, S nohami na stole, Sme svoji, Korálky od Natálky či So mnou nikdy nezostarneš. Některé z nich zazněly v nových, netradičních aranžích.
 
 

„Koncert jsem začínal sám s kytarou a s malou …
Vymysleli jsme nové kosmetické úpravy aranží, tak abychom se nedotkli podstaty písně, kterou fanoušci znají. Musí zůstat text i melodie. To je jako když dáš ženě nové šaty, musí se sama sobě líbit. A trochu jsme překopali playlist, zkombinovali nezkombinovatelné. Je to výzva udělat jubilejní program postavený z hitů, které by měly zaznít a zároveň nabídnout něco nové,“ prozradil Peter Nagy. Oblíbený hit Aj tak sme frajeri věnoval Peter Nagy fenomenálnímu zpěvákovi a příteli Karlu Gottovi, který nás navždy opustil. Tři skladby zazněly na koncertě v Nitře v unplugged verzi.
 
V každém koncertním programu jsem měl tiché kytarové či klavírní písničky, kdy se publikum ztiší a poslouchá. Mám rád ty momenty, kdy cítím nejvíc to porozumění mezi mnou a fanoušky. Na to se těším i na novém turné. Moje srdcovka je teď píseň 50 Žiráf a zahrajeme i úplně novou skladbu Láska, Smrť a Sloboda z čerstvě vydaného alba Pianko 2,“ konstatuje Peter Nagy.

„Vymysleli jsme nové kosmetické úpravy aranží, …
Peter Nagy zahraje na turné spolu s osvědčenými profesionály ze skupiny Indigo. S kapelníkem a kytaristou Mišom Kovalčíkem a klávesákem Markem Mečiarem vystupuje Peter už od roku 2001. Na baskytaru hraje Luboš Ďurech, který skvěle ovládá i bezpražcovou basu. V Indigu se představí i nový bubeník Jozef Gorel.
 
Moje kapela je pro mě velkou oporou, zvlášť proto, že moje písně jsou aranžované rozmanitě. Jedna je rocková, jiná více do popu anebo trochu latino a trochu reggae. Muzikanti v Indigu jsou velmi flexibilní a profesionální. Umí zahrát různé styly, které mám v repertoáru. Radost s nimi stát na pódiu. Aby se na turné písně rozsvítily, přizvali jsme si dvě vokalistky Katku ŠčevlíkovouEvu Pšenkovou. Lidé je znají z oblíbeného televizního projektu Milujem Slovensko. Velmi se těším na celé turné,“ uzavírá hitmaker.
 
Peter Nagy nedávno vydal nové album PIANKO 2, které obsahuje 13 přearanžovaných hitů s klavírem a smyčcovým kvartetem. Všechny hity legendárního zpěváka zazní na aktuálním výročním česko - slovenském turné PETER NAGY 60 CZ/SK TOUR, které zahrnuje 11 zastávek od Košic až po Prahu. Vstupenky si můžete koupit v síti Ticketportal ZDE.

Peter Nagy zahraje na turné spolu s …
Více informací najdete na speciální webové stránce k turné  https://peternagy.sk/ a na https://www.facebook.com/PeterNagyOfficial/?fref=ts

PETER NAGY 60 CZ/SK TOUR
 
SR
  9. 10.  Košice
10. 10.  Žilina
15. 10.  Bratislava
 
 
ČR
16. 10.  Otrokovice
22. 10.  České Budějovice
23. 10.  Teplice
24. 10.  Olomouc
28. 10.  Ostrava
29. 10.  Brno
31. 10.  Praha

Více informací najdete na speciální webové …

I TY ZDE MŮŽEŠ MÍT REKLAMU.

zdroj:NK Factory
autor:foto:     Zdroj: Pavol KarellDalší články s interpretem Peter Nagy a skupina Indigo

Peter Nagy má nové album, píseň Láska, Smrť a Sloboda zahraje na česko - slovenském turné! Legendární Peter Nagy a jeho hity patří mezi poklady slovenské populární hudby. A teď k nim přibude další. Zpěvák, skladatel, hudebník, textař a producent vydal nové album PIANKO 2, které obsahuje 13 přearanžovaných hitů s klavírem a smyčcovým kvartetem. „Říká se, že věk je jen číslo, ale já nevnímám ani to číslo,“ tvrdí legendární Peter Nagy, který oslaví šedesátku velkolepým turné Peter Nagy slaví šedesátku! Hitmaker oslaví jubileum a 35 let na hudební scéně velkolepým česko – slovenským turné. Legenda hudební scény odehraje dvouhodinový koncert plný megahitů v pop rockových aranžích. Hudební legenda Peter Nagy slaví třicet pět let od prvního koncertu Přesně třicet pět let uplynulo od prvního koncertu hudební legendy Petra Nagye! Jako čerstvě skončený vysokoškolák ještě Peter Nagy netušil, že se po několika letech amatérského hraní s kytarou ve vysokoškolských klubech splní jeho muzikantský sen. Zítra startuje festival TOPFEST 2018, brány areálu Zelená voda se otevřely už dnes v 16:00! Areál Zelená voda v Novém Meste nad Váhom je připraven na festival TOPFEST! Vstup je možný již dnes v 16:00. Oficiálně se všechny brány festivalu otevírají zítra v 9:00. Přijďte si užít dokonalou letní atmosféru, festival nabízí stanové městečko a koupání přímo v areálu. Na festivalu TOPFEST si můžete zaběhnout speciální TOPFEST RUN i poslechnout mezinárodní DJ-ky! Festival TOPFEST letos přináší spoustu novinek! Kromě návratu na původní domovskou scénu do areálu na Zelené vodě v Novém Meste nad Váhom je tu množství chuťovek a překvapení! Festival TOPFEST se vrací ke kořenům, na Zelenú vodu do Nového Mesta nad Váhom! Festival TOPFEST oslaví tento rok 15. narozeniny návratem na svou původní domovskou scénu. To znamená, že se vrátí do areálu na Zelenej vode v Novom Meste nad Váhom. Výročí se ponese v duchu různých hudebních stylů a dokonalé letní atmosféry.

Další články žánrů Pop, Rock, Unplugged

Živák do obýváku Projekt živák do obýváku vznikl v hlavách Vládi Motyky a Vlasty Ševra, které nápad osvítil nezávazně na sobě. Minulý týden v pondělí si zavolali a v pátek už sledovalo koncert punkových legend E!E okolo 40 tisíc lidí. Tím vše nekončí ... TV ROCKPARÁDA duben 2020 hosté: HARLEJ – Tonda Rauer, THE FIALKY – Kečup a Marcel Green Zpátky do školy s IDIO&IDIO Postavte číra do pozoru, IDIO&IDIO, dravá partička z Ústí nad Labem, vydala 22. 3. 2020 nový singl „Jak na pAnk“. Podpořila ho barevným videoklipem, který je plný vtípků, odkazů a malých popíchnutí. Komunál vpustil do světa Naší věc a oznámil nové datum největšího koncertu ve své historii! Přestože současná situace zastavila veškeré dění a výjimkou nejsou ani koncerty, legendární rock metalový Komunál umí vlít fanouškům energii do žil a hrne do nich hned tři novinky najednou! Čeští Gingerhead posílají do světa své debutové album jako vzkaz v lahvi Praha 23. března 2020 – Česká kapela Gingerhead po pěti letech své existence vydává své debutové album. Výsledek celoroční práce skupina nazvala Jediný na čem záleží. Aby to bylo opravdu stylové, posílá ho za svými fanoušky jako vzkaz v lahvi. Album totiž bude možné v limitované edici pořídit jako součást speciálně namíchaného zázvorového energy drinku Samurai Shot v designu alba. V nabídce jsou ale i klasické formáty – od tradičního CD až po digitální stažení a stream na hudebních platformách Spotify, iTunes a dalších. Album je v prodeji od 20. března 2020. Peter Nagy zahraje fanouškům online na facebooku! I Peter Nagy se v těchto nesnadných časech rozhodl potěšit své fanoušky. Protože nemohou přijít na koncert, přinese své písně přímo k nim do obýváků. Na žádost příznivců na sociální síti připravil Peter Nagy online vystoupení. Událost tak éterická, že byste mohli chytat víly do dlaní Trochu Whitmana, dávku pop-artu a Hraběte co zbylo z prvního alba. Asi tak nějak by se dala povrchově vykreslit povaha čerstvého alba Málo času spát, jehož éterický křest se konal 7. března v útrobách ústeckého Hraničáře.

Další tiskovky

TV ROCKPARÁDA duben 2020 hosté: HARLEJ – Tonda Rauer, THE FIALKY – Kečup a Marcel Green Zpátky do školy s IDIO&IDIO Postavte číra do pozoru, IDIO&IDIO, dravá partička z Ústí nad Labem, vydala 22. 3. 2020 nový singl „Jak na pAnk“. Podpořila ho barevným videoklipem, který je plný vtípků, odkazů a malých popíchnutí. Komunál vpustil do světa Naší věc a oznámil nové datum největšího koncertu ve své historii! Přestože současná situace zastavila veškeré dění a výjimkou nejsou ani koncerty, legendární rock metalový Komunál umí vlít fanouškům energii do žil a hrne do nich hned tři novinky najednou! Čeští Gingerhead posílají do světa své debutové album jako vzkaz v lahvi Praha 23. března 2020 – Česká kapela Gingerhead po pěti letech své existence vydává své debutové album. Výsledek celoroční práce skupina nazvala Jediný na čem záleží. Aby to bylo opravdu stylové, posílá ho za svými fanoušky jako vzkaz v lahvi. Album totiž bude možné v limitované edici pořídit jako součást speciálně namíchaného zázvorového energy drinku Samurai Shot v designu alba. V nabídce jsou ale i klasické formáty – od tradičního CD až po digitální stažení a stream na hudebních platformách Spotify, iTunes a dalších. Album je v prodeji od 20. března 2020. Peter Nagy zahraje fanouškům online na facebooku! I Peter Nagy se v těchto nesnadných časech rozhodl potěšit své fanoušky. Protože nemohou přijít na koncert, přinese své písně přímo k nim do obýváků. Na žádost příznivců na sociální síti připravil Peter Nagy online vystoupení. Výzva HEXu oslovila množství kapel, rozhodněte o tom, které si zahrají na turné Jedna z nejoblíbenějších slovenských koncertních kapel potvrdila, že má fanoušky i mezi hudebníky napříč širokým žánrovým spektrem. Do výzvy skupiny HEX se zapojilo téměř sto kapel, které by si rády zahrály jako předskokani na jednom z koncertů jarního klubového turné. Žákovic Open slaví dvacet let, organizátoři festival věnovali Ďuďovi Žákovic Open chystá jubilejní dvacátý ročník! Jeden z nejoblíbenějších rodinných festivalů v překrásné Bošácké dolině připravil pro fanoušky opět fantastický program.
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně
2016 ....... 2020 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz