ČLÁNKY SOUTĚŽE
Kontakty (tým) Reklama Pro média

Pražští Resumé vydávají nový singl 'Jak ti je' 26. července 2017   (20:25)Tříčlenní Resumé dne 25. července 2017 vypustili do digitálního světa nový singl 'Jak ti je', který snoubí popové melodie se syrovou podstatou rockových riffů. Píseň již mohli někteří fanoušci slyšet například na tour.

Pražští Resumé vydávají nový singl 'Jak ti je'

Andrea Šipošová

Resumé Matěj (1 / 3) Resumé Cibi (2 / 3) Resumé Bláha (3 / 3)

Zde je místo i pro Vaší reklamu.

Cbanner (1)   (900 x 150px)
S produkcí klipu i nahrávky si kapela poradila sama, díky čemuž celé audiovizuální dílo nabylo na autentičnosti. „Rád zkouším, kde jsou hranice toho, co člověk dokáže vytvořit, bez pomoci velkého štábu a vyhlášených producentů,“ vysvětluje ‚Bláha‘ coby frontman kapely. Zároveň prozrazuje, že fanoušci se možná už letos dočkají druhého CD.

V již devátém klipu tříčlenné formace se kromě Bláhy, kytaristy ‚Cibiho‘ a bubeníka Matěje, objevuje i Julie Jeřábková z kapely Chilli Eyes. Ta ztvárnila ústřední postavu videoklipu.

Píseň ‘Jak ti je‘ bude zcela jistě součástí repertoáru na podzimní tour, na které budou Resumé dělat support italské kapele Rock’n’roll army. „Jsme rádi, že můžeme jet další sérii koncertů po boku větší kapely. Například společná tour s zakázanÝovoce či kapelou Harlej nám, co se týče rozšiřování fanouškovské základny, hodně pomohla,“ dodává kytarista Cibi.

První dojem z klipu připomíná vztahovou kocovinu, to díky mírně psychedelickým barvám, rozostřeným záběrům i prostředí klipu. Krásně dokresluje text i náladu písničky. Určitě stojí za zhlédutí.


Zde je místo i pro Vaší reklamu.

Cbanner (2)   (900 x 150px)


Andrea Šipošová 3 fotografie v galerii

Resumé Matěj (1 / 3) Resumé Cibi (2 / 3) Resumé Bláha (3 / 3)

zdroj:Resumé, Tomáš Cibor
autoři:text:     Andrea Šipošová, ResuméDalší články žánrů Punk (rock), Rock, Rock'n'roll

Peter Nagy je věčným optimistou, v nové skladbě zpívá Raz sa všetko vyrieši! Hitmaker Peter Nagy přichází s novou optimistickou písní Raz sa všetko vyrieši. Hudbu i text k novince, která nese podtitul Tup, Tup Song, napsal samotný Peter Nagy. Online koncert kapely Hlahol na střeše Knaku V neděli večer skupina Hlahol vystoupila na střeše legendárního teplického klubu a spáchala si tím vlastní open air, i s diváky v ulici. Kapela Sendwitch s Pekařem vydává klip Mayday, v létě vyrazí na společnou tour! Pekař si ve videoklipu zahrál psychologa, kterému se zpěvák kapely Daniel Černý svěřuje s pocity a náladami, se kterými bojuje v dnešní nelehké době. Prague Summer Festival potvrzuje The Offspring na červen 2022 Prague Summer Festival oznamuje nové datum konání koncertu The Offspring. Kapela vystoupí v Praze 12. června 2022, představí právě vydanou novinku Let The Bad Times Roll. Skupina Pepper odtajnila svůj Příběh - aneb zbrusu nový videoklip je na světě! Mladá nadaná kapela Pepper neusnula na vavřínech a svým fans se hlásí zbrusu novým videoklipem s názvem Příběh. A věřte, máme se na co těšit! Finálové práce na novém albu CI5 se staly minulostí – placka Gigaman míří mezi fanoušky Celých devět autorských skladeb potěší nejen kmenový fanklub, ale i všechny příznivce dobré hardrockové muziky. CD má v rodném listě datum 27.3.2021, přičemž list křestní vypíší autoři hned na prvním koncertě po rozvolnění! Parta kolem Tondy Jireše se na tento okamžik moc těší a ani vy si nenechte významný budoucí moment hudební dráhy oblíbené kapely ujít. Cítíte se sami? Objevte v sobě MUZIKONAUTa! Už rok uplynul od chvíle, co nám představila ústecká kapela IDIO&IDIO svůj poslední videoklip, natočený k singlu „Jak na pAnk“. Byl jednoduchý, hravý a skrýval v sobě množství nadsázky. Nyní však čtveřice přináší zcela jiný audiovizuální zážitek s debutovým videoklipem k písni MUZIKONAUT.

Další tiskovky

Kapela Bez Šance vydává debutové album RA-DOST! K sedmému výročí kapely vychází jejich dlouhohrající prvotina. Peter Nagy je věčným optimistou, v nové skladbě zpívá Raz sa všetko vyrieši! Hitmaker Peter Nagy přichází s novou optimistickou písní Raz sa všetko vyrieši. Hudbu i text k novince, která nese podtitul Tup, Tup Song, napsal samotný Peter Nagy. Umělci pomohli dobré věci v rámci benefice #opětspolu Získat prostředky na speciální přístroj můžete pomoci i vy! Kapela Sendwitch s Pekařem vydává klip Mayday, v létě vyrazí na společnou tour! Pekař si ve videoklipu zahrál psychologa, kterému se zpěvák kapely Daniel Černý svěřuje s pocity a náladami, se kterými bojuje v dnešní nelehké době. Temný debut renesančního umělce JAF 34 právě vychází Dovolujeme si Vám představit debut s názvem Empty multimediálního umělce a hudebníka JAF 34. Na desce hostují Jakub Daš (Nikitin), Viktorie Marksová (Houpací koně), Jirka Bendl (Manon Meurt), Oskar Pilař (ex-Peter Pan Complex), Michal Hanáček (ex-Baro Chandel), Jakub Chaba (ex-Peter Pan Complex), Petr Voruda (ex-Baro Chandel), David Novotný (Himalayan Dalai Lama) a další. Prague Summer Festival potvrzuje The Offspring na červen 2022 Prague Summer Festival oznamuje nové datum konání koncertu The Offspring. Kapela vystoupí v Praze 12. června 2022, představí právě vydanou novinku Let The Bad Times Roll. MC Matheus vydal novou desku aneb Domeček z karet jako aluze na stav planety Ze spojení rapera Matheuse s producentem a multiinstrumentalistou Adamem Urbanem alias Renkem vzešlo letos na jaře hip hopové album Domeček z karet a je se na co těšit.
Zde je místo
i pro Vaší reklamu.

Hlavní banner
(180 x 450px)
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně Hogofogo
2016 ....... 2021 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz