ČLÁNKY SOUTĚŽE
Kontakty (tým) Reklama Pro média

Premiéra první rodinné rockové opery Malý Princ 8. května 2017   (17:06)Premiéra, Malý Princ, RockOpera Praha, 8.6.2017

Premiéra první rodinné rockové opery Malý Princ

8.6. proběhne v pražské RockOpeře premiéra první rodinné rockové opery Malý princ. Tato rodinná rocková opera Milana Steigerwalda a Pavly Forest na motivy stejnojmenného díla Antoine de Saint-Exupéryho se bude pohybovat spíše v žánrech art rocku a alternative rocku. Kromě skvělé muziky a velkolepé show, která je pro RockOperu již tradiční, se návštěvníci tohoto představení mohou těšit i na velmi zajímavý děj. Příběh vypráví o letci, který ztroskotá v poušti, a když opravuje svůj letoun, objeví se Malý princ, který si přeje, aby mu nakreslil beránka. Malý princ vypráví o svých zážitcích
při putování vesmírem a o podivných planetkách, které navštívil.  Kvůli cestování opustil svou rodnou planetku, na které se zamiloval do růže.
 

8.6. proběhne v pražské RockOpeře …

FOTO PRO RADOST
Malý princ je nejznámější dílo francouzského spisovatele Antoine de Saint-Exupéryho. Tato na první pohled roztomilá pohádka v sobě skrývá filozofický podtext, jenž je čtenáři jasnější s přibývajícím věkem. Proto je příběh vhodný pro děti i jejich rodiče.  Velký prostor v této rockové opeře dostane pohybové divadlo, které se odehraje pod vedením fenomenální Iriny Andreevy, která si zahraje i hlavní roli. Dále v tomto představení můžeme vidět: Kamila Střihavku, Marii Steigerwaldovou, Salvi Salvatore, Matěje Kohouta, Petra Opavu, Pavlu Forest a další skvělé zpěváky a herce.
 

Malý princ je nejznámější dílo francouzského …
Tato opera je v pořadí již devátou inscenací, která bude tvořena skvělou hudbou Milana Steigerwalda.  Rocková opera Malý princ bude jistě jedinečným a neopakovatelným divadelním zážitkem. V RockOpeře v Praze vznikne totiž historicky poprvé rocková opera, která je učena pro rodiny s dětmi. Proto bychom si tento neobyčejný zážitek neměli během nedělních odpolední nechat ujít!

rockopera.cz/
Vstupenky na představení můžete zakoupit zde: rockopera.cz/program

 


KOMPLEXNÍ ŘEŠENÍ

autoři:text:     Pavel Macán, Vlaďka VotrubováDalší články žánru Rock

V přeštickém Spoláku se představí Kabát revival West v nové sestavě Období nečinnosti mnoha kapelám po vynucené koronapauze pomalu končí. Stejně tak tomu bude i u přeštické skupiny Kabát revival West, která se na nadcházející koncert v kultovním Spoláku dne 30.5.2020 velice těší. Na koupališti v Dolanech bude Trautenberkovo! Hostem večera budou Septic People Po měsících nucené koncertní odmlky se pódia venkovních prostor opět proberou a propukne hudební ráj. A kdo jiný by měl odstartovat koncertní řádění u Klatov než na téhle scéně domácí tanzmetaloví živlové Trautenberk. Hostem večera budou Septic People. Potužník Senior znovu udeří aneb Trautenberk a Benga band rozpumpují AMFI Tlumačov! Po dlouhé nucené pauze vypukne v Západních Čechách opět koncertní ráj, který ve známých prostorách AMFI Tlumačov rozpoutají klatovští jemnostpáni – skupina Trautenberk a host večera Benga band. Berounský RC Prdel probudí z koronaspánku dlouho očekávaný živý koncert Po více jak dvouměsíční vynucené pandemické pauze ožije berounský klub představením hned dvou nadupaných kapel. Na prknech známého rockáče představí své umění plzeňský Paheyl a zdická parta Sam-Ou-Hell. Odstartováno bude v pátek 29.5.2020 tradičně úderem 19. hodiny. Nasaď si Knírek a Utíkej No Applause uvádí další ze sobotních OnLine koncertů v rámci projektu "Z Obýváku do obýváků". Dali jsme svý existenci řád i v tomhle neřádu Mizerný den mi skřípl hlavu. Šel jsem ven projít se v davu, aspoň na chvíli nebýt sám…..To jsou slova jednoho z mnoha hitů kapely Mňága a Žďorp a v těchto slovech se zračí situace dnešních dnů. Když jsem loni v listopadu jela do Kolína na koncert Mňágy v rámci turné k albu Třecí Plochy netušila jsem, že to bude na dlouhou dobu jeden z mých posledních koncertů. Letošní rok měl být jako každý jiný – jarní halové koncerty následované letními festivaly, které by se postupně přesunuli na podzim zpátky do hal. Nic z toho se, ale nestalo a situace ve světě zapříčinila, že koncerty byly rušeny či přesouvány. Sam s kytarou - acoustic underground a Asort Plastic - agropunk. Už zítra Obývák - Coffee & Cocktail bar

Další pozvánky na akce

V přeštickém Spoláku se představí Kabát revival West v nové sestavě Období nečinnosti mnoha kapelám po vynucené koronapauze pomalu končí. Stejně tak tomu bude i u přeštické skupiny Kabát revival West, která se na nadcházející koncert v kultovním Spoláku dne 30.5.2020 velice těší. Na koupališti v Dolanech bude Trautenberkovo! Hostem večera budou Septic People Po měsících nucené koncertní odmlky se pódia venkovních prostor opět proberou a propukne hudební ráj. A kdo jiný by měl odstartovat koncertní řádění u Klatov než na téhle scéně domácí tanzmetaloví živlové Trautenberk. Hostem večera budou Septic People. Potužník Senior znovu udeří aneb Trautenberk a Benga band rozpumpují AMFI Tlumačov! Po dlouhé nucené pauze vypukne v Západních Čechách opět koncertní ráj, který ve známých prostorách AMFI Tlumačov rozpoutají klatovští jemnostpáni – skupina Trautenberk a host večera Benga band. Septic People představí zcela novou pódiovou scénu Po dlouhé celorepublikové vynucené koncertní pauze se na obzoru rýsují lepší časy. V sobotu 30.5.2020 je odstartuje na hřišti v Chlumčanech Brufen a Septic People. Berounský RC Prdel probudí z koronaspánku dlouho očekávaný živý koncert Po více jak dvouměsíční vynucené pandemické pauze ožije berounský klub představením hned dvou nadupaných kapel. Na prknech známého rockáče představí své umění plzeňský Paheyl a zdická parta Sam-Ou-Hell. Odstartováno bude v pátek 29.5.2020 tradičně úderem 19. hodiny. Nasaď si Knírek a Utíkej No Applause uvádí další ze sobotních OnLine koncertů v rámci projektu "Z Obýváku do obýváků". I na Horizont dopadla opatření nouzového stavu a zákazu veřejných vystoupení Mladá nadějná luhačovická kapela Horizont musela zrušit většinu akcí, vystupuje však pro své fanoušky on-line. Finanční priority kapely museli odsunout, ale sami si brigády zatím nehledají. Co dělají a jak tráví volný čas?
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně
2016 ....... 2020 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz