ČLÁNKY SOUTĚŽE
Kontakty (tým) Reklama Pro média

Rocková noc v Katovicích 13. listopadu 2016   (12:55)Traktor, Vilda Čok a Bypass, Hamr a Narttu v Katovicích

Rocková noc v Katovicích

Petr Černohorský


Zde je místo i pro Vaší reklamu.

Cbanner (1)   (900 x 150px)
Už v 19.00 začala akce nazvaná Rocková noc v Katovicích.Celý večer otevírala kapela NARTTU.Kapela z Vimperka která za deset let existence vydala 2 alba a na třetím momentálně pracuje, svů styl nazývá womrock a jak jsem se přesvědčil, zcela oprávněně. Už od prvních tónů se v bocích pohupují zejména ženy všech věkových kategorií. Při pohledu do sálu jasný, že kapela doplácí na brzký začátek akce. Ale musím říct, že mě Narttu mile překvapili.
 
Jako druhá nastupuje místní formace HAMR.Hard rocková kapela, založená Robertem Flekem v roce 2007, rozbalila svoje pecky před domacím publikem, které dávalo hlasitě najevo, že kapela je místní. Zpěvák Zdeněk Kotrba mě svým neustálým pobíháním po podiu nepřestával udivovat. Za necelou hodinu zazněly písňe z letošního alba Nekamarád ale i z předchozích třech desek.
 
Další kapelou byl nestárnoucí Vilda Čok a Bypass.Tenhle šoumen ihned do lidí chrlil jednu pecku za druhou a diváci se při poslechu hitů jako Zbožňuju tvou buchtu nebo Hudba je nejvíc konečně odvázali tak, jak to má na každý rockový akci být. Vilda je neskutečný šoumen, který si užívá každou vteřinu na podiu a svojí energií nabíjí všechny v sále. Diváci si přejí hitovku Vykropim si kedlubnu a Vilda jim jí samozřejmě dá, stejně jako pecku od Stromboli Ó hory Ó hory,ale to už jde jedna klasika za druhou jako Ná Ná Ná nebo Karel asi nese čaj a samozřejmě jako jinde ani v Katovicích nechybí legendární Kačerov.
 
Ale to už se Bypass loučí a zatahující opona naznačuje že se svou show na podium dorazí TRAKTOR.Při čekání na hvězdu večera se většina lidí sesype na Vildu Čoka který se trpělivě podepisuje a fotí a u toho s úsměvem od ucha k uchu neztrácí dobrou náladu. Je neskutečný, kolik má ten člověk energie. O pár minut později už netrpělivě čekám, až uslyším tóny skladby Vstaňte,pane Lincolne! Je to tu a na podiu rozbaluje svoji šou plnou světel kouře, ale hlavně luxusní muziky, kapela TRAKTOR. Při poslechu prvních dvou pecek jsem se ujistil, že tahle kapela, kterou jsem poznal teprve minulý týden, se stala mojí srdeční záležitostí a s nadšením si zpívám většinu písní stejně jako většina lidí v sále. Jsou mezi nimi známé tváře z Kovářova, fanoušci Traktoru, kteří jezdí na většinu koncertů Artefuckt tour.Ale to už netrpělivě očekávám na svojí srdeční záležitost, tou je Amygdala. Písnička s nádherným textem a úžasnou melodií člověku až vhání slzy do očí.Traktor předvádí skvělou podívanou, která mě baví od prvního tónu až po ten úplně poslední.
 
Traktor navštívil Katovice po 6 letech a to jako svojí dvanáctou zastávku v rámci Artefuckt tour.Všem, kdo tuhle kapelu neviděli, bych návštěvu kteréhokoliv jejího koncertu doporučil, protože je co poslouchat a na co se dívat. Rocková noc byla příjemná akce,všichni příchozí si užili spoustu kvalitní muziky.
Partnere akce: Rockradio

Už v 19.00 začala akce nazvaná Rocková noc v …

Zde je místo i pro Vaší reklamu.

Cbanner (2)   (900 x 150px)


Petr Černohorský 55 fotografií v galerii


autoři:text:     Michal Patka
foto:     Petr ČernohorskýDalší články žánru Rock

Skupina Pepper odtajnila svůj Příběh - aneb zbrusu nový videoklip je na světě! Mladá nadaná kapela Pepper neusnula na vavřínech a svým fans se hlásí zbrusu novým videoklipem s názvem Příběh. A věřte, máme se na co těšit! Finálové práce na novém albu CI5 se staly minulostí – placka Gigaman míří mezi fanoušky Celých devět autorských skladeb potěší nejen kmenový fanklub, ale i všechny příznivce dobré hardrockové muziky. CD má v rodném listě datum 27.3.2021, přičemž list křestní vypíší autoři hned na prvním koncertě po rozvolnění! Parta kolem Tondy Jireše se na tento okamžik moc těší a ani vy si nenechte významný budoucí moment hudební dráhy oblíbené kapely ujít. Cítíte se sami? Objevte v sobě MUZIKONAUTa! Už rok uplynul od chvíle, co nám představila ústecká kapela IDIO&IDIO svůj poslední videoklip, natočený k singlu „Jak na pAnk“. Byl jednoduchý, hravý a skrýval v sobě množství nadsázky. Nyní však čtveřice přináší zcela jiný audiovizuální zážitek s debutovým videoklipem k písni MUZIKONAUT. Katarína Knechtová má netradiční vánoční novinku Nákazlivé Vianoce, kterou reaguje na korona krizi Zpěvačka a skladatelka Katka Knechtová má pro fanoušky netradiční vánoční píseň, kterou reaguje na současnou korona krizi. Zbrusu nový videoklip Black Light od Sylvie a Silver Matte je na světě! Sympatická plzeňská rocková parta Sylvie a Silver Matte neponechala nic náhodě a nadělila svým fans dárek už před Vánocemi. Komunál a jeho online stream rozproudí rock metalovou krev v žilách! I když jsou živé koncerty v současné době v nedohlednu, Komunál neusnul na vavřínech a potěší své publikum. JAREK FILGAS BAND Po dlouhých deseti letech od posledního regulérního alba (a dvaceti letech od poslední sólové desky) přichází zpěvák Jarek Filgas, známý jako frontman skupin Argema, Premier a dalších, s prvními singly z připravovaného alba, které vyjde v první polovině roku 2021. Jarek se obklopil muzikanty, se kterými se již potkal během své kariéry v různých skupinách a vytvořil rockovou formaci vystupující pod názvem JAREK FILGAS BAND. Pod tímto jménem vyjde i zmiňované album.

Další fotoreportáže

VELIKONOČNÍ SETKÁNÍ HUDBY A NADĚJE online živý stream koncert mistra houslí a slova JAROSLAVA SVĚCENÉHO a jeho hostů Pawnshop zakončili kariéru v domácím Junior klubu, podpořeni the.switch Páteční večer 2.10 2020 se nesl v duchu loučení. Zpěvák Frank, z hardcoreových Pawnshop odchází a kapela se rozhodla po patnácti letech ukončit činnost. To si i v této nepříliš dobré době pro koncerty zasloužilo poslední rozloučení. Hard rockový večírek s Mentolem v Blue Baru Zbiroh Akce s názvem Hard & Heavy Night ve Zbirohu slibovala původně dvě formace tohoto stylu. Bohužel, ze zdravotních důvodů nedorazil v sobotu 3.10.2020 berounský Bulldog a navíc se ze soupisky stochovského Mentolu omluvil kmenový zpěvák Standa Lackun. Přesto se párty vydařila – o zpěv se jako náhradník postaral kytarista Roman Zubatý a koncert se tak mohl bez dalších problémů uskutečnit. Heavy metalový koncert severočeské skupiny Krleš přilákal početné fanoušky Každý rok se na prknech berounského RC Prdel ukáže energická heavymetalovka Krleš. Letos, ze všeobecně známých důvodů, se jarní koncert přesunul na podzimní termín 2.10.2020 a to těsně před avizovanou druhou coronavirovou pauzou. Vše naštěstí vyšlo a publikum si tak mohlo užít nabroušené představení sympatické party, která se do Berouna velice ráda vrací. Z pátého kola Múzy 2020 postoupili dva finalisté Ve čtvrtek 1.10.2020 proběhlo v Divadle Pod lampou již 5. základní kolo nejstarší výběrové soutěže v ČR. Na pódiu se představil multižánrový koktejl od rocku po dixieland a hosté si tak mohli užít jeden z posledních živých koncertů před další covid pauzou. Už se nechcem nikdy vracet, když nám bylo mizerně. Kapela Lucie rozezpívala pražské Výstaviště a zakončila akci PRAHA ZÁŘÍ Praha, 28. září 2020 - Konec multikulturní akce Praha Září oslavili diváci s legendární kapelou Lucie, která vystoupila v pondělí 28. září na Křižíkově fontáně na Výstavišti Praha.Koncert kapely Lucie se kvůli opatřením uskutečnil pouze pro 2000 diváků ve dvou sektorech po 1000 lidech. Kapela zahrála celkem 22 písní – včetně těch nejznámějších, ale představila i nové písně z alba EvoLucie. Smělý plán zorganizovat třítýdenní akci se tak nakonec vyplnil a to i přes náhlá vládní opatření. Unikátní akce, která vznikla spojením desítek organizací, festivalů a stovek umělců, rozzářila září a navrátila české živé kulturní scéně naději na lepší časy. Akci si nenechaly ujít tisíce návštěvníků. Volduchy – punkový benefiční festival pro Tobíka Sobotní odpoledne, potažmo večer 26.9.2020, se stal v KD Volduchy centrem hudebního dění v širokém okolí. V prostorném kulturáku tu nýřanští Vyvrhells v čele s kapelou S.A.S. a Migesem uspořádali za nezištné podpory provozovatele hostince punkový festival, jehož výtěžek byl ještě večer předaný tatínkovi nemocného Tobíka. Na pódiu se vystřídalo osm skupin, které se pro tento večer vzdaly honoráře a naopak, ještě ze svého přidaly na dobročinnou sbírku!
Zde je místo
i pro Vaší reklamu.

Hlavní banner
(180 x 450px)
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně Hogofogo
2016 ....... 2021 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz