ČLÁNKY SOUTĚŽE
Kontakty (tým) Reklama Pro média

Rybičky 48 a Imodium zahájili svou společnou tour "Správní chlapi" v Domažlicích 5. února 2017   (15:38)Rybičky 48 a Imodium zahájili svou společnou tour " Správní chlapi" v Domažlicích. Domažlickým MKS zněly hity: Zamilovaný/ nešťastná , Karolína, Léto, či Valerie a Laní oči.

Rybičky 48 a Imodium zahájili svou společnou tour "Správní chlapi" v Domažlicích

Vlaďka Votrubová


V pátek 3.2. zaplněný sál MKS v Domažlicích netrpělivě očekával vystoupení kapel Imodium a Rybičky 48.  Přestože venku vládla zima, po několika prvních tónech skupiny Imodium se fanoušci začali dostávat do varu. Mezi prvními hity zazněla očekávaná skladba Laní oči. Skupina se v průběhu vystoupení zmínila o své premiéře v tomto sále, proto byla mile překvapena publikem, které její písně znalo. Imodium za bouřlivého ohlasu zakončilo svůj koncert skladbou Valerie.

V pátek 3.2. zaplněný sál MKS …

Zde je místo i pro Vaší reklamu.

Cbanner (1)   (900 x 150px)
Za neskutečného jekotu, vřískotu, pískotu… no zkrátka aplausu naskakují na pódium Rybičky 48 a v publiku to vře. Už od úvodní skladby Karolína  zpíval společně s kapelou celý sál.  Skupina fanoušky nešetřila, ba naopak. Servírovala jim jeden hit za druhým, například: LétoTohle je rock´n´roll vy buznyMagdalenaBohém zapomenutý dítěVstaň, leť, hned teďZamilovaný/nešťastná..., a ty ještě více rozproudily již tak nadšené publikum.

Za neskutečného jekotu, vřískotu, pískotu… no …
Před písní Vážené dámy se zmínil frontman Kuba Ryba o projektu „seznamka“, který kromě toho, že přispívá k zábavě v sále, umožňuje také seznámení .Na obdrženou samolepku napíší návštěvníci své jméno a zaškrtnou, zda jsou singl, nebo zadaní. Další výhodou samolepek je, že kapela může oslovovat své fanoušky jejich jmény. Na koncertě nechyběly ani skladby jako Správní chlapi, nebo My ještě nejsme starý. Publikum si vyžádalo několik přídavků, skupina je kromě hitů odměnila i několika hrstmi trsátek se jmény muzikantů. Nadešel konec večera, kapela si na pódium pozvala Imodium a společně s fanoušky si na závěr již tak vydařeného večera zahráli a zazpívali pecku kapely Gun’s N‘ Roses – Knockin On Heavens Door.

Nezbývá než poděkovat pořadatelům, sponzorům a mediálnímu partnerovi ROCK RÁDIU za tuto skvělou akci! 

Před písní Vážené dámy se zmínil …

Zde je místo i pro Vaší reklamu.

Cbanner (2)   (900 x 150px)


Vlaďka Votrubová 75 fotografií v galerii


autoři:text:     Pavel Macán
foto:     Vlaďka VotrubováDalší články žánrů Punk (rock), Rock

Peter Nagy je věčným optimistou, v nové skladbě zpívá Raz sa všetko vyrieši! Hitmaker Peter Nagy přichází s novou optimistickou písní Raz sa všetko vyrieši. Hudbu i text k novince, která nese podtitul Tup, Tup Song, napsal samotný Peter Nagy. Online koncert kapely Hlahol na střeše Knaku V neděli večer skupina Hlahol vystoupila na střeše legendárního teplického klubu a spáchala si tím vlastní open air, i s diváky v ulici. Kapela Sendwitch s Pekařem vydává klip Mayday, v létě vyrazí na společnou tour! Pekař si ve videoklipu zahrál psychologa, kterému se zpěvák kapely Daniel Černý svěřuje s pocity a náladami, se kterými bojuje v dnešní nelehké době. Prague Summer Festival potvrzuje The Offspring na červen 2022 Prague Summer Festival oznamuje nové datum konání koncertu The Offspring. Kapela vystoupí v Praze 12. června 2022, představí právě vydanou novinku Let The Bad Times Roll. Skupina Pepper odtajnila svůj Příběh - aneb zbrusu nový videoklip je na světě! Mladá nadaná kapela Pepper neusnula na vavřínech a svým fans se hlásí zbrusu novým videoklipem s názvem Příběh. A věřte, máme se na co těšit! Finálové práce na novém albu CI5 se staly minulostí – placka Gigaman míří mezi fanoušky Celých devět autorských skladeb potěší nejen kmenový fanklub, ale i všechny příznivce dobré hardrockové muziky. CD má v rodném listě datum 27.3.2021, přičemž list křestní vypíší autoři hned na prvním koncertě po rozvolnění! Parta kolem Tondy Jireše se na tento okamžik moc těší a ani vy si nenechte významný budoucí moment hudební dráhy oblíbené kapely ujít. Cítíte se sami? Objevte v sobě MUZIKONAUTa! Už rok uplynul od chvíle, co nám představila ústecká kapela IDIO&IDIO svůj poslední videoklip, natočený k singlu „Jak na pAnk“. Byl jednoduchý, hravý a skrýval v sobě množství nadsázky. Nyní však čtveřice přináší zcela jiný audiovizuální zážitek s debutovým videoklipem k písni MUZIKONAUT.

Další fotoreportáže

Online koncert kapely Hlahol na střeše Knaku V neděli večer skupina Hlahol vystoupila na střeše legendárního teplického klubu a spáchala si tím vlastní open air, i s diváky v ulici. Umělci pomohli dobré věci v rámci benefice #opětspolu Získat prostředky na speciální přístroj můžete pomoci i vy! VELIKONOČNÍ SETKÁNÍ HUDBY A NADĚJE online živý stream koncert mistra houslí a slova JAROSLAVA SVĚCENÉHO a jeho hostů Pawnshop zakončili kariéru v domácím Junior klubu, podpořeni the.switch Páteční večer 2.10 2020 se nesl v duchu loučení. Zpěvák Frank, z hardcoreových Pawnshop odchází a kapela se rozhodla po patnácti letech ukončit činnost. To si i v této nepříliš dobré době pro koncerty zasloužilo poslední rozloučení. Hard rockový večírek s Mentolem v Blue Baru Zbiroh Akce s názvem Hard & Heavy Night ve Zbirohu slibovala původně dvě formace tohoto stylu. Bohužel, ze zdravotních důvodů nedorazil v sobotu 3.10.2020 berounský Bulldog a navíc se ze soupisky stochovského Mentolu omluvil kmenový zpěvák Standa Lackun. Přesto se párty vydařila – o zpěv se jako náhradník postaral kytarista Roman Zubatý a koncert se tak mohl bez dalších problémů uskutečnit. Heavy metalový koncert severočeské skupiny Krleš přilákal početné fanoušky Každý rok se na prknech berounského RC Prdel ukáže energická heavymetalovka Krleš. Letos, ze všeobecně známých důvodů, se jarní koncert přesunul na podzimní termín 2.10.2020 a to těsně před avizovanou druhou coronavirovou pauzou. Vše naštěstí vyšlo a publikum si tak mohlo užít nabroušené představení sympatické party, která se do Berouna velice ráda vrací. Z pátého kola Múzy 2020 postoupili dva finalisté Ve čtvrtek 1.10.2020 proběhlo v Divadle Pod lampou již 5. základní kolo nejstarší výběrové soutěže v ČR. Na pódiu se představil multižánrový koktejl od rocku po dixieland a hosté si tak mohli užít jeden z posledních živých koncertů před další covid pauzou.
Zde je místo
i pro Vaší reklamu.

Hlavní banner
(180 x 450px)
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně Hogofogo
2016 ....... 2021 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz