ČLÁNKY SOUTĚŽE
Kontakty (tým) Reklama Pro média

SÁZAVAFEST rozzáří hvězdné nebe 27. června 2017   (15:42)17. ročník se blíží!

SÁZAVAFEST rozzáří hvězdné nebe

Už je to tu! Nezadržitelně se blíží další ročník tradičního multižánrového hudebního festivalu, SÁZAVAFEST. Proběhne ve dnech 3. – 5. 8. 2017 ve Světlé nad Sázavou a diváci se dočkají nejen skvělé muziky, ale také mnoha dalších atrakcí a pobyt zde se stane nezapomenutelným!
 
Ikona a legenda populární hudby a skvělý německý zpěvák Thomas Anders from Modern Talking bude hlavní hvězdou letošního ročníku. Popularita skupiny sahá napříč několika generacemi. Vždyť kdo by neznal hity You´re My Heart, You´re My Soul či Cheri, Cheri Lady? Nejen milovníci disco si rádi zatančí také na ukrajinskou divu Ruslanu, jejíž hvězda stoupá stále výš. Tato zpěvačka, producentka, skladatelka, pianistka a vítězka Eurovision Song Contest z roku 2004 se návštěvníkům představí v sobotu večer.


Zde je místo i pro Vaší reklamu.

Cbanner (1)   (900 x 150px)
Jeden z nejpopulárnějších českých zpěváků, Vojtěch Dyk zde předvede velkou show, protože se všem představí společně s kapelou B-Side band. SÁZAVAFEST nám každoročně nabízí to nejlepší z české a slovenské scény. Xindl X své písně Anděl, Na vodě či Popelka, Čechomor rozezní své Velické zvony a s Majkem Spiritem si užijeme Primetime. Pro potěšení mladší generace se letos účastní Sebastian, Slza nebo Pavel Callta. Všechny postaví na nohy a roztančí Jirka Macháček se skupinou Mig 21, čtyřčlenná stálice hudební scény Wohnout nebo vítězové letošních Andělů zpěvačka Lenny a kapela Jelen

SÁZAVAFEST každoročně překvapuje svou Family Fun Zónou. Ani letošní ročník nebude výjimkou. Nejen pro ty nejmenší představí Disney a Hasbro zónu. Jako jediný festival v České republice uvede program Star Wars, či velkolepou show aktuálních Transformers. Třešničkou na dortu jistě bude velký Doubledecker největšího hračkářství v České republice, Hamley´s, plný úžasných hraček a speciálních her nejen pro děti, ale také dospělé.
 
Také cítíte v kostech, že si letošní, 17. ročník SÁZAVAFESTu nemůžete nechat ujít? Pak využijte výhodnou nabídku za 990,- Kč platnou jen do konce května!
 
Vstupenky rychle mizí, tak neváhejte a staňte se součástí dalšího nezapomenutelného ročníku. Předprodej vstupenek naleznete na www.ticketspot.cz.

 


Zde je místo i pro Vaší reklamu.

Cbanner (2)   (900 x 150px)

zdroj:Tisková zpráva
autor:text:     Lenka KadeřábkováDalší pozvánky na akce, tiskovky

MC Matheus vydal novou desku aneb Domeček z karet jako aluze na stav planety Ze spojení rapera Matheuse s producentem a multiinstrumentalistou Adamem Urbanem alias Renkem vzešlo letos na jaře hip hopové album Domeček z karet a je se na co těšit. Vsadili na lidské hlasy - Martin Harich a skupina For You přicházejí s novinkou bez nástrojů - Right Beside You! Na slovenské scéně vzniklo nové unikátní hudební spojení! Společnou píseň Right Beside You představují zpěvák a skladatel Martin Harich a vokální skupina For You. Online minifest se nezadržitelně blíží Jedná se o akci na podporu dvoudenního festivalu FRYYFEST EIRIK ft. Black Pumpkin - Prázdná skříň (Remix) EIRIK oprašuje Prázdnou skříň a přichází s jejím remixem Cítíte se sami? Objevte v sobě MUZIKONAUTa! Už rok uplynul od chvíle, co nám představila ústecká kapela IDIO&IDIO svůj poslední videoklip, natočený k singlu „Jak na pAnk“. Byl jednoduchý, hravý a skrýval v sobě množství nadsázky. Nyní však čtveřice přináší zcela jiný audiovizuální zážitek s debutovým videoklipem k písni MUZIKONAUT. Martin Ševčík Za tvými křídly Pop-rockový singl Za tvými křídly s nahořklým textem plný naděje The.Switch jsou po čtyřech letech zpět s novou skladbou, následovat budou v rychlém sledu i další The.Switch se vrátili k původnímu formátu kapely, tedy ke čtyřem členům, stejně jako tomu bylo při založení kapely v roce 1996, a po dlouhé odmlce vydávají singl sršící energií.
Zde je místo
i pro Vaší reklamu.

Hlavní banner
(180 x 450px)
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně Hogofogo
2016 ....... 2021 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz