ČLÁNKY SOUTĚŽE
Kontakty (tým) Reklama Pro média

SÁZAVAFEST rozzáří hvězdné nebe 27. června 2017   (15:42)17. ročník se blíží!

SÁZAVAFEST rozzáří hvězdné nebe

Už je to tu! Nezadržitelně se blíží další ročník tradičního multižánrového hudebního festivalu, SÁZAVAFEST. Proběhne ve dnech 3. – 5. 8. 2017 ve Světlé nad Sázavou a diváci se dočkají nejen skvělé muziky, ale také mnoha dalších atrakcí a pobyt zde se stane nezapomenutelným!
 
Ikona a legenda populární hudby a skvělý německý zpěvák Thomas Anders from Modern Talking bude hlavní hvězdou letošního ročníku. Popularita skupiny sahá napříč několika generacemi. Vždyť kdo by neznal hity You´re My Heart, You´re My Soul či Cheri, Cheri Lady? Nejen milovníci disco si rádi zatančí také na ukrajinskou divu Ruslanu, jejíž hvězda stoupá stále výš. Tato zpěvačka, producentka, skladatelka, pianistka a vítězka Eurovision Song Contest z roku 2004 se návštěvníkům představí v sobotu večer.


FOTO PRO RADOST
Jeden z nejpopulárnějších českých zpěváků, Vojtěch Dyk zde předvede velkou show, protože se všem představí společně s kapelou B-Side band. SÁZAVAFEST nám každoročně nabízí to nejlepší z české a slovenské scény. Xindl X své písně Anděl, Na vodě či Popelka, Čechomor rozezní své Velické zvony a s Majkem Spiritem si užijeme Primetime. Pro potěšení mladší generace se letos účastní Sebastian, Slza nebo Pavel Callta. Všechny postaví na nohy a roztančí Jirka Macháček se skupinou Mig 21, čtyřčlenná stálice hudební scény Wohnout nebo vítězové letošních Andělů zpěvačka Lenny a kapela Jelen

SÁZAVAFEST každoročně překvapuje svou Family Fun Zónou. Ani letošní ročník nebude výjimkou. Nejen pro ty nejmenší představí Disney a Hasbro zónu. Jako jediný festival v České republice uvede program Star Wars, či velkolepou show aktuálních Transformers. Třešničkou na dortu jistě bude velký Doubledecker největšího hračkářství v České republice, Hamley´s, plný úžasných hraček a speciálních her nejen pro děti, ale také dospělé.
 
Také cítíte v kostech, že si letošní, 17. ročník SÁZAVAFESTu nemůžete nechat ujít? Pak využijte výhodnou nabídku za 990,- Kč platnou jen do konce května!
 
Vstupenky rychle mizí, tak neváhejte a staňte se součástí dalšího nezapomenutelného ročníku. Předprodej vstupenek naleznete na www.ticketspot.cz.

 


FOTO PRO RADOST

zdroj:Tisková zpráva
autor:text:     Lenka KadeřábkováDalší pozvánky na akce, tiskovky

Chodrockfest 2021 namíchá multižánrový koktejl známých jmen hudební scény! A právě měsíc srpen je na Domažlicku neodmyslitelně spojen s Chodskými slavnostmi. Ale pro fanoušky rockové, pop rockové, metalové či folkové muziky neznačí tento termín jen Vavřineckou pouť s vůní chodských koláčů, ale i oblíbený multižánrový festival Chodrockfest. Nároďák fest Ve středu 11. srpna proběhne rozehřívací akce pro nedočkavé v Jaroměřském klubu Nároďák. Start je v 18:00! 14. ročník Rockového Slunovratu se koná, a to v novém termínu Restrikce týkající se pořádání kulturních akcí se konečně ubírají tím správným směrem, a tak se v Lesním divadle v Řevnicích bude moci konat 14. ročník hudebního festivalu Rockový Slunovrat, a to v novém termínu! Z původně avizovaného září se akce přesouvá na prázdninový termín 13. a 14. srpna 2021. Letní kino v Hrádku u Rokycan znovu zažije Hrádecký letňák Se šťastným pořadovým číslem ročníku sedm, se v sobotu 24. 7. odehraje znovu Hrádecký letňák od 17:00 hodin, na parketě v letním kině v Hrádku u Rokycan. Dostaví se také hlavní článek večera v podobě pardubické skupiny Volant a z daleka přijede také Píchlá duše. Místní scénu budou zastupovat strašičtí Sex Deviants a domácí kapela Nízká úroveň. Kladivo NA PÝCHU ovládne i Klenovou! Přáli byste si zažít pořádnou nálož živelné muziky spolu s poutavým dějem strhující rockové opery? V tom případě pro vás máme jeden návrh! Prázdninová stage na klatovském náměstí pohostí Coronu a Toxic Paradise Vyhlášené hudební středy během letních měsíců na klatovském náměstí Míru mají dlouhou tradici. Uprostřed posledního červencového týdne 28.7.2021 se tu na scéně představí dvě ostře laděné formace. Country večer na rockovém Vlčtejně V sobotu 24.7.2021 se na pódiu vlčtejnského podhradí představí country kapela Středa. Výjimečný koncert nebude jen o muzice – hosté si budou moci opéct buřtíky či strávit noc pod stanem v romantickém areálu vlčtejnské zříceniny.
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně Hogofogo
2016 ....... 2021 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz