ČLÁNKY SOUTĚŽE
Kontakty (tým) Reklama Pro média

Ska-punkový večírek měl v Bílým Medvědovi dvouchodové menu 24. dubna 2023   (17:25)Oblíbený plzeňský klub Bílej Medvěd se v pátek 21.4.2023 pochlubil nabídkou ska-punkové muziky. Na místním pódiu se představily dvě kapely, jejichž repertoáry sice prostor ne zcela zaplnily, přesto si na parket našli cestu fanouškové z blízka i širšího okolí. Ten, kdo s návštěvou zaváhal, přišel o dobře odvedenou hudební práci a navíc o neplánovanou podpisovku přímo na těla věrných fanynek. Pohodová obsluha na barech a dobrý zvuk v podání Franty Sýkory pak dotvářely kulisy vydařené skáčkové párty.

Ska-punkový večírek měl v Bílým Medvědovi dvouchodové menu

Luděk Blovský


Jako první nazvučila a s trochou zpoždění sáhla do strun skupina Utřela slzu, jejíž cesta k Medvědovi cílila z rodných Strašic.

Kapela Utřela slzu

Domácí dílna prezentovaná čtyřčlennou partou tu nebyla neznámá – některé songy si z Pájou střihl jako host David Šmuhař.

Kapela Utřela slzu

FOTO PRO RADOST
Z playlistu bych uvedl Souseda, Nech mě být, Pár vět, Už nikdy… či Lomikámen. Publikum, zprvu trošku ostýchavé, se pomalu rozehřívalo a během setu si již příznivci užívali každou skladbu před klubovou scénou.

Kapela Utřela slzu
V závěru přiletělo na muzikanty i několik podprsenek, jejichž majitelky si pak po odehrání posledního songu nechaly podepsat každého jednotlivého člena na svá těla.

Kapela Utřela slzu
Druhou polovinu večera odstartovala v ten správný čas chlumčanská kapela Rambanbám.

Kapela Rambanbám
Svojí historii píše od roku 2011 a za svou hudební kariéru vydala tři tituly, kde album Sólo všichni uzavírá prozatím soupisku.

Kapela Rambanbám
Muzikanti si s sebou, kromě playlistu obsahující songy Marie, Zloděj, západočesky pojmenovaný Copa je tamto, Ona je dobrá…, přivezli i kmenové fans, které dokázalo vytvořit důstojnou atmosféru celému bloku.

Kapela Rambanbám
K podpisovce v tomto případě nedošlo, přesto se u mikrofonu objevil jako host znovu David, jehož vokál obohatil kapelní přednes.

Kapela Rambanbám s hostem
Koncert se jistě zařadil k těm povedeným, což potvrdil i vytleskaný přídavek, který páteční mejdan definitivně uzavřel.

Kapela Rambanbám


KOMPLEXNÍ ŘEŠENÍ


Luděk Blovský 60 fotografií v galerii


autoři:text:     Ilona Blovská, Luděk Blovský
foto:     Luděk Blovský



Další články s interprety Rambanbám, Utřela slzu

Kapela Rambanbám uvádí do hudebního světa nové CD Plzeňská kapela Rambanbám vydává v pátek 27. března 2026 nové studiové album s názvem Swinčík. Ve stejný den proběhne slavnostní křest v plzeňském klubu Anděl Music Bar. Album bude dostupné na fyzických nosičích, digitální formou v rámci online prodeje i na všech hlavních streamovacích platformách. Rambanbám a jejich žhavé novinky Není svinčík jako Swinčík. Své o tom vysílá do světa skupina Rambanbám. A nejen to, novinek u nich je víc. Rambanbám a Utřela slzu na společném pódiu v Bílým Medvědovi Večírek s nádechem skáčka čeká hosty plzeňského klubu v pátek 21.4.2023. Na místní scéně vybalí playlisty kapely Rambanbám a Utřela slzu, jejichž společným znakem, kromě strunných nástrojů, budou i výrazné tóny saxofonů. Přijďte si zaskákat v rytmu diktovaného osvědčenými sestavami i vy, start je ohlášený na 20:00. Strašický punkový festival na podporu Ukrajiny měl silný benefiční podtext O tom, že ani punkerům není lhostejný osud válkou zmítané země, svědčil benefiční festival ve Společenském domě Strašice, jehož výtěžek poputuje na konto pomoci Ukrajině. Na pódiu místního sálu se vystřídala pětice formací, kde se v roli lídra a zároveň pořadatelské blýskla strašická kapela Sex Deviants. O zvuk a světla se postaral mistr ve svém oboru Pavel Liška, a tak v podstatě nic nebránilo odstartování úvodního setu strašické hudební akce. Benefiční koncert pro Ukrajinu nabídne ve Strašicích pětici punkových kapel Strašice jsou v širokém okolí známé jako domovská stanice mnoha kapel a formací. Právě z tohoto obsáhlého seznamu skupin se na místním festivalu představí Sex Deviants, Petr a písně, Stars Are So Far a Utřela Slzu, které doprovodí pražský host A bude hůř – ABH. Výtěžek z akce bude věnován na pomoc Ukrajině a tak se přijďte zapojit i vy, o dobrou muziku nebude nouze – Strašice PDA 25.3.2022, start je plánovaný na 18:00 hodin. Rambanbám a jejich nové Sólo všichni Veselá parta plná ska z Chlumčan vydala novou desku s názvem Sólo všichni. O ní se nám rozpovídala v rozhovoru. Na své si přijdou i milovníci města Plzně. Deska obsahuje známé písně, ale i zbrusu nové pecky, o tom už více v rozhovoru. Vlčtejnský Prasofest zaznamenal rekordní návštěvnost Skvělá muzika, našlapaný areál a kapely od punku přes hard rock po skáčko rozjely v sobotu 11. 8. 2018 mejdan s velkým M. Divoké pogo a výlet zpěváka The Fialky na rukou fanoušků napříč přeplněným parketem oznámkovaly festival podtrženou jedničkou.

Další články žánrů Punk (rock), Ska

Multižánrový Prasofest připravuje již třináctý ročník akce, která v line-upu nemá slabé místo Hrad Vlčtejn a jeho členité podhradí s dominantní krytou stage uprostřed prostoru – mnohým návštěvníkům těchto míst povědomé základní atributy. Právě zde se letos uskuteční 13. ročník vyhlášeného Prasofestu, který má stále vzestupnou tendenci. Hlavní pořadatel Pan Ká vsadil opět na kapely, jejichž jména rezonují napříč naší republikou – hosté si určitě budou mít z čeho vybírat. Sobotní den 18.7.2026 se tak stane oslavou dobré muziky a skvělé festivalové atmosféry, jež hudební přehlídku tradičně provází. Pro přespolní jsou připravené dvě stanové vesničky a v neděli ráno nebude chybět silná česnečka, která mnohé z nás postaví na nohy. Osvědčený exkluzivní autobus z Plzně včetně zastávek po cestě ponese klasicky název Prasobus a po akci zájemce z řad hostů odveze zpět na předem avizovaná zastávková místa. Proto nezapomeňte, start je v sobotu ohlášený na 11:30, pro nedočkavé bude otevřený kiosek již o den dříve ve večerních hodinách. Vyprodaný Pekelný ostrov opět exceloval! Fanoušky přivítal zbrusu nový plážový areál, Royal Republic, špička české rockmetalové scény a úžasná atmosféra! Nastal první červencový víkend, což pro fanoušky skvělé rockové, metalové, punkové i punkrockové muziky ze západu Čech a širokého okolí znamenalo jediné. Ano, tušíte správně! Rolls-Royce mezi festivaly - Pekelný ostrov opět roztočil svá kola a vydal se na nespoutanou jízdu. Benefičák na číču vol. 1: Vraclav zažije našlapaný punk-rockový víkend pro dobrou věc Historický Statek U Mnicha ve Vraclavi ožije o víkendu 17. a 18. července 2026 prvním ročníkem benefičního festivalu Benefičák na číču. Za akcí stojí spolek Společně srdcem pro zvířata, z. s., společně se spoluzakladateli festivalu v čele se Štěpánem Málkem a jeho kapelou !V.V.Ú. Dvoudenní přehlídka punku, hardcoru, rocku i alternativy nabídne nejen pořádnou porci živé muziky, ale především podpoří vznik a provoz kočičího útulku v Číčové. U toho nebude chybět ani redakce Musicgate. Festival Dávka Štěstí přiveze do Lysé nad Labem pořádnou dávku punku Dávka štěstí je nejen název nového alba kapely Nežfaleš, ale také název nového festivalu, který proběhne 29.8.2026 v areálu zámeckého parku v Lysé nad Labem. Totální nasazení a hosté v Pavlíkově u Rakovníka KONCERT S NEJDELŠÍM SETEM BĚHEM PRÁZDNIN Footfest: špička českých hudebních festivalů v Želči. Jihočeský festival Footfest bude letos jeden z největších ročníků v celé své historii. Budou zde znít velká hudebních jména, bude zde mnoho gastronomických zážitků a spousta zábavy společně s moderátory Vojtěchem Jozífkem a Simonou Krajíčkovou. Zahájení sezóny v Hořepníku s kapelami Arakain a Alkehol. V půlce června se zahájila sezóna na letním parketu v Hořepníku společně s kapelami Arakain a Alkehol.

Další fotoreportáže

Vyprodaný Pekelný ostrov opět exceloval! Fanoušky přivítal zbrusu nový plážový areál, Royal Republic, špička české rockmetalové scény a úžasná atmosféra! Nastal první červencový víkend, což pro fanoušky skvělé rockové, metalové, punkové i punkrockové muziky ze západu Čech a širokého okolí znamenalo jediné. Ano, tušíte správně! Rolls-Royce mezi festivaly - Pekelný ostrov opět roztočil svá kola a vydal se na nespoutanou jízdu. Lom Zbytiny se proměnil v hudební arénu – metalový South of Heaven popsal pátý list své historie Dvoudenní svátek tvrdé muziky South of Heaven se právem řadí k akcím, o kterých se mluví napříč celou naší vlastí. Letošní pátý ročník tuto skutečnost jednoznačně potvrdil a kvalitní výběr kapel z domácí i zahraniční scény dělal o víkendu 3.7. a 4.7.2026 čest pořadatelskému týmu v čele s Otou Gajdošem a Alanem Rohanem. Právě druhý uvedený – Alan Rohan se s Martinem Haryndou Jasekem postarali o moderátorství a uvádění jednotlivých formací. Samotné festivalové dění je specifické místem konání v opuštěném lomu a fanoušky dorazivšími snad ze všech koutů republiky. V průběhu hudebních maratonů je kladen důraz na pohodu a rodinnou atmosféru, kterou si dokáží hosté vychutnávat i více jak dva hudební dny. Metalový SOH, jehož velkým partnerem je obec Zbytiny a Jihočeský kraj, si získává fanoušky napříč generacemi každým svým pokračováním. I když návštěvy nejsou srovnatelné s podobnými komerčními událostmi, o to srdečnější zde panuje nálada a jen málokdo z hostů se do těchto míst znovu nevrací. Anna K. okouzlila Novou Osmičku. Ve Frýdku-Místku nabídla večer plný emocí i velkých hitů Nová Osmička ve Frýdku-Místku přivítala v sobotu večer jednu z nejvýraznějších osobností české hudební scény. Anna K. se svou kapelou odehrála přibližně devadesátiminutový koncert, který nabídl silné emoce, skvělou muziku i bezprostřední kontakt s publikem. Fanoušci si nenechali ujít příležitost zazpívat si společně s ní největší hity a vytvořili atmosféru, na kterou se bude ještě dlouho vzpomínat. Šlágr Fest ve Vendryni rozezpíval publikum. Na pódiu zazářily hvězdy československé hudební scény Vendryňský areál se v neděli zaplnil příznivci lidové hudby, dechovky a oblíbených šlágrů. Československý Šlágr Fest přivezl známé interprety, pohodovou atmosféru i několik hodin hudby, při které si návštěvníci s chutí zazpívali, zatleskali a často i zatančili. Nechyběli ani fanoušci, kteří si odvezli společné fotografie a podpisy svých oblíbených interpretů. Zahájení sezóny v Hořepníku s kapelami Arakain a Alkehol. V půlce června se zahájila sezóna na letním parketu v Hořepníku společně s kapelami Arakain a Alkehol. Jacker's a Tlustá Berta ovládli v půlce července letní parket v Hořepníku. Kapely Jacker's a Tlustá Berta přivezli zahrát svoje nejlepší songy na nám již dobře známí letní parket v Hořepníku. Zazněly songy Mlýny, Proklínám nebo První vyholení. GOD SAVE THE CHAOS vol. 12 v plné parádě. Střelské Hoštice se otřásly po roce v základech s festivalem u řeky Otavy, GOD SAVE THE CHAOS.
Nastavení souborů cookies
Na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Některé z nich jsou nezbytné, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit tento web a váš uživatelský zážitek. Souhlasíte s používáním všech cookies?
Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Souhlasím Přizpůsobit
Podrobné nastavení cookies « zpět
Soubory cookie používáme k zajištění základních funkcí webu a ke zlepšení vašeho uživatelského zážitku. Souhlas pro každou kategorii můžete kdykoliv změnit.

Nezbytné cookies
Technické cookies jsou nezbytné pro správné fungování webu a všech funkcí, které nabízí. Tyto soubory zajišťují uchovávání produktů v košíku, zobrazování seznamu oblíbených výrobků, správné fungování filtrů, nebo přihlášení. Bez těchto souborů cookies nebude webová stránka správně fungovat a ve výchozím nastavení jsou povoleny a nelze je zakázat. Tyto soubory cookies neukládají žádné osobně identifikovatelné informace.
Cookies pro marketing
Umožňují nám sledovat souhrnné informace o návštěvnosti stránek a využívání různých funkcí. To nám pomáhá naše weby zlepšovat tak, aby Vám lépe sloužily. Analytické cookies jsou nastavovány třetími stranami - Google Analytics.

Povolit všechny kategorie cookies Povolit vybrané kategorie cookies
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně Hogofogo
Provozovatel portálu


Bc. Jiří Trnka
Mírová 169, 262 31 Milín

IČ: 75960052

Zapsán v živ. rej. MěÚ Příbram - OŽÚ dle § 71 odst. 2 živnostenského zákona č. 455/1991 sb. od 5. 11. 2007.


2016 ....... 2026 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz