ČLÁNKY SOUTĚŽE
Kontakty (tým) Reklama Pro média

Skupina Plavci odehraje na festivalu Lodenica svůj poslední koncert 14. dubna 2019   (16:15)Festival Lodenica přináší už 20 let skvělé koncerty, zábavu a dokonalou festivalovou atmosféru! V Autocampinku Lodenica v Piešťanech se tento rok střetneme 29. až 31. srpna. Na oblíbený festival do Piešťan zavítají kapely T Rex, Čechomor, Fleret, Kamelot, František Nedvěd, Pavel Žalman a česká legenda Plavci.

Plavci
Skupina Plavci odehraje na festivalu Lodenica svůj poslední koncert

Festival Lodenica přináší už 20 let skvělé koncerty, zábavu a dokonalou festivalovou atmosféru! V Autocampingu Lodenica v Piešťanech se tento rok střetneme 29. až 31. srpna. Na oblíbený festival do Piešťan zavítají kapely T Rex, Čechomor, Fleret, Kamelot, František Nedvěd, Pavel Žalman a česká legenda Plavci. Její lídr Honza Vančura se na festivalu rozloučí se svojí 55 letou hudební kariérou. Těší se, že si společně s fanoušky zazpívá, až se budou stromy v areálu ohýbat. 
 
Festivalovou sezónu každoročně uzavírá oblíbený festival Lodenica, který se koná v překrásném prostředí Autocampingu Lodenica v Piešťanoch. Tento rok se na festivalu potřetí představí česká legendární skupina Rangers - Plavci. Její lídr Jan Vančura se rozhodl po padesáti pěti letech rozloučit s kariérou a tak to bude poslední vystoupení na Slovensku.

Festival Lodenica přináší už 20 let skvělé …

FOTO PRO RADOST
Rozhodl jsem se, že v tomto roce, kdy naše kapela slaví 55 let existence, ukončím svou celoživotní hudební kariéru. Celé roky jsem se  radoval  s fanoušky a s kapelou na živých vystoupeních. Myslím si, že nastal čas se důstojně rozloučit. A proč ne v Piešťanech, na tomto krásném festivalu, který se nezapomenutelně zapsal mezi místa, které jsme s Plavci během našeho 55 letého působení navštívili,“ konstatuje Honza Vančura.
 
Plavci zahrají největší pecky svého repertoáru. Nebudou chybět Promovaní inženýři, Zvedněte kotvy, 500 mil, Pole s bavlnou, Modrý měsíc, Láska je věc kouzelná, Mám radost či Vím Vím.

Na co rád vždy v souvislosti s Lodenicí vzpomínám, je skvělá atmosféra tohoto festivalu, fantastické publikum, tedy vlastně úžasný divácký pěvecký sbor. Těším se tentokrát, že si společně zazpíváme, až se budou stromy v areálu ohýbat. A samozřejmě mám rád dlouholetého dramaturga festivalu Františka Grebečiho,“ s úsměvem říká Honza Vančura.
 
Plavci vystoupí v sestavě klávesy a akordeón Mário Bihári, kytara David Fiedler, housle Adam Pospíšil.
 
Na přírodních scénách hraji s oblibou, koncerty mají silnější energetický náboj. Fanoušci a posluchači naší muziky mě po celý čas mé kariéry nabíjeli a přinášejí mi pocit uspokojení, že dělám něco, co přináší radost nejen mně, ale i množství našich příznivců. Možná mě energické loděnické publikum tak naladí, že i slza poteče... Velmi se těším, bude to asi poslední vystoupení na Slovensku, kam jsme s kapelou rádi jezdili,“ vyznal se Honza Vančura.

Nenechte si ujít 21. ročník festivalu Lodenica v termínu 29. 8. až 31. 8. 2019. Krásný areál autocampingu nabízí skvělé možnosti relaxu, stanování i koupání. Vstupenky  jsou k dispozici v síti  www.ticketportal.sk. Cena vstupenky je 20 eur na jeden den, permanentka stojí 30 eur. K dispozici  je i VIP vstupenka za 70 eur.


KOMPLEXNÍ ŘEŠENÍ

zdroj:NK Factory
autor:foto:     Zdroj: Festival Lodenica, Archiv skupiny PlavciDalší tiskovky

V Trenčianských Bohuslavicích se chystá MALÝ ŽÁKOVIC, bude náhradou za jubilejní dvacátý ročník festivalu ŽÁKOVIC OPEN se bude konat i letos! Organizátoři se rozhodli fanouškům poskytnout náhradu za jubilejní dvacátý ročník festivalu. MALÝ ŽÁKOVIC se tak vrátí zpět ke kořenům. V Trenčianských Bohuslavicích vystoupí domácí headlineři HEX, oblíbená Para, kultovní kapela Bez ladu a skladu... Léto v Prazdroji 2020 chystá 9 koncertů tuzemských rockových kapel, 4 filmové projekce a nespočet pohodových chvilek Letošní pivovarské léto potrvá od 2. července až do 28. srpna a nabídne všechno, co patří ke správné prázdninové idyle: letní kino s domácími i světovými filmovými hity, živou muziku pod hvězdnou oblohou, orosené pivo, chladivé nealko i grilované speciality. Kapela Meredith přichází s hororovou novinkou 4 days in delirium, klip natáčela v pražském domě strachu Česko-slovenská metalcorová kapela Meredith představuje novou skladbu 4 days in delirium. K novému singlu vznikl hororový videoklip, který se natáčel v pražském domě strachu Prague Fear House. V klipu si zahrál i černý královský had a jiní strach nahánějící tvorové. Doga ve čtvrtek v Táboře Tuzemská hard-rocková skupina Doga vznikla v roce 1988. Opavský BEZVA FEST Opavou se šířily první rockové tóny po 4 měsících. Životní Spidermani aneb COVERS for Lovers s novým singlem Rozmotávám. Kapela COVERS for Lovers, která letos oslaví deset let na hudební scéně vydává pro své fanoušky zbrusu nový singl s názvem Rozmotávám. Po vlně rušení festivalů přichází nová akce Letokruh. Zastaví se na 4 dny v Praze, Brně a Hradci Králové 17. června 2020, Praha Letošní léto hlásí kvůli vládním nařízením zrušení všech rozsáhlejších festivalů. Na poslední chvíli se ale podařilo uspořádat nový hudební festival Letokruh, který počítá se všemi bezpečnostními opatřeními. Letokruh přivede velké hudební hvězdy české a slovenské scény hned do tří měst. První akce startuje už 15. července v Brně, o týden později se přemístí do Hradce Králové a konec měsíce bude patřit Praze. Kapacita bude omezena podle aktuálně platných vládních nařízení. Předprodej lístků startuje ve čtvrtek v 10:00 hodin.
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně
2016 ....... 2020 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz