ČLÁNKY SOUTĚŽE
Kontakty (tým) Reklama Pro média

Sobotní rocková jízda v Mrákově 5. prosince 2016   (20:14)V sobotu 3.12.2016 se za mediální podpory ROCK RÁDIA konal koncert kapel Coda, White Coast Rebels a Hlouček H.

Sobotní rocková jízda v Mrákově

Vlaďka Votrubová


Mrákovskou sobotní rockovou jízdu 3.12. zahájila kapela Hlouček H (alternative-rock), během jejího vystoupení se postupně zaplnil sál. Jako jedny z prvních zazněly skladby Okno do duše, Mlýnské kolo nebo Černá a bílá. Vystoupení zakončili skladbou Borec na konec.

Mrákovskou sobotní rockovou jízdu 3.12. …

Zde je místo i pro Vaší reklamu.

Cbanner (1)   (900 x 150px)
V  prosvětleném sále a na potemnělém pódiu začala připravovat své vystoupení skupina White  Coast Rebels  (rock/metal) . Jak prozradily první tóny, pověst, která doprovázela tuto kapelu, nelhala. Je to opravdu muzikantská parta, která rozproudila nadšené publikum hned od začátku. Jako úvodní skladba zazněl song BAD BOYS. Následovaly skladby od známých kapel ,jako například: Judas Priest, Guns N‘ Roses, Queen a další…. Kapela prozradila, že výběr písní směřovali k českým posluchačům, proto zvolili více  coverů, než vlastních skladeb. WCR v České republice vystupují pouze ve tříčlenném složení  z důvodu onemocnění kytaristy při holandském turné. Domovinou této anglické skupiny jsou španělské pláže, kde hrají většinu roku. Kapela prozradila, že v ČR je sice poprvé, ale rozhodně ne naposled.

V  prosvětleném sále a na potemnělém …
Nadešel čas, kdy jsme si mohli poslechnout tóny dnes již legendární kapely Coda (hard-rock), která hrála v Mrákově po deseti letech. Jednou z prvních skladeb byla píseň "Co dál" v podání Honzy Haško. Potěšením pro posluchače byla nová píseň Cody "Vrátím se".  Skupina si pro fanoušky také připravila dva vánoční dárky : na pódiu zazpíval jejich bývalý zpěvák „ Stanley“ a v rámci přídavku zazněla za doprovodu místního dudáka chodská píseň Žádnej neví, co jsou Domažlice, kterou ve zdejším sále společně zahráli před třiceti lety. Sál přivítal kapelu velmi vřele a kapela jejich nadšení ocenila společným zpěvem s publikem, při kterém zpěvák Honza Haško chodil sálem.

Byl to velmi vydařený večer a z reakcí publika bylo patrné, že nejen Codu opět rádi uvidí.

Nadešel čas, kdy jsme si mohli poslechnout …

Zde je místo i pro Vaší reklamu.

Cbanner (2)   (900 x 150px)


Vlaďka Votrubová 58 fotografií v galerii


autoři:text:     Pavel Macán
foto:     Vlaďka VotrubováDalší články žánrů Metal, Rock

Skupina Pepper odtajnila svůj Příběh - aneb zbrusu nový videoklip je na světě! Mladá nadaná kapela Pepper neusnula na vavřínech a svým fans se hlásí zbrusu novým videoklipem s názvem Příběh. A věřte, máme se na co těšit! Finálové práce na novém albu CI5 se staly minulostí – placka Gigaman míří mezi fanoušky Celých devět autorských skladeb potěší nejen kmenový fanklub, ale i všechny příznivce dobré hardrockové muziky. CD má v rodném listě datum 27.3.2021, přičemž list křestní vypíší autoři hned na prvním koncertě po rozvolnění! Parta kolem Tondy Jireše se na tento okamžik moc těší a ani vy si nenechte významný budoucí moment hudební dráhy oblíbené kapely ujít. Cítíte se sami? Objevte v sobě MUZIKONAUTa! Už rok uplynul od chvíle, co nám představila ústecká kapela IDIO&IDIO svůj poslední videoklip, natočený k singlu „Jak na pAnk“. Byl jednoduchý, hravý a skrýval v sobě množství nadsázky. Nyní však čtveřice přináší zcela jiný audiovizuální zážitek s debutovým videoklipem k písni MUZIKONAUT. Českobudějovická metalovka Seven připravuje nové album Čas koncertní abstinence využili tvořiví muzikanti k fyzické realizaci dlouho avizované placky, na které dělají dnem i nocí ve studiu NuArt. Dohledu na jejich práci se ujal Jaroslav Brouzda a my se můžeme jen těšit na výsledek, který na sebe nenechá dlouho čekat. Second Breath vpustili do světa svou řádně nadupanou novinku Hope! Second Breath pokračují ve své rozjeté nu-metalové jízdě a vpouští do světa další novinku, která vás zvedne ze židlí! Katarína Knechtová má netradiční vánoční novinku Nákazlivé Vianoce, kterou reaguje na korona krizi Zpěvačka a skladatelka Katka Knechtová má pro fanoušky netradiční vánoční píseň, kterou reaguje na současnou korona krizi. Zbrusu nový videoklip Black Light od Sylvie a Silver Matte je na světě! Sympatická plzeňská rocková parta Sylvie a Silver Matte neponechala nic náhodě a nadělila svým fans dárek už před Vánocemi.

Další fotoreportáže

VELIKONOČNÍ SETKÁNÍ HUDBY A NADĚJE online živý stream koncert mistra houslí a slova JAROSLAVA SVĚCENÉHO a jeho hostů Pawnshop zakončili kariéru v domácím Junior klubu, podpořeni the.switch Páteční večer 2.10 2020 se nesl v duchu loučení. Zpěvák Frank, z hardcoreových Pawnshop odchází a kapela se rozhodla po patnácti letech ukončit činnost. To si i v této nepříliš dobré době pro koncerty zasloužilo poslední rozloučení. Hard rockový večírek s Mentolem v Blue Baru Zbiroh Akce s názvem Hard & Heavy Night ve Zbirohu slibovala původně dvě formace tohoto stylu. Bohužel, ze zdravotních důvodů nedorazil v sobotu 3.10.2020 berounský Bulldog a navíc se ze soupisky stochovského Mentolu omluvil kmenový zpěvák Standa Lackun. Přesto se párty vydařila – o zpěv se jako náhradník postaral kytarista Roman Zubatý a koncert se tak mohl bez dalších problémů uskutečnit. Heavy metalový koncert severočeské skupiny Krleš přilákal početné fanoušky Každý rok se na prknech berounského RC Prdel ukáže energická heavymetalovka Krleš. Letos, ze všeobecně známých důvodů, se jarní koncert přesunul na podzimní termín 2.10.2020 a to těsně před avizovanou druhou coronavirovou pauzou. Vše naštěstí vyšlo a publikum si tak mohlo užít nabroušené představení sympatické party, která se do Berouna velice ráda vrací. Z pátého kola Múzy 2020 postoupili dva finalisté Ve čtvrtek 1.10.2020 proběhlo v Divadle Pod lampou již 5. základní kolo nejstarší výběrové soutěže v ČR. Na pódiu se představil multižánrový koktejl od rocku po dixieland a hosté si tak mohli užít jeden z posledních živých koncertů před další covid pauzou. Už se nechcem nikdy vracet, když nám bylo mizerně. Kapela Lucie rozezpívala pražské Výstaviště a zakončila akci PRAHA ZÁŘÍ Praha, 28. září 2020 - Konec multikulturní akce Praha Září oslavili diváci s legendární kapelou Lucie, která vystoupila v pondělí 28. září na Křižíkově fontáně na Výstavišti Praha.Koncert kapely Lucie se kvůli opatřením uskutečnil pouze pro 2000 diváků ve dvou sektorech po 1000 lidech. Kapela zahrála celkem 22 písní – včetně těch nejznámějších, ale představila i nové písně z alba EvoLucie. Smělý plán zorganizovat třítýdenní akci se tak nakonec vyplnil a to i přes náhlá vládní opatření. Unikátní akce, která vznikla spojením desítek organizací, festivalů a stovek umělců, rozzářila září a navrátila české živé kulturní scéně naději na lepší časy. Akci si nenechaly ujít tisíce návštěvníků. Volduchy – punkový benefiční festival pro Tobíka Sobotní odpoledne, potažmo večer 26.9.2020, se stal v KD Volduchy centrem hudebního dění v širokém okolí. V prostorném kulturáku tu nýřanští Vyvrhells v čele s kapelou S.A.S. a Migesem uspořádali za nezištné podpory provozovatele hostince punkový festival, jehož výtěžek byl ještě večer předaný tatínkovi nemocného Tobíka. Na pódiu se vystřídalo osm skupin, které se pro tento večer vzdaly honoráře a naopak, ještě ze svého přidaly na dobročinnou sbírku!
Zde je místo
i pro Vaší reklamu.

Hlavní banner
(180 x 450px)
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně Hogofogo
2016 ....... 2021 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz