ČLÁNKY SOUTĚŽE
Kontakty (tým) Reklama Pro média

Souboj rebelů 6. prosince 2016   (15:35)Pleňské Depo a Souboj rebelů

Souboj rebelů

Petr Černohorský


Zde je místo i pro Vaší reklamu.

Cbanner (1)   (900 x 150px)
Další zastávkou Souboje Rebelů bylo plzeňské DEPO. Akce se bohužel musel obejít bez nemocného Alberta Kronka a hitů kapely KERN. Začátek akce tedy odstartoval Miloš Dodo Doležal a to ve velkém stylu. Zazněli písně jak ze sólové dráhy jako třeba balada  Soudím s neuvěřitelným několikaminutovým sólem na kytaru ve kterém DODO dokazuje, že je absolutní špička v tom co dělá. Samozřejmě zazněly největší pecky VITACITU z kultovního alba Vzhůru přes oceán. Ve hře na basu exceluje  Miloš junior, který předvádí, že má talentu na rozdávání a na škopky hraje Pavel Slechoš. Na pódiu se objeví jako host Richard Tolkner, který oběma Doležalům sekunduje v několika písních. Vystoupení Miloše Doležala překypuje obrovskou energií a zaručeně se je na co dívat.
 
Střídání kapel má rychlý spád, takže pauza na cigaretu, rychle pro pivo a už se zase hraje. Na pódiu se představuje Aleš Brichta a odpaluje svojí hodinku peckou Metalománie. Během vystoupení zahraje všechny velké hity Arakainu jako Rebel, Ztráty a Nálezy, Adrian nebo Princess. Aleš Brichta výborně komunikuje s několikatisícovým davem, který při písni Apage Satanas slušně rozburácí plzeňské Depo. Za ohlušujícího řevu „co je co je co je co je co je“ je jasné, že následuje nesmrtelná metalová pecka Proč. Na závěr nesmí chybět Slečna závist, kterou s Alešem Brichtou zpívá do posledního místa vyprodané Depo 2015.
 
Po malé pauze přichází hlavní hvězda večera celého Souboje Rebelů, metalová legenda v čele s Radimem Pařízkem a Ládou Křížkem kapela CITRONCitron představují nové CD Rebelie Rebelů, které během večera i pokřtí a když jsme v Plzni tak samozřejmě plzeňským pivem. Během večera zazněli písně z nového CD, ve kterých Láda Křížek ukázal, že je v nejlepší formě a že je ne nadarmo považován za jeden z nejlepších rockových hlasů své doby. Během večera se na pódiu objevuje i česká metalová královna Tanja, která si s Citronem zazpívá hitovku Nad hlavou létá rocknroll nebo duet s Ládou Křížkem Kam jen jdou lásky mé. Jako host se na několik písní objevuje kytarista Roland Grapow (ex-Helloween, Masterplan) a dokazuje, že stará škola pořád umí. Celé vystoupení české metalové legendy zakončuje nestárnoucí metalová pecka Ocelové město. Celý koncert provází úžasná atmosféra, spousty světel, led obrazovky a hlavně kvalitní muzika. Citron předvedl, že se na pomyslné metalové špičce drží právem.
 
Celý večer prolínaly autogramiády všech zúčastněných kapel, kde fronty nebraly konce. Celá akce pod záštitou Pragokoncertu s názvem SOUBOJ REBELŮ je svátkem pro každého pravověrného metaláka a rozhodně se vyplatí, tuhle z velké části vyprodanou tour, navštívit…
Partnerem akce : Rockradio


Zde je místo i pro Vaší reklamu.

Cbanner (2)   (900 x 150px)


Petr Černohorský 64 fotografií v galerii


autoři:text:     Michal Patka
foto:     Petr Černohorský



Další články žánrů Metal, Rock

Peter Nagy je věčným optimistou, v nové skladbě zpívá Raz sa všetko vyrieši! Hitmaker Peter Nagy přichází s novou optimistickou písní Raz sa všetko vyrieši. Hudbu i text k novince, která nese podtitul Tup, Tup Song, napsal samotný Peter Nagy. Online koncert kapely Hlahol na střeše Knaku V neděli večer skupina Hlahol vystoupila na střeše legendárního teplického klubu a spáchala si tím vlastní open air, i s diváky v ulici. Kapela Sendwitch s Pekařem vydává klip Mayday, v létě vyrazí na společnou tour! Pekař si ve videoklipu zahrál psychologa, kterému se zpěvák kapely Daniel Černý svěřuje s pocity a náladami, se kterými bojuje v dnešní nelehké době. Prague Summer Festival potvrzuje The Offspring na červen 2022 Prague Summer Festival oznamuje nové datum konání koncertu The Offspring. Kapela vystoupí v Praze 12. června 2022, představí právě vydanou novinku Let The Bad Times Roll. Toxic Paradise posunuli své Limity a odpálili stejnojmenný videoklip! Plzeňští metaloví Toxic Paradise i v této nelehké době neponechali nic náhodě a stále více posouvají své Limity. A to doslova… Skupina Pepper odtajnila svůj Příběh - aneb zbrusu nový videoklip je na světě! Mladá nadaná kapela Pepper neusnula na vavřínech a svým fans se hlásí zbrusu novým videoklipem s názvem Příběh. A věřte, máme se na co těšit! Finálové práce na novém albu CI5 se staly minulostí – placka Gigaman míří mezi fanoušky Celých devět autorských skladeb potěší nejen kmenový fanklub, ale i všechny příznivce dobré hardrockové muziky. CD má v rodném listě datum 27.3.2021, přičemž list křestní vypíší autoři hned na prvním koncertě po rozvolnění! Parta kolem Tondy Jireše se na tento okamžik moc těší a ani vy si nenechte významný budoucí moment hudební dráhy oblíbené kapely ujít.

Další fotoreportáže

Online koncert kapely Hlahol na střeše Knaku V neděli večer skupina Hlahol vystoupila na střeše legendárního teplického klubu a spáchala si tím vlastní open air, i s diváky v ulici. Umělci pomohli dobré věci v rámci benefice #opětspolu Získat prostředky na speciální přístroj můžete pomoci i vy! VELIKONOČNÍ SETKÁNÍ HUDBY A NADĚJE online živý stream koncert mistra houslí a slova JAROSLAVA SVĚCENÉHO a jeho hostů Pawnshop zakončili kariéru v domácím Junior klubu, podpořeni the.switch Páteční večer 2.10 2020 se nesl v duchu loučení. Zpěvák Frank, z hardcoreových Pawnshop odchází a kapela se rozhodla po patnácti letech ukončit činnost. To si i v této nepříliš dobré době pro koncerty zasloužilo poslední rozloučení. Hard rockový večírek s Mentolem v Blue Baru Zbiroh Akce s názvem Hard & Heavy Night ve Zbirohu slibovala původně dvě formace tohoto stylu. Bohužel, ze zdravotních důvodů nedorazil v sobotu 3.10.2020 berounský Bulldog a navíc se ze soupisky stochovského Mentolu omluvil kmenový zpěvák Standa Lackun. Přesto se párty vydařila – o zpěv se jako náhradník postaral kytarista Roman Zubatý a koncert se tak mohl bez dalších problémů uskutečnit. Heavy metalový koncert severočeské skupiny Krleš přilákal početné fanoušky Každý rok se na prknech berounského RC Prdel ukáže energická heavymetalovka Krleš. Letos, ze všeobecně známých důvodů, se jarní koncert přesunul na podzimní termín 2.10.2020 a to těsně před avizovanou druhou coronavirovou pauzou. Vše naštěstí vyšlo a publikum si tak mohlo užít nabroušené představení sympatické party, která se do Berouna velice ráda vrací. Z pátého kola Múzy 2020 postoupili dva finalisté Ve čtvrtek 1.10.2020 proběhlo v Divadle Pod lampou již 5. základní kolo nejstarší výběrové soutěže v ČR. Na pódiu se představil multižánrový koktejl od rocku po dixieland a hosté si tak mohli užít jeden z posledních živých koncertů před další covid pauzou.
Zde je místo
i pro Vaší reklamu.

Hlavní banner
(180 x 450px)
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně Hogofogo
2016 ....... 2021 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz