ČLÁNKY SOUTĚŽE
Kontakty (tým) Reklama Pro média

Soutěž o vstupenky na Souboj Rebelů Radegast Tour 2017 do Strakonic 4. května 2017   (19:38)6. 5. 2017 Citron, Axxis, Tanja - Strakonice, Letní kino

Soutěž o vstupenky na Souboj Rebelů Radegast Tour 2017 do Strakonic

Zde je místo i pro Vaší reklamu.

Cbanner (1)   (900 x 150px)
Soutěžíme o vstupenky na Citron, Axxis a Tanju do Strakonic!

1. Kdy a kde naposledy vystupoval Citron na Strakonicku?
    a) Summer Rock Party Volyně 2016
    b) Rocková noc Katovice 2013
    c)Blatenský festival 2004


2. Zpěvačka doprovázející Ladislava Křížka v písničce ,,Má zpověď " je:
    a) Heidy Janků
    b)Radka Krejčová
    c)Tanja


3.Poslední CD Citronu se jmenuje:
   a)Vypuste psy
   b)Plni Energie
   c)Rebelie Rebelů

 
PODMÍNKY SOUTĚŽE:
 
1. Sdílej tuto soutěž veřejně na sociální síti (Facebook).
 
2. Správně odpověz na 3 soutěžní otázky.
 
Své odpovědi posílej na soutez@musicgate.cz

Předmět: citronstrakonice

Přidej jméno a příjmení, popřípadě přezdívku na sociální síti, pokud budeš vylosovaný, kontaktujeme Tě e-mailem ohledně převzetí lupenů.

Konec soutěže: 10. 5. ve 12:00


Zde je místo i pro Vaší reklamu.

Cbanner (2)   (900 x 150px)

autor:text:     Petr ČernohorskýDalší články žánrů Metal, Rock

Peter Nagy je věčným optimistou, v nové skladbě zpívá Raz sa všetko vyrieši! Hitmaker Peter Nagy přichází s novou optimistickou písní Raz sa všetko vyrieši. Hudbu i text k novince, která nese podtitul Tup, Tup Song, napsal samotný Peter Nagy. Online koncert kapely Hlahol na střeše Knaku V neděli večer skupina Hlahol vystoupila na střeše legendárního teplického klubu a spáchala si tím vlastní open air, i s diváky v ulici. Kapela Sendwitch s Pekařem vydává klip Mayday, v létě vyrazí na společnou tour! Pekař si ve videoklipu zahrál psychologa, kterému se zpěvák kapely Daniel Černý svěřuje s pocity a náladami, se kterými bojuje v dnešní nelehké době. Prague Summer Festival potvrzuje The Offspring na červen 2022 Prague Summer Festival oznamuje nové datum konání koncertu The Offspring. Kapela vystoupí v Praze 12. června 2022, představí právě vydanou novinku Let The Bad Times Roll. Toxic Paradise posunuli své Limity a odpálili stejnojmenný videoklip! Plzeňští metaloví Toxic Paradise i v této nelehké době neponechali nic náhodě a stále více posouvají své Limity. A to doslova… Skupina Pepper odtajnila svůj Příběh - aneb zbrusu nový videoklip je na světě! Mladá nadaná kapela Pepper neusnula na vavřínech a svým fans se hlásí zbrusu novým videoklipem s názvem Příběh. A věřte, máme se na co těšit! Finálové práce na novém albu CI5 se staly minulostí – placka Gigaman míří mezi fanoušky Celých devět autorských skladeb potěší nejen kmenový fanklub, ale i všechny příznivce dobré hardrockové muziky. CD má v rodném listě datum 27.3.2021, přičemž list křestní vypíší autoři hned na prvním koncertě po rozvolnění! Parta kolem Tondy Jireše se na tento okamžik moc těší a ani vy si nenechte významný budoucí moment hudební dráhy oblíbené kapely ujít.

Další soutěže

Zde je místo
i pro Vaší reklamu.

Hlavní banner
(180 x 450px)
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně Hogofogo
2016 ....... 2021 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz