ČLÁNKY SOUTĚŽE
Kontakty (tým) Reklama Pro média

Středočeská Mini Tour 2018 zavítala do stylového klubu Bunggrr 21. října 2018   (15:31)Neopakovatelná thrashová atmosféra dýchla na hosty koncertu ve Lhotě u Příbramě okamžitě po vstupu do prostor bývalého krytu Civilní obrany. Na pódiu zahrály tři kapely, které 19. 10. 2018 rozvířily poklidné vody motorkářského klubu Bunggrr.

AnnAnna´sThrashing MachineZajetí Kouře
Středočeská Mini Tour 2018 zavítala do stylového klubu Bunggrr

Luděk Blovský


Páteční večer měl na programu, v originálním prostředí, prezentaci tvrdé muziky v podání thrashových skupin. Na nízké klubové scéně se představily AnnAnna´s, Zajetí Kouře a Thrashing Machine. Byť se klub zcela nezaplnil, dokázali přítomní navodit tu správnou náladu a ve finále došlo i na přídavky, které se v publiku setkaly s kladným ohlasem.

Páteční večer měl na programu, …

Zde je místo i pro Vaší reklamu.

Cbanner (1)   (900 x 150px)
Úvodní, takřka místní thrash metalový AnnAnna´s, rozjela mejdan přesně na čas. Ostré tóny, texty v angličtině a představení na plný plyn zdobily jejich set. V loňském roce vydali album Spider a dnes jsme si mohli poslechnout průřez jejich sedmiletou tvorbou – Mr. Unlimited, Ghost, Desert Sun… až po závěrečný song Shout. Potlesk v závěru bloku byl zaslouženou odměnou pro příbramskou partu.

Úvodní, takřka místní thrash metalový …
Všude přítomná mlha, rychlé kytarové riffy, dvojšlapka od bicích a neuvěřitelný výkon zpěváka Klobouka jasně ukázaly na pražskou metalovku Zajetí Kouře. Jejich koncertu dominovaly české texty nevyhýbající se ožehavým tématům dnešní doby a skladby Mlčící, Menšině menšin, Vomejoumě, Radost z narození… zaujaly každého, kdo se tu nacházel. V plánu mají práci na novém albu, které by mělo spatřit světlo světa na jaře příštího roku (2019).

Všude přítomná mlha, rychlé kytarové riffy, …
Technická přestávka, chvilka ladění a přes bedny se do nás opřely první akordy šestajovické formace Thrashing Machine. A jako mašina jela celý vymezený čas. Anglické texty, propracovaná muzika, skladby pyšnící se dlouhou stopáží zvedly od stolů celý Bunggrr. Skupina letos zaznamenala výměnu na postu kytaristy a od jara (2018) zaujal pevné místo v sestavě Lukáš Hrachovec. Kromě koncertních pecek Lock And Load, Diagnosis: Hatred, Insight… jsme si poslechli i novinku The Fall Into Disaster, dnes na veřejnosti poprvé prezentovanou a v současnosti ještě neotextovanou. Hezký večer nabitý množstvím decibelů končil ještě před půlnocí, kdy kapely dobalovaly aparaturu a hosté pokračovali v načatém večeru u skvěle zásobeného baru.

Technická přestávka, chvilka ladění a přes …

Zde je místo i pro Vaší reklamu.

Cbanner (2)   (900 x 150px)


Luděk Blovský 88 fotografií v galerii


autoři:text:     Luděk Blovský
foto:     Luděk BlovskýDalší články s interprety AnnAnna´s, Zajetí Kouře

Sprostého kocoura vystřídal blues i rock Netradiční spojení Rockfestu a divadla si užili fanoušci U dubu v Lázu Pohodový pátek v Campu Dlouhá Míle V pátek 13. 9. 2019 se v kempu Dlouhá Míle u Rožmitálu pod Třemšínem uskutečnil hudební večer, kterým nás provedly kapely AnnAnna´s, Knírek, Magor City Orchestra a Výčep. Tři husté kapely a všechny za 5 minut dvanáct Zvrácený nářez z Prahy Hentai Corporation, hrůzná stvoření z Karlových varů Horrible Creatures a příbramský trash Annanna's. Tak vypadal další z hudebních večerů, který připravil pro své stálé i nové návštěvníky příbramský klub Za 5 Dvanáct. Soutěž o vstupenky na Hentai Corporation v Příbrami Spouštíme soutěž v podstatě za pět minut dvanáct, ale lepší pozdě než později. Příbramský klub Za 5 Dvanáct rozsekají v pátek 22. 3. 2019 Hentai Corporation. My máme pro Vás pár vstupenek jen za sdílení a správnou odpověď. Underground Undead Fest otevřel pekelnou metalovou bránu Multižánrový Club Metro Beroun se v sobotu 27. 10. 2018 proměnil v pravé metalové peklo. Mlha, kouř, polotma a tvrdá muzika rezonovaly slušně zaplněným suterénním prostorem celý večer. Kromě stálic zaměřených tímto směrem se tu představila letos založená Asperra, avizovaný Amok bohužel nezahrál. Metalový dýchánek v Clubu Metro nebude nic pro slabší povahy Berounský Club Metro se stane v sobotu 27. 10. 2018 oázou příznivců tvrdé muziky. Na Underground Undead Festu si fanouškové užijí několika metalových stylů v podání pěti pozvaných kapel. Máme pro Vás hromadu vstupenek (5 x 2 vstupenky) na vystoupení partiček Doctor Victor a AnnAnna´s Kapela Doctor Victor s sebou do klubu Za 5 Dvanáct přiveze pořádnou dávku rock and rollu. Jejich pódiová vystoupení jsou známá energií, kterou kapela předává lidem na parketu. Doctor Victor bude ordinovat v našem regionu už poněkolikáté, protože již 3x vystupovali na festivale Kačeři.

Další články žánru Metal

Prague Summer Festival potvrzuje The Offspring na červen 2022 Prague Summer Festival oznamuje nové datum konání koncertu The Offspring. Kapela vystoupí v Praze 12. června 2022, představí právě vydanou novinku Let The Bad Times Roll. Toxic Paradise posunuli své Limity a odpálili stejnojmenný videoklip! Plzeňští metaloví Toxic Paradise i v této nelehké době neponechali nic náhodě a stále více posouvají své Limity. A to doslova… Českobudějovická metalovka Seven připravuje nové album Čas koncertní abstinence využili tvořiví muzikanti k fyzické realizaci dlouho avizované placky, na které dělají dnem i nocí ve studiu NuArt. Dohledu na jejich práci se ujal Jaroslav Brouzda a my se můžeme jen těšit na výsledek, který na sebe nenechá dlouho čekat. Second Breath vpustili do světa svou řádně nadupanou novinku Hope! Second Breath pokračují ve své rozjeté nu-metalové jízdě a vpouští do světa další novinku, která vás zvedne ze židlí! Komunál a jeho online stream rozproudí rock metalovou krev v žilách! I když jsou živé koncerty v současné době v nedohlednu, Komunál neusnul na vavřínech a potěší své publikum. Second Breath rozvířili nu-metalové vody novinkou Second Chance! Západočeští nu-metaloví ďáblové Second Breath neponechávají nic náhodě a i mimo pódia dokážou svým fans pořádně rozproudit krev v žilách. Odpálili totiž zbrusu nový singl a videoklip s názvem Second Chance. Festival Fryyfest 2021 v Bakově nad Jizerou bude plný legend zahraniční i české rock metalové scény! Nespoutanou show odpálí The Iron Maidens, Grave Digger, Bonfire, Kamil Střihavka & Leaders i Sebastien Známý friendly festival Fryyfest neponechal nic náhodě a i v této složité době potěšil své fanoušky. Chystá pro ně totiž další ročník tohoto rock metalového open - airu.

Další fotoreportáže

Online koncert kapely Hlahol na střeše Knaku V neděli večer skupina Hlahol vystoupila na střeše legendárního teplického klubu a spáchala si tím vlastní open air, i s diváky v ulici. Umělci pomohli dobré věci v rámci benefice #opětspolu Získat prostředky na speciální přístroj můžete pomoci i vy! VELIKONOČNÍ SETKÁNÍ HUDBY A NADĚJE online živý stream koncert mistra houslí a slova JAROSLAVA SVĚCENÉHO a jeho hostů Pawnshop zakončili kariéru v domácím Junior klubu, podpořeni the.switch Páteční večer 2.10 2020 se nesl v duchu loučení. Zpěvák Frank, z hardcoreových Pawnshop odchází a kapela se rozhodla po patnácti letech ukončit činnost. To si i v této nepříliš dobré době pro koncerty zasloužilo poslední rozloučení. Hard rockový večírek s Mentolem v Blue Baru Zbiroh Akce s názvem Hard & Heavy Night ve Zbirohu slibovala původně dvě formace tohoto stylu. Bohužel, ze zdravotních důvodů nedorazil v sobotu 3.10.2020 berounský Bulldog a navíc se ze soupisky stochovského Mentolu omluvil kmenový zpěvák Standa Lackun. Přesto se párty vydařila – o zpěv se jako náhradník postaral kytarista Roman Zubatý a koncert se tak mohl bez dalších problémů uskutečnit. Heavy metalový koncert severočeské skupiny Krleš přilákal početné fanoušky Každý rok se na prknech berounského RC Prdel ukáže energická heavymetalovka Krleš. Letos, ze všeobecně známých důvodů, se jarní koncert přesunul na podzimní termín 2.10.2020 a to těsně před avizovanou druhou coronavirovou pauzou. Vše naštěstí vyšlo a publikum si tak mohlo užít nabroušené představení sympatické party, která se do Berouna velice ráda vrací. Z pátého kola Múzy 2020 postoupili dva finalisté Ve čtvrtek 1.10.2020 proběhlo v Divadle Pod lampou již 5. základní kolo nejstarší výběrové soutěže v ČR. Na pódiu se představil multižánrový koktejl od rocku po dixieland a hosté si tak mohli užít jeden z posledních živých koncertů před další covid pauzou.
Zde je místo
i pro Vaší reklamu.

Hlavní banner
(180 x 450px)
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně Hogofogo
2016 ....... 2021 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz