ČLÁNKY SOUTĚŽE
Kontakty (tým) Reklama Pro média

Tatabojs rozzáří Žákovic Open 12. července 2017   (15:22)21. - 22. července zažije Slovensko pořádnou show

Tatabojs rozzáří Žákovic Open

Oblíbená a velmi populární česká kapela Tatabojs letos zamíří i na rodinný festival Žákovic Open v krásném prostředí Bošáckej doliny. Hudebníci již v minulosti navštívili Trenčianské Bohuslavice a na festival mají skvělé vzpomínky a velmi se na něj těší. Návštěvníky čeká od kapely Tatabojs originální program společně s úchvatnou světelnou show. Skupina, která má za sebou mnoho prestižních ocenění, si plánuje tento koncert pořádně užít společně se svými úžasnými fanoušky.

„Spomínam si, že minule panovala na festivale taká klasická letná pohodová atmosféra. Tento rok by sme mali hrať po zotmení a keďže vezmeme so sebou aj nášho dlhoročného spolupracovníka "svetelného mága" Filipa, fanúšikovia sa majú na čo tešiť. Kontakt s publikom je pre mňa alfa a omega dobrého koncertu. Pokiaľ práve nehrám na bicie, chodím k divákom úplne blízko. Niekedy dokonca, strhnutý atmosférou, skočím medzi nich…“ vypráví se smíchem Milan Cais, zpěvák a bubeník Tatabojs.
 

Oblíbená a velmi populární česká kapela …

Zde je místo i pro Vaší reklamu.

Cbanner (1)   (900 x 150px)
Na sedmnáctém ročníku festivalu vystoupí kromě skupiny Tatabojs i HEX, Le Payaco, Čad, Billy Barman, Lavagence nebo Katarzia. Devětkrát Andělem oceněná kapela Tatabojs by ráda na slovenské scéně účinkovala častěji, jelikož ji slovenské publikum miluje a ona by mu ráda vyšla vstříc.

„Začali sme hrať ešte za federácie, takže úprimne povedané, sa nám stále nedarí vnímať Slovensko ako „cudzinu”. Na koncertoch na Slovensku sa teda cítime ako doma a vlastne ani nie „ako”,“ upřesňuje baskytarista Mardoša, jeden ze zakladatelů skupiny.

Milan Cais k tomu ještě dodává: „Veľmi radi hráme na Slovensku. Bohužiaľ nemáme toľko príležitostí. Kedysi sme k vám jazdili viac. Z dôb, keď sme tu pravidelne hrávali, si dobre pamätám, aké je slovenské publikum skvelé. Tak som veľmi zvedavý, aké to bude tentokrát. Mám rád publikum, ktoré sa prišlo na koncert baviť, tancovať, usmievať sa, skrátka si to užívať.“
 

Na sedmnáctém ročníku festivalu vystoupí kromě …
Tatabojs, kteří mají na kontě devět alb, tři live, jedno best of a jedno remixované album jako unikátní projekt Smetana s korejským Ahn Trio, chtějí na festivalu Žákovic Open předvést nejen fantastickou světelnou show, ale i zahrát své největší hity.

„Budeme hrať aktuálny program, ktorý vychádza z posledných albumov. Máme za tie roky toľko pesničiek, že môžeme program neustále obmeňovať a to nás baví. Bude to taký prelet albumami Futuretro, Biorytmy, Kluci kde ste?, Ležatá osmička a A/B,“ doplňuje Milan Cais.

V trenčianských Bohuslaviciach nebude ani letos chybět stanové městečko EXTRA, chillout zóna nebo fotbalový turnaj hudebníků s fanoušky. Tento festival proběhne v termínu 21. - 22. července a vstupenky si můžete zakoupit v sítích predpredaj.sk nebo na predpredaj.zoznam.sk

Nenechte si ujít tak výjimečný festival, kde zažijete propojení mezi hudebníky a návštěvníky jako nikde jinde! Pokud Vás zajímá více informací, mrkněte na facebookové stránky facebook.com/zakovicopen nebo na zakovicopen.sk


Zde je místo i pro Vaší reklamu.

Cbanner (2)   (900 x 150px)

zdroj:tisková zpráva
autoři:text:     Romana Havlánová
foto:     Salim Issa



Další články žánru Crossover

Temný debut renesančního umělce JAF 34 právě vychází Dovolujeme si Vám představit debut s názvem Empty multimediálního umělce a hudebníka JAF 34. Na desce hostují Jakub Daš (Nikitin), Viktorie Marksová (Houpací koně), Jirka Bendl (Manon Meurt), Oskar Pilař (ex-Peter Pan Complex), Michal Hanáček (ex-Baro Chandel), Jakub Chaba (ex-Peter Pan Complex), Petr Voruda (ex-Baro Chandel), David Novotný (Himalayan Dalai Lama) a další. Prague Summer Festival potvrzuje The Offspring na červen 2022 Prague Summer Festival oznamuje nové datum konání koncertu The Offspring. Kapela vystoupí v Praze 12. června 2022, představí právě vydanou novinku Let The Bad Times Roll. Festival Fryyfest 2021 v Bakově nad Jizerou bude plný legend zahraniční i české rock metalové scény! Nespoutanou show odpálí The Iron Maidens, Grave Digger, Bonfire, Kamil Střihavka & Leaders i Sebastien Známý friendly festival Fryyfest neponechal nic náhodě a i v této složité době potěšil své fanoušky. Chystá pro ně totiž další ročník tohoto rock metalového open - airu. Bzukot č.2 den druhý Bzučíme víc a užíváme si muziky Hudební Festival Bzukot č2 2020 První den děčínského hudebního řetězu mezi zdmi Křížové ulice se vydařil jak se sluší a patří. Na open air Ranch Hořovice zahraje Futro a Amonit Příjemný večer s živou muzikou si budou moci užít fanouškové vyhledávající kapely s dominancí ženského vokálu. Na venkovní scéně v areálu Ranch Hořovice vystoupí v pátek 18.9.2020 dvě formace, které výše uvedenou charakteristiku splňují na sto procent. Loučení s prázdninami - Vojtaano s kytarou + Arnošt Frauenberg Velký Vír (26. 8. 2020) Je již téměř zvykem užít si blížící se konec prázdnin u Orlické přehrady v kempu Velký Vír s kytarou a ráznými rýmy z úst Vojty Záveského alias Vojtaana. Tentokráte si užijeme srandy mnohem více, protože se přidají ještě jedna ústa neberoucí si žádné servítky. A to (h)ústa stand-up komika malého vzrůstem velkého duchem Arnošta Frauenberga.

Další tiskovky

Peter Nagy je věčným optimistou, v nové skladbě zpívá Raz sa všetko vyrieši! Hitmaker Peter Nagy přichází s novou optimistickou písní Raz sa všetko vyrieši. Hudbu i text k novince, která nese podtitul Tup, Tup Song, napsal samotný Peter Nagy. Umělci pomohli dobré věci v rámci benefice #opětspolu Získat prostředky na speciální přístroj můžete pomoci i vy! Kapela Sendwitch s Pekařem vydává klip Mayday, v létě vyrazí na společnou tour! Pekař si ve videoklipu zahrál psychologa, kterému se zpěvák kapely Daniel Černý svěřuje s pocity a náladami, se kterými bojuje v dnešní nelehké době. Temný debut renesančního umělce JAF 34 právě vychází Dovolujeme si Vám představit debut s názvem Empty multimediálního umělce a hudebníka JAF 34. Na desce hostují Jakub Daš (Nikitin), Viktorie Marksová (Houpací koně), Jirka Bendl (Manon Meurt), Oskar Pilař (ex-Peter Pan Complex), Michal Hanáček (ex-Baro Chandel), Jakub Chaba (ex-Peter Pan Complex), Petr Voruda (ex-Baro Chandel), David Novotný (Himalayan Dalai Lama) a další. Prague Summer Festival potvrzuje The Offspring na červen 2022 Prague Summer Festival oznamuje nové datum konání koncertu The Offspring. Kapela vystoupí v Praze 12. června 2022, představí právě vydanou novinku Let The Bad Times Roll. MC Matheus vydal novou desku aneb Domeček z karet jako aluze na stav planety Ze spojení rapera Matheuse s producentem a multiinstrumentalistou Adamem Urbanem alias Renkem vzešlo letos na jaře hip hopové album Domeček z karet a je se na co těšit. Vsadili na lidské hlasy - Martin Harich a skupina For You přicházejí s novinkou bez nástrojů - Right Beside You! Na slovenské scéně vzniklo nové unikátní hudební spojení! Společnou píseň Right Beside You představují zpěvák a skladatel Martin Harich a vokální skupina For You.
Zde je místo
i pro Vaší reklamu.

Hlavní banner
(180 x 450px)
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně Hogofogo
2016 ....... 2021 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz