ČLÁNKY SOUTĚŽE
Kontakty (tým) Reklama Pro média

The Tap Tap představují nový videoklip 6. dubna 2017   (14:17)Noha na kolejích a festival Pojď dál


The Tap Tap nyní natáčí videoklip k singlu Noha na kolejích ze stejnojmenného alba. To vyšlo na konci loňského roku. Čeká nás festival hudby a pohybu Pojď dál, který kapela připravuje na 13. 5.2017 v parku Folimanka pod Nuselským mostem a v parku u budovy škol Jedličkova ústavu. Jak toto spojení naznačuje, právě zde proběhne premiérové promítáno nového klipu!

The Tap Tap nyní natáčí videoklip …

FOTO PRO RADOST
A na co se můžete těšit? Třeba na Agátu Prachařovou, která bude hrát nevěstu a Dáda Patrasová Kamilem Střihavkou zde hrají její rodiče. Před touto rodinkou snů utíká v klipu frontman The Tap Tap Jiří Holzmann jako ženich, který se brání přehnané péči, rozmazlování a předstíranou láskou. Na cestě mu dělá průvodce a pomocníka slavný český písničkář Wabi Daněk, který svou nejslavnější skladbou Rosa na kolejích zasel inspiraci ke vzniku songu Noha na kolejích. Lou Fanánek Hagen zde hraje sám sebe. 

A na co se můžete těšit? Třeba na Agátu …
Jednodenní festival Pojď dál pořádá The Tap Tap a jako hosty si pozvali  100 zvířat a Keks. Letos již po páté budou členové kapely a hosté slaňovat Nuselský most, v 10:00 hodin to začíná nad parkem Folimanka a chystá se několik novinek. Bubenická kapela Tam Tam Batucada bude po celou dobu festivalu podporovat všechny slaňovače a následně i pochod z parku Folimanka do Jedličkova ústavu.
Zásadní letošní novinkou je koncert přímo pod Nuselským mostem, kde od 11:00 hodin uslyšíte 100 zvířat. Po přesunu do areálu Jedličkova ústavu a škol za doprovodu bubnů Tam Tam Batucada můžete očekávat skvělý výkon Keks a samozřejmě také The Tap Tap. A jako posledním překvapením bude na závěr promítání nového videoklipu z alba Noha na kolejích. Bude zde tradičně občerstvení a stanoviště s prezentacemi sportů pro hendikepované.  

Jednodenní festival Pojď dál pořádá The Tap …

FOTO PRO RADOST


12 fotografií v galerii


zdroj:Tisková zpráva
autoři:text:     Lenka Kadeřábková
foto:     Šimon OrnestDalší články žánrů Rock, Ska

Odyssea se po roce vrací do Čečovic u Nepomuka Dnes již legendární kapela Odyssea s Václavem Běhavým představí nestárnoucí hity na parketě u kapličky uprostřed malebné obce. V pátek 12.6.2020 bude odstartováno úderem 20. hodiny. Nekonečný mejdan – i tak lze nazvat sérii koncertů Septic Peoplu k oslavě 10. narozenin Areál chlumčanského hřiště se stal v sobotu večer hudební arénou dvou vystupujících formací. O rozjezd se postarala chotěšovská parta Brufen, kterou v polovině večera vystřídal Septic People se zcela novou pódiovou show. Summer Noise Fest na Šídlováku měl skvělou atmosféru Ranč Šídlovák na okraji Plzně a jeho nádherně udržovaný areál pohostil v sobotu 30.5.2020 na svém pódiu několik kapel. Akce se nesla v duchu festivalového dění včetně kulatých oslav hlavního pořadatele Jirky Seidla. Rockový klub Prdel jede na plný plyn! Jako vítr do plachet žene hudební představení do nejvyšších obrátek rozvolňování tvrdých pravidel při koronavirové pandemii. Jedním ze střípků hudebních produkcí se stane v pátek 5.6.2020 koncert děčínského Žyhadlaa a domácího Amonitu ve vyhlášeném rockáči Prdel Beroun. Plzeňský Paheyl otevřel koncertní poepidemickou sezónu v RC Prdel Berounský kultovní rockáč přivítal v pátek 29.5.2020 na svém pódiu první kapely po dlouhé koronavirové pauze. Hlavní pořadatel a provozovatel klubu Martin Hruška vsadil na rockové vypalovačky. Ty v žádném případě nezklamaly a do RC si našla cestu řada fanoušků dobré muziky. Kapela Dirty Blondes oslavila deset let existence a pokřtila i novou desku Freedom O měsíc odložený koncert/křest dirty rock n’rollové kapely Dirty Blondes se kvůli nám všem dobře známým okolnostem konal 29.května, a původně plánované místo, klub Futurum, se změnilo na útulný Gauč ve Stromovce. Z původně avizovaných předkapel Anteater a The Atavists, satanžel sešlo a tak se kapela představila jen sama, i tak to byla pořádně divoká oslava! Premiérový rockový výstřel pod širým nebem v tomto roce s kapelami 200 Zbraní a Šutr v Novém Dražejově. V druhé polovině června se chystá první venkovní koncert dvou spřátelených kapel.

Další události, novinky

Rapper Machine Gun Kelly je týrán herečkou Megan Fox, naštěstí jen ve videoklipu Pomalu ale jistě do povědomí vcházející rapper Machine Gun Kelly (v ČR v minulosti headliner festivalu Hip Hop Kemp, účastník Aerodrome festivalu a potvrzený na letošním bohužel zrušeném Rock for People, chystá novou desku pod producentskou taktovkou Travise Barkera. Po singlu přichází i s videoklipem a to ke skladbě Bloody Valentine. Kapela Gaia Mesiah zahrála pro fanoušky a zároveň streamovala koncert do celého světa Pražská parta plná muzikantek a (muzikanta), potěšila své příznivce. Uspořádala totiž 15.května 2020 koncert v pražské Malé sportovní hale. Přenášela na internet svůj koncert přes facebookový profil. Plnohodnotnou světelnou show, zažilo s kapelou i několik desítek diváků v rámci #kulturažije. Kapela Iné Kafe po dvou letech představuje nový singl Ruleta a ohlašuje INEKAFE „25 ROCKOV“ TOUR! Na fanoušky kapely Iné Kafe se valí tři bomby za jeden týden! Bratislavská legenda po dvou letech představuje novou skladbu. Rocková novinka je poděkováním fanouškům za jejich 25 let přízně. Rocková parta Sendwitch natočila klip během karantény a plánuje live stream s Láskou Klip ke skladbě Mezi náma, jejíž text vychází z nepovedeného vztahu frontmana kapely, natáčeli během karantény ve studiu u Thoma Frödeho z Imodia. Kapela má v plánu odehrát i live stream svého koncertu. Katarzia zveřejnila koncertní videa s orchestrem, nechybí nová skladba Bonsai ani duet s Danem Bártou Zpřístupnit unikátní koncertní podobu svých skladeb se týden před vydáním nové desky rozhodla v Praze žijící slovenská umělkyně Katarzia. Fanoušci se tak i v době zákazu veřejných vystoupení mohou potěšit jejími písněmi v orchestrálních aranžích, které zazněly loni v létě na bratislavském Viva Musica! festivalu. Mezi už zveřejněnými skladbami je také novinka Bonsai a impozantní duet Katarzie s Danem Bártou. Pojďme Spolu jedním hlasem pomoci hrdinům dnešních dnů Umělci, youtubeři a sportovci připravují rozsáhlý live stream a sbírku na podporu lékařů, sestřiček, hasičů a dalších hrdinů dnešních dnů. Zpátky do školy s IDIO&IDIO Postavte číra do pozoru, IDIO&IDIO, dravá partička z Ústí nad Labem, vydala 22. 3. 2020 nový singl „Jak na pAnk“. Podpořila ho barevným videoklipem, který je plný vtípků, odkazů a malých popíchnutí.
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně
2016 ....... 2020 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz