ČLÁNKY SOUTĚŽE
Kontakty (tým) Reklama Pro média

Thom Artway zveřejňuje trailer k chystanému klipu All I Know, láká na příběh lásky, ladné gymnastky i londýnské ulice 29. března 2018   (02:00)Thom Artway chystá klip k prvnímu singlu All I Know z nově připravovaného alba, jež vyjde na podzim 2018. Slavnostní premiéra klipu se uskuteční na koncertě 17. dubna ve 20.30 hodin v Malostranské besedě v Praze.

Thom Artway zveřejňuje trailer k chystanému klipu All I Know, láká  na příběh lásky, ladné gymnastky  i londýnské ulice

Thom Artway chystá klip k prvnímu singlu All I Know z nově připravovaného alba, jež vyjde na podzim 2018. Slavnostní premiéra klipu se uskuteční na koncertě 17. dubna ve 20.30 hodin v Malostranské besedě v Praze. Ovšem trailer je ke zhlédnutí již nyní! Natáčelo se v tělocvičně Tesly Brno počátkem letošního roku. Zahrát si mohli i Thomovi fanoušci. Po Thomově boku se také objeví půvabná gymnastka a několikanásobná mistryně České republiky Anna Šebková, která ztvárnila jeho přítelkyni. Díky projektu Czech Fresh se Thom a realizační tým také přesunul do Londýna a studia YouTube Space, kde vznikly další části klipu. Během letošního jara Thoma Artwaye čeká kromě příprav nové desky také několik zahraničních koncertů a vystoupení.


Zajímavosti z natáčení: Píseň All I Know je prvním singlem k chystanému albu, jež vyjde na podzim 2018.  Vznik písničky popisuje Thom Artway takto: „Před časem jsem musel udělat velké rozhodnutí. Každý další den, kdy jsem se potácel v ´pomyslném středu´ mezi dvěma rozhodnutími, byl velmi těžký. Víra v lásku a opravdové přátelství mě zachránila a nese se tak každým refrénem – All Around Is Love. Produkce se tentokráté ujal mladý producent Ondra Turták, který písni vdechl moderní popový zvuk.“
 
 
Obrazovou podobu klipu, který je příběhem mladé zamilované dvojice, si vzalo na starost pražské Black Pear Studio – režisér Jakub Jirásek a kameraman Filip Rejč. Režisér zasadil část příběhu do atraktivního prostředí gymnastických závodů, kde před kamerou exceluje již zmiňovaná Anna Šebková, jež je několikanásobnou mistryní republiky v moderní gymnastice a v klipu si zahrála Thomovu přítelkyni.
 

Zajímavosti z natáčení: Píseň All I Know …

FOTO PRO RADOST
Do sportovní haly Tesla Brno kromě gymnastického oddílu zavítali po výzvě na Facebooku také Thomovi fanoušci, kteří si zahráli v komparzu. Prostředí tělocvičny v klipu vystřídají i londýnské ulice. Díky Thomově vítězství v loňském ročníku projektu Czech Fresh se celý realizační tým vypravil také do britské metropole, kde se natáčelo kromě exteriérů také v moderně vybaveném studiu YouTube Space, a tak bylo možné počítat i se speciálními efekty, které klip obohatí.
 
Natáčení předcházely 3–4 týdny intenzivních příprav, během kterých jsme hledali lokace, vybírali herce a precizně plánovali každý záběr. V klipu se mimo jiné létá, takže jsme taky věnovali nějaký čas vymýšlení a testování toho, jak natočit tenhle trik. Vložené úsilí se nakonec skutečně vyplatilo a samotné natáčení byla radost. Celé jsme to zrealizovali během tří dní – dvou v Londýně a jednoho v Brně. Postprodukce probíhá v těchto dnech v pražském Magic Labu," přibližuje režisér klipu Jakub Jirásek.
 

Do sportovní haly Tesla Brno kromě …
Na videoklipech je super, že se od písně mohou oprostit. Někdy více, někdy méně. Nikdo totiž do skladatelovy hlavy nevidí a každý tu danou píseň chápe jinak. To platí i pro režiséra, který píseň All I Know posunul někam, kam by mne to ani nenapadlo. A to mám rád,“ pochvaluje si Thom Artway.
 
Klip představí Thom Artway v premiéře na koncertě v Malostranské besedě 17. dubna od 20.30 hodin. Vstupenky jsou v prodeji ZDE.

„Na videoklipech je super, že se od písně …
Kromě premiéry klipu, koncertování po Čechách a Moravě a příprav nového alba čeká Thoma Artwaye, jakožto držitele ocenění Czech Fresh, také několik zahraničních vystoupení. První proběhne 20. března v Bukurešti v Rumunsku na konferenci The Mastering of Music Business. Dále se Thom vypraví na veletrh a showcase festival do Frankfurtu nad Mohanem, kde se za podpory české hudební kanceláře SoundCzech objeví jako jediný vystupující za Českou republiku. V květnu zamíří do Amsterdamu na večer připomínající rok 1968 a do Helsinek na Český den.

Kromě premiéry klipu, koncertování po Čechách …
Písničkář Thom Artway (*1993, vlastním jménem Tomáš Maček) pochází z malé moravské vesnice Vlachovice na Valašsku. Vystudoval technické lyceum a po maturitě odešel do Prahy, kde se začal naplno věnovat hudbě. V listopadu 2013 nahrál debutové EP Still Standing In The Unknown a na podzim 2016 pak vydal své první album Hedgehog (Warner Music), na kterém má duet s Markétou Irglovou a Maellou.

 
 
 

Čeští posluchači mohli Thoma Artwaye zaznamenat rovněž na soundtracku k filmu Křídla Vánoc, kde se objevila jeho píseň Towards The Sun, nebo díky hitu I Have No Inspiration, který byl součástí reklamního spotu na nejmenovaný bankovní dům. V roce 2017 získal ocenění Zpěvák roku a Objev roku na hudebních Cenách Anděl a zvítězil také v hudebním mezinárodním projektu Czech Fresh, díky kterému ho čeká řada evropských vystoupení a spolupráce se světovou agenturou United Talent Agency. Kromě hudební kariéry je Thom Artway také vášnivým cestovatelem, strávil necelý rok v Austrálii a na Novém Zélandu, kde sbíral zkušenosti a s kytarou v ruce bavil jako busker náhodné diváky v ulicích měst.

Čeští posluchači mohli Thoma Artwaye …


KOMPLEXNÍ ŘEŠENÍ

zdroj:2media.cz
autoři:text:     Vlaďka Votrubová
foto:     Zdroj: 2media.cz, Dan Salac a Čestmír Jíra



Další články s interpretem Thom Artway

Další články žánrů Folk, Pop

20. narozeniny festivalu Mighty Sounds na konci června Festival Mighty Sounds letos oslaví své 20. narozeniny ve velkém stylu. Jubilejní ročník, který proběhne od 26. do 28. června 2026 v Táboře, nabídne vystoupení amerických punkrockových legend Pennywise, reggae ikony Burning Spear, energických Skindred nebo New York Ska-Jazz Ensemble, kteří byli jedním z hlavních taháků vůbec prvního ročníku festivalu v roce 2005. Z českých interpretů se návštěvníci mohou těšit například na Fast Food Orchestra, Gutalax, Poletíme? nebo Mutanti hledaj východisko. Footfest 2026 bude znít velkými jmény. Budou gastro-zážitky i zábava pro ratolesti. Pojď si s námi zasoutěžit o lupeny na tenhle skvělý festival! Pojď si s námi zasoutěžit o 2x lupen na multižándrový festival Footfest u Tábora v Jihočeském kraji. Sdílej na svém facebooku odkaz na webové stránky se soutěží, odpověz správně na otázku a pošli odpověď. Neskutečně energičtí Kollárovci roztančili Domažlice! Premiéra v centru Chodska se lidem zapsala do srdcí Páteční večer se v MKS Domažlice nesl ve znamení výjimečného koncertu. V rámci svého českého jarního turné tam totiž zavítali oblíbení slovenští Kollárovci. Jak už možná víte, často a rádi píšeme, že když se spojí tradiční folklor s osobitým moderním pojetím a goralským charismem a temperamentem, nemůže to dopadnout jinak než skvěle. HURÁ LÉTO v Trhanově se kvapem blíží! Třetí ročník rodinného festivalu přiveze kapely, které v Plzeňském kraji běžně neuvidíte Festival se uskuteční 12. – 13. června 2026 v zámecké zahradě v Trhanově a nabídne dva dny plné hudby, zábavy a programu pro malé i velké. Návštěvníci se mohou těšit na koncerty, atrakce, soutěže i skvělou atmosféru. Hlavní hvězdou letošního ročníku bude Jan Bendig. Festival Hrady CZ oznamuje kompletní line-up svých osmi zastávek po celé republice, slibuje hvězdné léto Vystoupí Daniel Landa, Mirai, Rybičky 48, Mig 21, Rytmus, Xindl X, Trautenberk a další. Pivovar Všerad oslavil 13. narozeniny – o pití, jídlo a dobrou muziku nebyla nouze Obec Všeradice na Berounsku se může pochlubit, kromě několika historicky uznávanými místy, výraznou dominantou ve své jihovýchodní části s názvem Dvůr Všerad. Právě zde, ve zrekonstruovaných budovách, se nachází nevelký Pivovar Všerad. Ten letos oslavil třinácté narozeniny, které měly bohatou kulturní i materialistickou základnu na nádvoří před restaurací. Koutek pro děti, dobře zásobený občerstvovací stánek a hudební vystoupení tří formací pak dodávaly kulisy významné události. Počasí přálo a vstup zdarma – ve výsledku se akce do místních kronik zapsala jako vydařená. Oblíbení Kollárovci v rámci českého turné potěší Domažlice Předposlední květnový pátek bude ve velkém sále MKS v Domažlicích veselo! Túlavé topánky tam totiž zanesou kapelu šířící slovenský folklór v netradičním podání – Kollárovce. Ti tam zavítají v rámci CZ TOUR 2026 a o tom, že se máme na co těšit, není pochyb!

Další události, novinky, tiskovky

Vlčtejnský Big Beat Fest má nabitý lineup, jako lídr vystoupí Aleš Brichta s Projectem Hrad Vlčtej se se svým členitým podhradím stane v sobotu 13.6.2026 centrem konání očekávané události s názvem Big Beat Fest. Kultovní místo, jenž je němým svědkem stovek koncertních večerů, si tak do své kroniky vloží další popsaný list, kterým se bude prolínat jméno hlavního pořadatele Pana Ká. Kromě Aleše Brichty, Antracitu, Pub Kings a S.A.S. si na pódiu střihne vystoupení i plzeňský Paradox, který začátkem srpna loňského roku navždy přišel o kytaristu Miloně. Právě Miloňovi na druhý břeh bude festival věnovaný. Přijďte si užít dobrou muziku, nádherné prostředí a zavzpomínat i vy – start je ohlášený na 17:00 hodin. Rock pro hospic se vrací! Šestý ročník proběhne 13. června 2026 Po pěti úspěšných ročnících se do Tachova vrací benefiční festival Rock pro hospic. Šestý ročník se uskuteční v sobotu 13. června od 14:00 v areálu bývalého koupaliště U Vodníka v Tachově. Skladba Your Inner Light projektu ROKKA Bright Sun míří do vysílání Rádia KLUBOOFKA Skladba Your Inner Light projektu ROKKA Bright Sun, doprovázená hraným videoklipem natočeným v brněnských Vodojemech Žlutý kopec, byla zařazena do oficiální rotace Rádia KLUBOOFKA. Posluchači ji mohou slyšet každé úterý, středu, pátek, sobotu a neděli v 8:00 a 17:00, a to v období od 1. 6. 2026 do 30. 6. 2026. Festival v Telči 2026 se blíží. Olympic i tisíce fanoušků rozjedou letní festivalovou sezónu ve velkém stylu Pátý ročník multižánrového Festivalu v Telči otevře brány areálu U Roštěnky už 19. a 20. června. Na tisíce návštěvníků čekají hned tři samostatná pódia, z nichž budou hudbu a emoce rozdávat na tři desítky nejžádanějších interpretů – nově včetně výrazných jmen rapové scény. Organizátoři hlásí dosud nejnabitější line-up v historii festivalu a spoustu jídla, pití a zábavy pro všechny generace. Zve i Petr Janda a Olympic. Další sezóna na Hořepníku bude zářit hvězdami. Další sezóna letního parketu v Hořepníku klepe na dveře a my budeme i letos při velkolepých koncertech českých kapel. Střelské Hoštice, Areál u řeky Otavy: GOD SAVE THE CHAOS vol. 12 Dne 13.6. proběhne již dvanáctý ročník festivalu GOD SAVE THE CHAOS ve Střelských Hošticích. Na festivalu s podtitulem “Summer vibes” zahraje deset kapel různých stylů od rock’n’rollu přes punk až po hardcore. Celý areál je připraven jen pár metrů od řeky Otavy, kde se můžou návštěvníci schladit, komu by to nestačilo muže se ochladit i na baru míchanými drinky nebo studeným pivkem. Pro hladové krky si kluci připraví několik druhů našich mazec burgerů a pro vegetariány i nemasovou verzi. Celý den si můžete zajít nechat udělat nové tetování, o které se postará Balala tattoo a nebo si jít zaházet vyřazovák na koš o hodnotné ceny. Ve 13:30 začne hudební produkce, kde se na podiu vystřídají kapely jako Stará puška, Pondělníci, Funkce Šroubu, Do Řady, Tosh!, Crow to Crow a další. KLUBOOFKA V RÁDIU – ČERVEN 2026 Červnová Kluboofka v rádiu přináší rozhovory o Březfestu a Brusňáčkofestu, hosty z Purnamy a projektu Top Secret a dvě výrazné novinky od ROKKA Bright Sun a Volume
Nastavení souborů cookies
Na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Některé z nich jsou nezbytné, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit tento web a váš uživatelský zážitek. Souhlasíte s používáním všech cookies?
Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Souhlasím Přizpůsobit
Podrobné nastavení cookies « zpět
Soubory cookie používáme k zajištění základních funkcí webu a ke zlepšení vašeho uživatelského zážitku. Souhlas pro každou kategorii můžete kdykoliv změnit.

Nezbytné cookies
Technické cookies jsou nezbytné pro správné fungování webu a všech funkcí, které nabízí. Tyto soubory zajišťují uchovávání produktů v košíku, zobrazování seznamu oblíbených výrobků, správné fungování filtrů, nebo přihlášení. Bez těchto souborů cookies nebude webová stránka správně fungovat a ve výchozím nastavení jsou povoleny a nelze je zakázat. Tyto soubory cookies neukládají žádné osobně identifikovatelné informace.
Cookies pro marketing
Umožňují nám sledovat souhrnné informace o návštěvnosti stránek a využívání různých funkcí. To nám pomáhá naše weby zlepšovat tak, aby Vám lépe sloužily. Analytické cookies jsou nastavovány třetími stranami - Google Analytics.

Povolit všechny kategorie cookies Povolit vybrané kategorie cookies
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně Hogofogo
Provozovatel portálu


Bc. Jiří Trnka
Mírová 169, 262 31 Milín

IČ: 75960052

Zapsán v živ. rej. MěÚ Příbram - OŽÚ dle § 71 odst. 2 živnostenského zákona č. 455/1991 sb. od 5. 11. 2007.


2016 ....... 2026 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz