ČLÁNKY SOUTĚŽE
Kontakty (tým) Reklama Pro média

Tuniský večer 15. dubna 2017   (10:34)České hvězdy pod tuniským sluncem


Kdo z českých osobností letos odjede v květnu na pozvání Tuniského národního úřadu pro cestovní ruch obdivovat krásy Tuniska? To se vzápětí dozvídáme v hotelu Jalta na Tuniském večeru. Marcela Březinová, Sámer Issa, Linda Finková, Elis, Martin France, Markéta Mayerová a to je pouhý zlomek jmen. Známé osobnosti se velice těší nejen na slunce, moře, ale i na historické památky a sportovní vyžití, protože na akci „České hvězdy pod tuniským sluncem“ je připraven bohatý program a nudit se tam rozhodně nebudou. 

Kdo z českých osobností letos odjede …

Zde je místo i pro Vaší reklamu.

Cbanner (1)   (900 x 150px)
Večer v hotelu Jalta otevřel velvyslanec Tuniské republiky pan Selim Hammami, který přednesl slavnostní řeč. Moderátorka Michaela Marková postupně přivítala na podiu zpěvačky Marcelu Březinovou, Lindu Finkovou, Elis a také zpěváky Milana Drobného, Sámera Issu a Martina Franceho.
Martina Maxu čeká v nejbližší době operace ramene a Bohuš Matuš se akce v Tunisku nemůže zúčastnit z pracovních důvodů a místo nich se zúčastní tohoto programu herecká legenda Jiří Krampol s manželkou Hankou a rocková dračice Tanja.

Večer v hotelu Jalta otevřel velvyslanec …
„Já jsem opravdu takový dovolenkový typ, který jen aktivně leží na pláži, aktivně spí a aktivně si užívá nicnedělání. A tohle je šance zažít skvělou dovolenou, vykoupat se v moři a ještě poznat krásnou zemi,“, libovala si zpěvačka Linda Finková.
„Máme naprosto úžasně sestavený program. Poznáme a zažijeme toho v Tunisu opravdu hodně, od památek, přes koupání a vodní sporty až po nakupování. Každý si najde, co ho zajímá a baví,“, nemůže se dočkat volna a odpočinku od muziky mladá zpěvačka Elis.

„Jirka Krampol nemohl dnes na Setkání s Tunisem přijít, nedostal propustku z důchoďáku. Do Tunisu ale určitě s námi odletí a tam si to užijeme,“, těší se Milan Drobný, že bude cestovat s kamarádem a dodává: „na Tunis mám jen ty nejlepší vzpomínky. Byl jsem tam asi před deseti lety a na podobném zájezdě Za tenisem do Tunisu a pamatuji si, že jsem tam ten tenisový turnaj vyhrál. Teď sice tenis hrát nebudeme, ale i tak to bude fajn.“.

„Já se těším především na tuniskou kuchyni, tuniské zvyky, tuniské pobřeží, protože mám prostě Afriku velmi ráda“, přiznala zpěvačka Marcela Březinová.

Zpěvák Martin France s jinou skupinou V.I.P. hostů společně se Sámerem Issou absolvoval tuto cestu již v loňském roce a dodává: „Po roce se do Tuniska zase velmi rád vracím a těším se tam.“.

„Já jsem opravdu takový dovolenkový typ, který …
Proběhla zde malá módní přehlídka tuniských šatů, které nám předvedly modelky z modelingové školy Dominiky Mesárošové. Ta byla zároveň hlavní hvězdou přehlídky. Poté byli všichni přítomní pozváni na klasické tuniské speciality, které pro všechny vytvořil tuniský šéfkuchař. Kvůli tomuto večeru speciálně přiletěl z Tuniska. 


www.martinproduction.eu

http://www.martinfrance.cz/

 

Proběhla zde malá módní přehlídka tuniských …

Zde je místo i pro Vaší reklamu.

Cbanner (2)   (900 x 150px)


11 fotografií v galerii


zdroj:Tisková zpráva
autor:text:     Lenka KadeřábkováDalší články žánru Pop

Skupina Pepper odtajnila svůj Příběh - aneb zbrusu nový videoklip je na světě! Mladá nadaná kapela Pepper neusnula na vavřínech a svým fans se hlásí zbrusu novým videoklipem s názvem Příběh. A věřte, máme se na co těšit! Rozhovor s Shamrockem z Eurodance projektu T-Spoon! o jeho životě, jak se stal ze zpěváka podnikatel v oblasti fitness a výživy. Katarína Knechtová má netradiční vánoční novinku Nákazlivé Vianoce, kterou reaguje na korona krizi Zpěvačka a skladatelka Katka Knechtová má pro fanoušky netradiční vánoční píseň, kterou reaguje na současnou korona krizi. Ostravská kapela FiHa vydala nové album! 20. listopadu 2020 spatřilo po 4 letech světlo světa nové album ostravské kapely FiHa. Vyzpovídali jsme proto frontmana kapely, Filipa Rácze. Filip prozradil vše o okolnostech vzniku a vydání alba i videoklipu a nastínil také některé další věci, které i navzdory nepříliš utěšené aktuální kulturní situaci, chystají pro své fanoušky. Album, které čítá 11 skladeb vydalo Championship Music a je kompletně dostupné on-line. Argema vydává zbrusu nové CD s názvem Andělé! Letošní listopad se pro tyto sympaťáky nese ve znamení nového CD, a aby těch novinek nebylo málo, chystají pro fans i dárek. Pavol Hammel vydává nové album Srdce bez anjela, které vychází i na vinylu Legendární zpěvák a skladatel Pavol Hammel se hlásí o slovo s novým, v pořadí již 25 autorským albem Srdce bez anjela. Na CD najdou fanoušci 10 písní včetně optimistické skladby Víno, spev a ženy. Rozhovor s hudební švédsko - norskou eurodance skupinou Solid Base!! Rozhovor s Tottem a Jenny ze Solid Base. Ochotně nám odpověděli na otázky ohledně jejich životní situace.

Další fotoreportáže

VELIKONOČNÍ SETKÁNÍ HUDBY A NADĚJE online živý stream koncert mistra houslí a slova JAROSLAVA SVĚCENÉHO a jeho hostů Pawnshop zakončili kariéru v domácím Junior klubu, podpořeni the.switch Páteční večer 2.10 2020 se nesl v duchu loučení. Zpěvák Frank, z hardcoreových Pawnshop odchází a kapela se rozhodla po patnácti letech ukončit činnost. To si i v této nepříliš dobré době pro koncerty zasloužilo poslední rozloučení. Hard rockový večírek s Mentolem v Blue Baru Zbiroh Akce s názvem Hard & Heavy Night ve Zbirohu slibovala původně dvě formace tohoto stylu. Bohužel, ze zdravotních důvodů nedorazil v sobotu 3.10.2020 berounský Bulldog a navíc se ze soupisky stochovského Mentolu omluvil kmenový zpěvák Standa Lackun. Přesto se párty vydařila – o zpěv se jako náhradník postaral kytarista Roman Zubatý a koncert se tak mohl bez dalších problémů uskutečnit. Heavy metalový koncert severočeské skupiny Krleš přilákal početné fanoušky Každý rok se na prknech berounského RC Prdel ukáže energická heavymetalovka Krleš. Letos, ze všeobecně známých důvodů, se jarní koncert přesunul na podzimní termín 2.10.2020 a to těsně před avizovanou druhou coronavirovou pauzou. Vše naštěstí vyšlo a publikum si tak mohlo užít nabroušené představení sympatické party, která se do Berouna velice ráda vrací. Z pátého kola Múzy 2020 postoupili dva finalisté Ve čtvrtek 1.10.2020 proběhlo v Divadle Pod lampou již 5. základní kolo nejstarší výběrové soutěže v ČR. Na pódiu se představil multižánrový koktejl od rocku po dixieland a hosté si tak mohli užít jeden z posledních živých koncertů před další covid pauzou. Už se nechcem nikdy vracet, když nám bylo mizerně. Kapela Lucie rozezpívala pražské Výstaviště a zakončila akci PRAHA ZÁŘÍ Praha, 28. září 2020 - Konec multikulturní akce Praha Září oslavili diváci s legendární kapelou Lucie, která vystoupila v pondělí 28. září na Křižíkově fontáně na Výstavišti Praha.Koncert kapely Lucie se kvůli opatřením uskutečnil pouze pro 2000 diváků ve dvou sektorech po 1000 lidech. Kapela zahrála celkem 22 písní – včetně těch nejznámějších, ale představila i nové písně z alba EvoLucie. Smělý plán zorganizovat třítýdenní akci se tak nakonec vyplnil a to i přes náhlá vládní opatření. Unikátní akce, která vznikla spojením desítek organizací, festivalů a stovek umělců, rozzářila září a navrátila české živé kulturní scéně naději na lepší časy. Akci si nenechaly ujít tisíce návštěvníků. Volduchy – punkový benefiční festival pro Tobíka Sobotní odpoledne, potažmo večer 26.9.2020, se stal v KD Volduchy centrem hudebního dění v širokém okolí. V prostorném kulturáku tu nýřanští Vyvrhells v čele s kapelou S.A.S. a Migesem uspořádali za nezištné podpory provozovatele hostince punkový festival, jehož výtěžek byl ještě večer předaný tatínkovi nemocného Tobíka. Na pódiu se vystřídalo osm skupin, které se pro tento večer vzdaly honoráře a naopak, ještě ze svého přidaly na dobročinnou sbírku!
Zde je místo
i pro Vaší reklamu.

Hlavní banner
(180 x 450px)
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně Hogofogo
2016 ....... 2021 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz