ČLÁNKY SOUTĚŽE
Kontakty (tým) Reklama Pro média

Umělci pomohli dobré věci v rámci benefice #opětspolu 2. května 2021   (19:49)Získat prostředky na speciální přístroj můžete pomoci i vy!

Umělci pomohli dobré věci v rámci benefice #opětspolu

Petr Černohorský


Zde je místo i pro Vaší reklamu.

Cbanner (1)   (900 x 150px)
 
Velká jména českého showbyznysu se setkala v malé obci Drážkov u Sedlčan, kde vznikal benefiční pořad, jehož posláním je jednak pokračovat v kampani #opětspolu, s nímž před časem pomocí spotů s lékaři a umělci přišel  Matěj Falc s kolegy a vedením Nemocnice Slaný, ale také získat potřebné peníze na speciální MLS Laser. Ten velmi účinně pomáhá pacientům, kteří v těžší formě prodělali onemocnění covid-19, léčit postižené plíce.
Natáčení televizního pořadu pod vedením režiséra Artura Kaisera a jeho štábu, se zúčastnila taková jména jako Karel Roden s manželkouLaurou RodenDavid Koller s kapelou, Jitka Smutná, Milan Kramarovič, Martin PísaříkJaroslav Svěcený nebo Pokáč a kapela Poetika, René Kekely  (Face to face tv Seznam),
Večerem provázeli Gabriela Falcová a Milan Hein, ředitelé nejmenších českých divadel – pražského Divadla Ungelt a středočeského Divadla HogoFogo, díky nimž se podařilo udělat velké věci.Benefiční recitál #opětspolu odvysílá 9. 5. 2021 od 17:00 Regionalnitelevize.cz i YouTube FB kanály divadel a nemocnice Slaný.
Celá produkce byla velmi náročná a kromě Ungeltu a našeho divadla nám velmi pomohl René Kekely, což je PR manažer a moderátor TV Seznamu.  Pro naše divadelní  techniky to byla velká zkouška a další „meta“. Jan Marhoul je nejen skvělý muzikant, učitel, ale především obrovský divadelní profík, světla, zvuk a další techniku zvládl Honza a jeho tým Petr Hochmaul a Pavel Bursík na výbornou s velkou hvězdičkou. Díky Profesionální  Televizní a filmové produkci s.r.o. – Arturu Kaiserovi  bude hudební pořad vysílán v několika formátech. Pro televizi půjde 60ti  minutový sestřih a na sociálních sítích a dalších kanálech necháme delší verzi.
Pomoci získat prostředky na zakoupení přístroje může každý, kdo na transparentní účet:číslo: 262643217/0300 pošle libovolnou částku.
 Tento hudební pořad není jen hudebním zážitkem, ale i povídáním a spojením umělců s lékaři a se všemi lidmi, kteří chtějí být opět spolu.
Dalším rozměrem je oznámení Divadla Ungelt a Divadla HogoFogo, že se stávají bratrskými divadly. To znamená, že po premiéře v Praze, uvidíte nová představení Divadla Ungelt nejdříve v Drážkově.  Jak celé toto bratrství vzniklo? Byla to láska na první pohled, náhoda či osudové setkání. Všechno dohromady! Ale nejen to vám prozradí Milan Hein v tomto hudebním pořadu.
Natáčení trvalo téměř osm hodin, profesionální produkce, kamery, zvuk, mnoho vynikající hudby, skvělí lidé, kteří hráli, zpívali a debatovali bez nárok na honorář, protože chtějí pomoci dobré věci. Celé natáčení proběhlo dle hygienických podmínek (všichni byli testováni či již byli očkovaní). Sami herci a hudebníci již více než rok nehrají v divadlech, nekoncertují, a přesto pomáhají. V našem divadle jistě nejsou naposledy a tak, jakmile se bude moci hrát, určitě se s většinou z těchto umělců v našem divadle potkáte.

 
	Velká jména českého showbyznysu se …

Zde je místo i pro Vaší reklamu.

Cbanner (2)   (900 x 150px)


Petr Černohorský 40 fotografií v galerii


autoři:text:     Gabriela Falcová
foto:     Petr ČernohorskýDalší události, novinky, pozvánky na akce, tiskovky, zajímavosti, fotoreportáže

Peter Nagy je věčným optimistou, v nové skladbě zpívá Raz sa všetko vyrieši! Hitmaker Peter Nagy přichází s novou optimistickou písní Raz sa všetko vyrieši. Hudbu i text k novince, která nese podtitul Tup, Tup Song, napsal samotný Peter Nagy. Online koncert kapely Hlahol na střeše Knaku V neděli večer skupina Hlahol vystoupila na střeše legendárního teplického klubu a spáchala si tím vlastní open air, i s diváky v ulici. The.Switch plní svůj slib, vydávají singl Skrytý místo a rovnou ho pouští ven i ve formě lyric videa Producent a muzikant Damián Kučera (Skywalker), namíchal Skrytý místo a to si najde cestu i do Vašich srdcí. Kapela Sendwitch s Pekařem vydává klip Mayday, v létě vyrazí na společnou tour! Pekař si ve videoklipu zahrál psychologa, kterému se zpěvák kapely Daniel Černý svěřuje s pocity a náladami, se kterými bojuje v dnešní nelehké době. Temný debut renesančního umělce JAF 34 právě vychází Dovolujeme si Vám představit debut s názvem Empty multimediálního umělce a hudebníka JAF 34. Na desce hostují Jakub Daš (Nikitin), Viktorie Marksová (Houpací koně), Jirka Bendl (Manon Meurt), Oskar Pilař (ex-Peter Pan Complex), Michal Hanáček (ex-Baro Chandel), Jakub Chaba (ex-Peter Pan Complex), Petr Voruda (ex-Baro Chandel), David Novotný (Himalayan Dalai Lama) a další. Prague Summer Festival potvrzuje The Offspring na červen 2022 Prague Summer Festival oznamuje nové datum konání koncertu The Offspring. Kapela vystoupí v Praze 12. června 2022, představí právě vydanou novinku Let The Bad Times Roll. Toxic Paradise posunuli své Limity a odpálili stejnojmenný videoklip! Plzeňští metaloví Toxic Paradise i v této nelehké době neponechali nic náhodě a stále více posouvají své Limity. A to doslova…
Zde je místo
i pro Vaší reklamu.

Hlavní banner
(180 x 450px)
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně Hogofogo
2016 ....... 2021 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz