ČLÁNKY SOUTĚŽE
Kontakty (tým) Reklama Pro média

Úspěšný koncert Septic People na pouti ve Kvíčovicích 23. června 2020   (10:20)Pouťová zábava ve Kvíčovicích poblíž Holýšova nabídla v sobotu 20.6.2020 hostům výživný večírek, ve kterém se blýskla skupina Septic People.

Úspěšný koncert Septic People na pouti ve Kvíčovicích

Luděk Blovský


Kapela z Horšovského Týna se mohla pochlubit zcela novou pódiovou scénou, která dostala finální podobu během pandemické hudební pauzy. Světelná děla, tematické kulisy a neodmyslitelná mlha zakrývající chvílemi vše na stage i pod ní – toť velké devizy skupiny deroucí se do vyšších levelů českého hudebního průmyslu.

Kapela Septic People

Z časových důvodů jsme si neužili celý koncert, mohli jsme si vychutnat až závěr vystoupení. Z hlasitých ovací bylo zřejmé, že Septicové ve Kvíčovicích zanechali zřetelný otisk a jistě se sem v budoucnu rádi vrátí.

Kapela Septic People

KOMPLEXNÍ ŘEŠENÍ
Na jevišti se sympatická parta předvedla v plné palbě – nechyběl kmenový basák Tomíno. Během setu frontman Saša Fedorov tradičně rozdával, kromě dobré nálady, i balíčky gumových medvídků, které při skladbě Včelí medvídci létali vzduchem do rukou vlnících se fans.

Kapela Septic People
Není jistě tajemstvím, že kapela letos slaví 10. výročí vzniku a v poslední době jsou k vidění na velkých akcích po boku ikon rockové scény naší republiky. Na každém koncertě, na každém festivalu dokáží zaujmout a rozšířit si tak již teď početnou fanouškovskou základnu.

Kapela Septic People


FOTO PRO RADOST


Luděk Blovský 32 fotografií v galerii


autoři:text:     Ilona Blovská, Luděk Blovský
foto:     Luděk Blovský



Další články s interpretem Septic People

Desátý ročník Rockového léta na Mži je již minulostí V Kozolupech u Plzně proběhl poslední srpnovou sobotu festival Rockové léto na Mži, a i přes malé technické problémy si jej návštěvníci užili. Rockové léto na Mži slaví své jubileum Již desátý ročník populárního festivalu Rockové léto na Mži je za rohem a nabídne, jak je u této akce zvykem pestrý výběr kapel a postará se tak o kvalitní zavírák festivalové sezóny. Fenomenální Pekelný ostrov opět potěšil tisíce fans! Na své si přišli příznivci Pretty Maids, Rybiček 48, Dymytry nebo Harleje Pekelný ostrov je festivalem s nezpochybnitelným kouzlem a atmosférou, která vás doslova pohltí. Proto není divu, že se tam několikatisícový dav fans (včetně nás) pravidelně rád vrací. Jinak tomu nebylo ani v letošním roce, kdy na fajnšmekry nejen českého rocku, punku i metalu čekal nadupaný line up. „Tahleta písnička je jen pro Tebe“, hlásá Septic People a vpouští do světa zbrusu nový klip Kastelán s hvězdným obsazením Oblíbení západočeští draci Septic People nepřestávají překvapovat. Po změně sestavy vpouští do světa zbrusu nový song a klip jménem Kastelán. V hlavních rolích září Jaroslav Plesl a Bára Munzarová. Neváhejme a pojďme společně odemknout bránu Státního hradu a zámku v Horšovském Týně, kde se natáčení odehrávalo a podívat se klipu pod pokličku. Pekelný ostrov odtajnil všechny účinkující a bude to jízda! Jeden z největších západočeských festivalů Pekelný ostrov se nezadržitelně blíží. Vypukne už za měsíc a o zvučná jména české i slovenské hudební scény nebude nouze! O pořádný rockový kotel se v areálu přírodního ostrova U mlýna nedaleko města Holýšov postará i vzácný host z Dánska. Proč právě Kastelán? To nám v live interview prozradil známý český herec Jarda Plesl a frontman Septic People Lexa Fedorov! Dříve než proběhly první vteřiny natáčení, měli jsme tu možnost vytvořit live interwiev, ve kterém jsme vyzpovídali právě Jardu Plesla a frontmana Septic People – Alexe „Lexu“ Fedorova. Vánoční Rockový Festival ve Staňkově obsahoval čtyři položky v hudebním menu Období mezi Vánocemi a Silvestrem je časem odpočinku a užívání si klidu po hektických dnech před Štědrým dnem. K aktivně stráveným večerům před Novým rokem patří i návštěvy kulturních akcí, mezi které se ve Staňkově přiřadil Vánoční Rockový Festival, konaný 28.12.2024 v místním prostorném KD. Hlavní pořadatelé Marian Kudela a Saša Fedorov se postarali o sestavení line-upu čítajícího čtyři jména na Plzeňsku poměrně známá. S připočítáním dobré práce u světel Vaška a Vašíka plus kvalitního zvuku z dílny mistra svého oboru Jardy Kočárka, si tak hosté mohli užít večírek s velkým V. Byť se sál nenaplnil dle očekávání týmu organizátorů, dorazivší hosté jistě nelitovali a dle celkem slušně zaplněného parketu v závěru měl festival zaslouženou důstojnou tečku.

Další články žánrů Punk (rock), Rock

Čechomor slaví s Proměnami čtvrt století a vydává nový singl s Lenkou Dusilovou a Prague Philharmonia Skupina Čechomor natočila píseň Klevety spolu s Lenkou Dusilovou a Prague Philharmonia u příležitosti 25 let od vydání svého nejúspěšnějšího alba Proměny. V příštím roce vyrazí na speciální turné. Republiková Tour Pro Tebe skupiny Komunál se na jeden večer zastavila v KD Katovice Městys Katovice na Strakonicku se stal místem jedné ze zastávek podzimní šňůry Tour Pro Tebe metalového Komunálu. Tomu na místní scéně předskočil Fany Michalík, který se svojí kapelou dokázal navodit skvělou koncertní atmosféru. Plný sál katovického kulturáku pak viditelně potvrdil oblíbenost obou vystupujících formací. Turbo, Motorbandem a plný sál - spojení dvou legend ovládlo KD Mrákov Mekka chodského bigbítu nepřestává přikládat pod rockovým kotlem. Pořádně to rozpálila i v sobotu, kdy tam svou show rozjely legendy, které píšou dějiny naší rockové scény už pěknou řádku let - Turbo a Motorband. Proto nebylo divu, že si tento výjimečný večer nenechaly ujít davy fanoušků včetně nás. Brutus na horažďovickém vystoupení ukázal, jak moc je u fanoušků oblíbený Prostorný upravený sál KD Horažďovice nabídl v neděli 16.11.2025 hostům bigbítovou tancovačku s rakovnickým Brutusem. Kapela, pohybující se na scénách bez mála šest dekád, přilákala fanoušky ze širokého okolí – rockový mejdan tak měl skvělou atmosféru. Dobrý zvuk, ostrá světla a spokojenost na obou stranách tábora byly jasné znaky povedené akce, na kterou se hned tak nezapomene. Kapela Demons startují novou éru singlem Věci, co nevyšly nám. Věci, co nevyšly nám je nová věc od kapely Demons, kde kapela představí novou zpěvačku a i svou novou éru. Klatovy zažijí Známku punku! Míří tam legendární Visací zámek Poslední listopadový pátek se stěny klatovského „KD“ otřesou v základech. A to v tom nejlepším slova smyslu! Bránu do Punkovýho království tam totiž odemkneme spolu s legendárním Visacím zámkem. Aleš Brichta nezklamal, do Dvorce za ním přijeli fans i z dosti vzdálených končin Sobotní datum 15.11.2025 bylo v kalendářích příznivců Aleše Brichty výrazně zatržené již delší dobu. Známý český zpěvák, učinkující v několika formacích, zahrál se svojí kapelou na Hotelu Dvorec pod hlavičkou Aleš Brichta Project. O rozjezd večírku se postaral plzeňský Pub Kings, závěrečnou bigbítovou hodinku si na sebe vzal Sifon Originál. Pořadatelství, včetně zajištění svozového autobusu, bylo v režii Pana Ká. Dobrý zvuk, umocňující kvalitní muziku, pak mixoval zkušený Jarda Kočárek.

Další fotoreportáže

Republiková Tour Pro Tebe skupiny Komunál se na jeden večer zastavila v KD Katovice Městys Katovice na Strakonicku se stal místem jedné ze zastávek podzimní šňůry Tour Pro Tebe metalového Komunálu. Tomu na místní scéně předskočil Fany Michalík, který se svojí kapelou dokázal navodit skvělou koncertní atmosféru. Plný sál katovického kulturáku pak viditelně potvrdil oblíbenost obou vystupujících formací. Turbo, Motorbandem a plný sál - spojení dvou legend ovládlo KD Mrákov Mekka chodského bigbítu nepřestává přikládat pod rockovým kotlem. Pořádně to rozpálila i v sobotu, kdy tam svou show rozjely legendy, které píšou dějiny naší rockové scény už pěknou řádku let - Turbo a Motorband. Proto nebylo divu, že si tento výjimečný večer nenechaly ujít davy fanoušků včetně nás. Brutus na horažďovickém vystoupení ukázal, jak moc je u fanoušků oblíbený Prostorný upravený sál KD Horažďovice nabídl v neděli 16.11.2025 hostům bigbítovou tancovačku s rakovnickým Brutusem. Kapela, pohybující se na scénách bez mála šest dekád, přilákala fanoušky ze širokého okolí – rockový mejdan tak měl skvělou atmosféru. Dobrý zvuk, ostrá světla a spokojenost na obou stranách tábora byly jasné znaky povedené akce, na kterou se hned tak nezapomene. Aleš Brichta nezklamal, do Dvorce za ním přijeli fans i z dosti vzdálených končin Sobotní datum 15.11.2025 bylo v kalendářích příznivců Aleše Brichty výrazně zatržené již delší dobu. Známý český zpěvák, učinkující v několika formacích, zahrál se svojí kapelou na Hotelu Dvorec pod hlavičkou Aleš Brichta Project. O rozjezd večírku se postaral plzeňský Pub Kings, závěrečnou bigbítovou hodinku si na sebe vzal Sifon Originál. Pořadatelství, včetně zajištění svozového autobusu, bylo v režii Pana Ká. Dobrý zvuk, umocňující kvalitní muziku, pak mixoval zkušený Jarda Kočárek. Karty jsou rozdané – páté základní kolo odhalilo poslední finalisty Múzy 2025 V Divadle pod lampou se ve čtvrtek 13.11.2025 uskutečnilo závěrečné vyřazovací kolo hudební soutěže Múza 2025. O postup do finálového klání se na klubových prknech utkaly čtyři formace, z nichž se do výběrového lineupu o ceny nejvyšší probojovaly dvě skupiny. Celkem početná návštěva vytvořila perfektní atmosféru, jež patřila k těm nejaktivnějším ze všech základních kol. Moshpit, skandování a skoky z pódia dodávaly čtvrtečnímu večírku punc akce srovnatelné s daleko většími festivalovými událostmi. My jsme rockeři a přijeli jsme do KD Želiv na kapely Alkehol & Arakain. Kulturní dům Želiv u Humpolce zněl počátkem listopadu tvrdými kytarovými riffy a budova se otřásala v základech. Na zdraví, rockeři! Před zaplněným sálem KD Volduchy pokřtil plzeňský Katr nové album Divnej svět… Velká hudební událost čekala na hosty voldušského sálu v sobotu 8.11.2025. Na místním prostorném pódiu pokřtil Katr ještě teplé album Divnej svět…, které bylo fanoušky již delší dobu očekávané. Důstojným předskokanem se stala skupina Khargados, jejíž svižný set uvedl obecenstvo do provozní teploty. Parádní akce, podpořená dobrým zvukem Jardy Pospíšila a skvělou koncertní atmosférou, zůstane v paměti všem zúčastněným pěkně dlouhou dobu.
Nastavení souborů cookies
Na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Některé z nich jsou nezbytné, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit tento web a váš uživatelský zážitek. Souhlasíte s používáním všech cookies?
Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Souhlasím Přizpůsobit
Podrobné nastavení cookies « zpět
Soubory cookie používáme k zajištění základních funkcí webu a ke zlepšení vašeho uživatelského zážitku. Souhlas pro každou kategorii můžete kdykoliv změnit.

Nezbytné cookies
Technické cookies jsou nezbytné pro správné fungování webu a všech funkcí, které nabízí. Tyto soubory zajišťují uchovávání produktů v košíku, zobrazování seznamu oblíbených výrobků, správné fungování filtrů, nebo přihlášení. Bez těchto souborů cookies nebude webová stránka správně fungovat a ve výchozím nastavení jsou povoleny a nelze je zakázat. Tyto soubory cookies neukládají žádné osobně identifikovatelné informace.
Cookies pro marketing
Umožňují nám sledovat souhrnné informace o návštěvnosti stránek a využívání různých funkcí. To nám pomáhá naše weby zlepšovat tak, aby Vám lépe sloužily. Analytické cookies jsou nastavovány třetími stranami - Google Analytics.

Povolit všechny kategorie cookies Povolit vybrané kategorie cookies
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně Hogofogo
Provozovatel portálu


Bc. Jiří Trnka
Mírová 169, 262 31 Milín

IČ: 75960052

Zapsán v živ. rej. MěÚ Příbram - OŽÚ dle § 71 odst. 2 živnostenského zákona č. 455/1991 sb. od 5. 11. 2007.


2016 ....... 2025 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz