ČLÁNKY SOUTĚŽE
Kontakty (tým) Reklama Pro média

Vypsaná fiXa - jarní turné k nové desce 9. dubna 2017   (20:30)7. 4. 2017 FabriČKa - Český Krumlov

Vypsaná fiXa - jarní turné k nové desce

Veronika Nová


Kluci vydali po třech letech zbrusu novou desku s názvem „Tady to někde je“ a při té příležitosti se rozhodli vyjet na jarní turné. Jedna ze zastávek byl club FabriČKa v Českém Krumlově, kde rozpohybovali více než 250 lidí. 


Zde je místo i pro Vaší reklamu.

Cbanner (1)   (900 x 150px)
Vypsaná fiXa je oblíbená česká hudební skupina hrající punk-pop. Kapela vznikla v roce 1994 v Pardubicích a je proslulá chytlavými, často surrealistickými texty, jejichž autorem je frontman kapely, přezdívaný Márdi. Na svojí v pořadí osmé desce Vám nabízí dvanáct nových skladeb, které se nahrávaly na pěti různých místech pod taktovkou producenta Ondřeje Ježka.

Páteční koncert zahájili songem „Klid a mír a ticho“ a pokračovali dalšími písněmi z nové desky. Během večera ale zazněly i staré dobré hity jako Dezolát, Antidepresivní rybička, 1982 nebo Čtyři slunce. Celý večer fanoušci nadšeně podporovali kapelu svým zpěvem a nechybělo ani skákání do publika. Kluci jsou za těch několik let na podiu skvěle sehraní a s kvalitním ozvučením a s takovým přívalem energie musím říct, že to byl jeden z nejvydařenějších koncertů, na kterém jsem kdy byla.

Kdo měl zájem o autogram či fotku s kapelou, ten za klukama mohl zajít do šatny nebo je odchytit u baru. Nechyběl ani stoleček s merchem kapely.

Na jejich webových stránkách www.vypsanafixa.cz máte různé možnosti jak si desku poslechnout. Buď to si ji stáhnete a poslechnete, nebo stáhnete a přispějete libovolnou částkou na účet fiXy anebo si ji zakoupíte v e-shopu. Všechny peníze, které klukům pošlete, použijí na vydání cd, vinylu nebo třeba na nový klip, takže pokud chcete slyšet od této partičky další pecky, neváhejte a podpořte je. 

Jak na fanoušcích, tak i na kapele bylo vidět, že si celý koncert nesmírně užili, atmosféra byla přátelská, uvolněná a bezpochyby všichni odcházeli domů s úsměvem na rtech. Doufejme, že to není naposled, co tahle pohodová parta zavítala do Českého Krumlova.


Zde je místo i pro Vaší reklamu.

Cbanner (2)   (900 x 150px)


Veronika Nová 23 fotografií v galerii


autoři:text:     Veronika NováDalší články žánrů Pop, Punk (rock)

Skupina Pepper odtajnila svůj Příběh - aneb zbrusu nový videoklip je na světě! Mladá nadaná kapela Pepper neusnula na vavřínech a svým fans se hlásí zbrusu novým videoklipem s názvem Příběh. A věřte, máme se na co těšit! Cítíte se sami? Objevte v sobě MUZIKONAUTa! Už rok uplynul od chvíle, co nám představila ústecká kapela IDIO&IDIO svůj poslední videoklip, natočený k singlu „Jak na pAnk“. Byl jednoduchý, hravý a skrýval v sobě množství nadsázky. Nyní však čtveřice přináší zcela jiný audiovizuální zážitek s debutovým videoklipem k písni MUZIKONAUT. The Fialky se hlásí s klipem POGO a vinylem Šance! Po třinácti letech vychází poprvé na vinylu druhá řadová deska pražským punkáčům The Fialky. Stejně jako původní vydání na CD i o tuto vinylovou reedici se postaralo PHR records. Iné Kafe má nové DVD a CD z velkolepého symfonického koncertu v bratislavském NTC! Kultovní kapela Iné Kafe připravila na úvod roku pro fanoušky bombu! Vratko Rohoň a spol vydávají nové CD a DVD, které zachycuje velkolepý koncert se čtyřicetičlenným orchestrem a s dvacetičlenným pěveckým sborem. Rozhovor s Shamrockem z Eurodance projektu T-Spoon! o jeho životě, jak se stal ze zpěváka podnikatel v oblasti fitness a výživy. Knedlofil dovařil svojí prvotinu Když Navařeno, tak se všemi ingrediencemi! Přesně tak přistoupil hořovický punkový Knedlofil k významné události ve své hudební kariéře při vypuštění debutního CD s již zmíněným názvem Navařeno. Pro fanoušky je k mání již od ledna 2020, přesto placka ještě neprodělala pravý bublinkový křest, který byl již dvakrát ze všeobecně známých důvodů zrušený. Katarína Knechtová má netradiční vánoční novinku Nákazlivé Vianoce, kterou reaguje na korona krizi Zpěvačka a skladatelka Katka Knechtová má pro fanoušky netradiční vánoční píseň, kterou reaguje na současnou korona krizi.

Další fotoreportáže

VELIKONOČNÍ SETKÁNÍ HUDBY A NADĚJE online živý stream koncert mistra houslí a slova JAROSLAVA SVĚCENÉHO a jeho hostů Pawnshop zakončili kariéru v domácím Junior klubu, podpořeni the.switch Páteční večer 2.10 2020 se nesl v duchu loučení. Zpěvák Frank, z hardcoreových Pawnshop odchází a kapela se rozhodla po patnácti letech ukončit činnost. To si i v této nepříliš dobré době pro koncerty zasloužilo poslední rozloučení. Hard rockový večírek s Mentolem v Blue Baru Zbiroh Akce s názvem Hard & Heavy Night ve Zbirohu slibovala původně dvě formace tohoto stylu. Bohužel, ze zdravotních důvodů nedorazil v sobotu 3.10.2020 berounský Bulldog a navíc se ze soupisky stochovského Mentolu omluvil kmenový zpěvák Standa Lackun. Přesto se párty vydařila – o zpěv se jako náhradník postaral kytarista Roman Zubatý a koncert se tak mohl bez dalších problémů uskutečnit. Heavy metalový koncert severočeské skupiny Krleš přilákal početné fanoušky Každý rok se na prknech berounského RC Prdel ukáže energická heavymetalovka Krleš. Letos, ze všeobecně známých důvodů, se jarní koncert přesunul na podzimní termín 2.10.2020 a to těsně před avizovanou druhou coronavirovou pauzou. Vše naštěstí vyšlo a publikum si tak mohlo užít nabroušené představení sympatické party, která se do Berouna velice ráda vrací. Z pátého kola Múzy 2020 postoupili dva finalisté Ve čtvrtek 1.10.2020 proběhlo v Divadle Pod lampou již 5. základní kolo nejstarší výběrové soutěže v ČR. Na pódiu se představil multižánrový koktejl od rocku po dixieland a hosté si tak mohli užít jeden z posledních živých koncertů před další covid pauzou. Už se nechcem nikdy vracet, když nám bylo mizerně. Kapela Lucie rozezpívala pražské Výstaviště a zakončila akci PRAHA ZÁŘÍ Praha, 28. září 2020 - Konec multikulturní akce Praha Září oslavili diváci s legendární kapelou Lucie, která vystoupila v pondělí 28. září na Křižíkově fontáně na Výstavišti Praha.Koncert kapely Lucie se kvůli opatřením uskutečnil pouze pro 2000 diváků ve dvou sektorech po 1000 lidech. Kapela zahrála celkem 22 písní – včetně těch nejznámějších, ale představila i nové písně z alba EvoLucie. Smělý plán zorganizovat třítýdenní akci se tak nakonec vyplnil a to i přes náhlá vládní opatření. Unikátní akce, která vznikla spojením desítek organizací, festivalů a stovek umělců, rozzářila září a navrátila české živé kulturní scéně naději na lepší časy. Akci si nenechaly ujít tisíce návštěvníků. Volduchy – punkový benefiční festival pro Tobíka Sobotní odpoledne, potažmo večer 26.9.2020, se stal v KD Volduchy centrem hudebního dění v širokém okolí. V prostorném kulturáku tu nýřanští Vyvrhells v čele s kapelou S.A.S. a Migesem uspořádali za nezištné podpory provozovatele hostince punkový festival, jehož výtěžek byl ještě večer předaný tatínkovi nemocného Tobíka. Na pódiu se vystřídalo osm skupin, které se pro tento večer vzdaly honoráře a naopak, ještě ze svého přidaly na dobročinnou sbírku!
Zde je místo
i pro Vaší reklamu.

Hlavní banner
(180 x 450px)
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně Hogofogo
2016 ....... 2021 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz