ČLÁNKY SOUTĚŽE
Kontakty (tým) Reklama Pro média

Wotazník a jejich vzkaz v novém klipu 24. května 2021   (20:02)Mladoboleslavská studentská kapela Wotazník vydává nový videoklip k písni 'Kretén' z jejich posledního alba 'PENTA'.

Wotazník
Wotazník a jejich vzkaz v novém klipu

FOTO PRO RADOST
"Píseň 'Kretén' je energická punk-rocková vypalovačka, pojednávající o životě klasického českého frajírka, který se s ničím moc nemaže a nebojí se dělat věci trochu přes čáru. Ve videoklipu mapujeme jeden den v životě takového borce, který si projde několika nepříjemnými situacemi a setkáním s kapelou, přičemž svou arogancí dokáže všechny pořádně vyvést z míry. Ve videoklipu nechybí akce, ani humor a přináší jasné poselství."
 
"K videoklipu připravujeme i speciální kolekci triček a samolepek s nápisem #NEBUĎKRETÉN. 
 
"O režii, kameru i střih se nám tentokrát postaral nesmírně šikovný kladenský režisér Miroslav SMITH Kovář se svým týmem. Hlavní roli nám dokonale ztvárnil pražský herec a rapper Radek Kottnauer, známý také pod pseudonymem Padre Minch. Povedlo se nám také pro natáčení dojednat nezvyklé a zajímavé lokace, jako například obchodní centrum Bondy, nebo restaurant Agarden v Bosni."
 
"Pro letošek mimo jiné připravujeme i pár dalších videoklipů a jiných překvapení. V sobotu 18. září v domě kultury v Mladé Boleslavi pokřtíme naši poslední desku PENTA spolu s kapelami Seven a No Talent a v zápětí vyrazíme na podzimní sérii koncertů po celé republice." 

Kapelu najdete na oficiálních stránkách www.wotaznik.cz . Zde už nový videoklip. 

 


KOMPLEXNÍ ŘEŠENÍ

autor:text:     Michaela MatysováDalší články žánrů Punk (rock), Rock, Rock'n'roll

Chodrockfest 2021 namíchá multižánrový koktejl známých jmen hudební scény! A právě měsíc srpen je na Domažlicku neodmyslitelně spojen s Chodskými slavnostmi. Ale pro fanoušky rockové, pop rockové, metalové či folkové muziky neznačí tento termín jen Vavřineckou pouť s vůní chodských koláčů, ale i oblíbený multižánrový festival Chodrockfest. Nároďák fest Ve středu 11. srpna proběhne rozehřívací akce pro nedočkavé v Jaroměřském klubu Nároďák. Start je v 18:00! Závěr Skašovských pivních slavností patřil kapele Turbo revival – Plzeň Velkým kulturním svátkem se staly mnohým návštěvníkům Skašovské pivní slavnosti s pořadovým číslem 2. Kromě stánků několika pivovarů tu proběhla v sobotu 24.7.2021 hudební produkce, ze které jsme zachytili závěrečnou formaci Turbo revival – Plzeň. Seven Ohnivé peklo propuklo na podiu a to dvakrát v jeden Den. Soutěž o vstupenky na koncert Čechomor + Voxel do Příbrami Skupina Čechomor zahraje koncert v letním kině v Příbrami s mladým píničkářem Voxelem! Divokej Bill nadchl Pekelný léto v Holýšově! Předposlední červencová sobota se na západě Čech nesla v duchu koncertu. Pekelný léto totiž opět otevřelo své brány a přivítalo tam další známé jméno hudební scény. A nebyl to nikdo jiný, než legendární úvalská folk rocková skupina Divokej Bill. Staňkovskej pouťovej Bigbít – páteční minifestival u Sokolovny Vyhlášená staňkovská pouť je tradičním centrem kulturního dění v širokém okolí. Kromě hektolitrů vypitého piva si hosté mohou užívat kvalitní muziku na dvou stage – u Sokolovny a na staňkovském náměstí. Níže publikovaný report je z koncertu konaného u Sokolovny, kde se v pátek 23.7.2021 představily čtyři formace.

Další tiskovky

14. ročník Rockového Slunovratu se koná, a to v novém termínu Restrikce týkající se pořádání kulturních akcí se konečně ubírají tím správným směrem, a tak se v Lesním divadle v Řevnicích bude moci konat 14. ročník hudebního festivalu Rockový Slunovrat, a to v novém termínu! Z původně avizovaného září se akce přesouvá na prázdninový termín 13. a 14. srpna 2021. Kluboofka KLUBOOFKA TV žije a funguje naplno, i když je teď čas dovolených a letních festivalů. TOPFEST v Častkovcích si přes omezení užili fanoušci i kapely! Sedmnáctý ročník festivalu TOPFEST odstartoval po náročném pandemickém roce letní festivalovou sezónu! Oblíbený festival se přemístil na nové místo do Jízdárny Banát v obci Častkovce, kde vyrostlo dokonalé festivalové městečko. Plánský festival v srpnu znovu udeří Druhý ročník „Plánského fesťáku" se letos koná 7. srpna v industriálním prostředí areálu Chodovka a.s. v Chodové Plané. Potěší nadšence do tvrdé muziky jako je tresh, death, grindcore, pro folk metalisty se také něco najde, ale vystoupí i neotřelá grind´n´rollová skupina. Nové album berounských BLaCK HiLL Totem je název nového alba berounských rockerů Black Hill. Následovník předchozí desky Blacksperanto z roku 2017 je zcela autorský počin, s českými texty komentujícími rozličné charaktery a nešvary dnešní doby. Po nedobrovolně přerušené koncertní činnosti se kapela DO ŘADY! vrhla opět na koncertování V rámci koncertní přípravy byl zaznamenán video počin k písní Éroplan z aktuální LP – Myslím to upřímně, jehož premiéra na You Tube je právě dnes, 30.6.2021. Festival TOPFEST bude na novém místě! 2. až 3. července to v Častkovcích roztočí Kabát, Horkýže Slíže i Iné Kafe Super zpráva pro hudební fanoušky! Oblíbený festival TOPFEST otevře své brány a nabídne dva dny plné hudby!
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně Hogofogo
2016 ....... 2021 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz