ČLÁNKY SOUTĚŽE
Kontakty (tým) Reklama Pro média

Chinaski startují oslavy 30 let. Pro fanoušky spouští kanál na Herohero a chystají další dárky 3. května 2024   (12:46)Chinaski startují oslavy 30 let

Chinaski startují oslavy 30 let. Pro fanoušky spouští kanál na Herohero a chystají další dárky

Kapela Chinaski právě oficiálně zahajuje oslavy 30 let na scéně. Fanouškům se mimo jiné poprvé v historii představí prostřednictvím podcastů, kde se netradičně objeví v roli moderátorů. Nový kanál kapely na Herohero kromě toho přinese i další exkluzivní obsah jako například premiéry videoklipů, backstage záběry, příběhy písní i další zajímavosti. Třicátiny pak řádně oslaví v prosinci na dvou velkolepých koncertech v O2 areně, kde nabídne to nejlepší z celé své kariéry. Vedle toho fanouškům i sobě nadělí také speciální album, které bude obsahovat deset starých hitů v novém provedení a tři novinky.Kapela také natočí deset videoklipů a vyrazí pozdravit krajany do USA, kde na podzim odehraje turné s pěti koncerty. Oslavy 30 let Chinaski pak vyvrcholí v roce 2025 dalšími aktivitami, které kapela odtajní v průběhu letošního roku.

Chinaski - foto: Roman Černý

FOTO PRO RADOST
V prosinci tomu bude přesně třicet let od vydaní prvního alba s legendárním singlem Punčocháče. Za tři desetiletí na hudební scéně kluci z Chinaski stihli odehrát dva tisíce koncertů a vydat 12 řadových desek s asi 150 písněmi, z nichž se téměř padesát stalo rádiovými hity a většina z nich téměř zlidověla. Nejen proto se kapela rozhodla fanouškům odvděčit ve velkém stylu a zahrnout je spoustou dárků v průběhu letošního i nadcházejícího roku. „Čeká nás toho opravdu hodně. Velké koncerty, nové klipy ke starým písním, i spousty rozhovorů, v nichž jsme se poprvé v životě postavili na stranu těch, kteří se ptají. To všechno je pro nás nejen velká výzva, ale hlavně radost, se kterou si užijeme tenhle rok oslav,“ říká k plánům frontman Chinaski Michal Malátný.

Chinaski - foto: Roman Černý
Album nahrané v Rockfieldu a oslavy v O2 areně
Na začátku letošního roku kapela Chinaski vyrazila na britské ostrovy do Walesu do světoznámého studia Rockfield, kde už v roce 2014 vzniklo jejich stejnojmenné album. Pod vedením producenta Grega Havera, se kterým již v minulosti pracovala na deskách Rockfield, Není nám do pláče a Frihet, tady nahrála desítku zásadních písní z historie s aktuálním zvukem a tři nové songy. Písně budou v průběhu roku vydávat společně s videoklipy, které natočí mimo jiné třeba Jan Hřebejk nebo Jakub Kohák.

Deska vyjde v prosinci, kdy se také uskuteční dva narozeninové koncerty v pražské O2 areně. Největší show v třicetileté historii Chinaski se odehraje 11. a 12. prosince 2024. První koncert je už vyprodaný, vstupenky jsou aktuálně ještě k sehnání na 12. prosince. Fanouškům i sobě muzikanti v O2 areně připraví dárek, který mimo jiné nabídne symbolický výběr 30 písní, největších hitů skupiny. Dostane se na i písně, které se na koncertech roky nehrály. Dojde i na songy s dechovou sekcí, bývalými členy kapely Petrem Kužvartem a Štěpánem Škochem, kteří se při této příležitosti připojí na část koncertu.

Chinaski - O2 arena
„Českým éterem za těch 30 let prolétly desítky a desítky písní od Chinaski. My jsme se rozhodli jich na koncertech zahrát hned 30, ale vybrat je se ukázalo jako náročný, ale samozřejmě příjemný úkol. Momentálně máme připravený výběr písní, který dává dohromady hodně přes dvě hodiny hudby. Koncert rozdělíme do několika tematických bloků; v jednom se ke kapele přidá dechová sekce, v jiném bude Michala doprovázet pouze smyčcové kvarteto. Diváci se dočkají i bloku se starými písněmi, které jsme před několika měsíci znovu natočili v novém hávu ve studiu v Rockfieldu,” odhaluje dramaturgii koncertů v O2 areně Jan Steinsdörfer z kapely Chinaski.

Chinaski - foto: Radoslav Vnenčák
Kanál pro fanoušky na Herohero přinese exkluzivní obsah i další výhody
Nyní kapela oficiálně startuje oslavy 30 let spuštěním kanálu pro fanoušky na Herohero. „Jde o první takto ucelený projekt v Česku, kdy kapela přichází s vlastními rozhovory, předpremiérami klipů a dokumenty. Moc se těšíme a dopředu děkujeme všem, kteří nás podpoří v tom, abychom mohli exkluzivního obsahu v příštím roce natáčet co nejvíce,“ říká Martin Pokorný z managementu kapely Chinaski. „Herohero již třetím rokem poskytuje prostor pro svobodnou kreativní práci jak etablovaným, tak začínajícím tvůrcům různého zaměření. Chinaski jsou první kapelou, která se rozhodla umístit svůj nový projekt exkluzivně na naši platformu, čehož si opravdu velmi vážíme a těšíme se na naši další vzájemnou spolupráci,“ doplňuje Ester Malenová, manažerka platformy Herohero.

Chinaski chtějí na svém Herohero kanálu v rámci oslav 30 let fanoušky zahrnout obsahem vytvořeným speciálně pro ně. Předplatitelé budou mít možnost vidět všech deset nových videoklipů kapely v exkluzivní předpremiéře. Těšit se mohou například na legendární Punčocháče pod taktovkou Jakuba Koháka nebo na dílo Jana Hřebejka, který v minulosti natočil vůbec první klip kapely. K vidění budou také backstage dokumenty z nahrávání alba v Rockfieldu, příprav na O2 arenu či turné po USA, kam se Chinaski vypraví letos na podzim za krajany do pěti měst.

Chinaski - foto: Radoslav Vnenčák
Všichni členové kapely se také objeví v netradiční roli moderátorů, kteří vyzpovídají své hosty. První díl je v nadsázce vedený rozhovor Michala Malátného s jeho civilním já Michalem Novotným, v dalších se dostane na zajímavé osobnosti české i světové hudby, filmu, sportu i gastronomie. Už teď je zde k vidění rozhovor Honzy Steinsdörfera s Ewou Farnou. Kanál kapely Chinaski startuje 23. dubna a přinese každý týden minimálně jeden exkluzivní obsah. Fanoušky tu čekají také soutěže o merch, vstupenky či setkání s kapelou. Předplatné lze pořídit za 6 EUR měsíčně.

Oslavy 30 let vedle Herohero kanálu, koncertů v O2 areně, videoklipů a narozeninové desky přinesou ještě další překvapení. Protáhnou se totiž až do roku 2025, kdy se fanoušci také mají rozhodně také na co těšit. Co přesně rok 2025 přinese, kapela odtajní v průběhu nadcházejících měsíců.

Chinaski Herohero kanál: herohero.co/chinaski30

Vstupenky na koncert do O2 areny jsou k zakoupení zde.

Chinaski - foto: Roman Černý

KOMPLEXNÍ ŘEŠENÍ

zdroj:tisková zpráva
autor:foto:     Roman Černý, Radoslav VnenčákDalší články s interpretem Chinaski

Český mejdan s Impulsem zažil noc plnou hvězd! Vyprodanou O2 arenu dobyly legendy jako nestárnoucí Olympic, Chinaski, Lucie Bílá s Čechomorem, 4 Tenoři, Olga Lounová i O5 a Radeček! Šťastná sedmička vykouzlila úsměv na tváři publiku ve vyprodané O2 areně a my byli při tom! Ano, správně, řeč je o oblíbeném Českém mejdanu s Impulsem, který svůj sedmý ročník rozjel opravdu ve velkém stylu. V takřka pětihodinovém programu se totiž vystřídala spousta výborných kapel a na své si přišlo publikum napříč žánry i generacemi. Český mejdan s Impulsem aneb největší oslava české a slovenské muziky ovládne pražskou O2 Arénu! Fanoušci skvělé české popové, rockové, folkrockové i operní hudby už mohou střihat pomyslný metr. Český mejdan s Impulsem aneb největší oslava české a slovenské muziky se stále více blíží. Tak neváhejme a nenechme si tuto jedinečnou akci s tradicí v O2 Aréně v Praze ujít! Český mejdan s Impulsem aneb největší oslava české a slovenské muziky se pomalu, ale jistě blíží! Říjnové noci bývají plné hvězd a přesně tak tomu bude i v O2 aréně v Praze. Proběhne tam totiž už sedmý ročník legendárního Českého mejdanu s Impulsem a o tom, že se máme na co těšit, není pochyb! Pekelně dobrá muzika na Pekelném ostrově ovládla západ Čech! K desátému výročí festivalu gratulovali Kissin’ Dynamite, Arakain s Lucií Bílou, Dymytry, Traktor i tisíce nadšených návštěvníků Jeden z největších západočeských festivalů – Pekelný ostrov oslavil desáté narozeniny ve velkém stylu. K výročí mu během dvou řádně nabitých festivalových dnů popřála německá hardrocková legenda Kissin’ Dynamite, špička české rockmetalové scény i tisíce nadšených fanoušků. Na DOTIKO a HIT reality stage to v rámci vyhlášeného open airu odpálilo 22 kapel a opět šlo o dokonalou jízdu. Pekelný ostrov 2023 se kvapem blíží! Gratulanty k jubilejnímu desátému ročníku budou Kissin´Dynamite, Arakain s Lucií Bílou, Harlej, Traktor i Dymytry Jeden z největších západočeských festivalů – Pekelný ostrov za necelé dva měsíce otevře své brány a věřte, bude to stát za to! Ke krásným desátým narozeninám mu popřeje špička české rockmetalové scény a dorazí i vzácný zahraniční host. Pekelný ostrov 2020 pokračuje ve velkém stylu a opět rozpálí celý Holýšov! Jeden z největších západočeských festivalů Pekelný ostrov odtajnil většinu účinkujících a hlásí brzké vyprodání. Léto, horké počasí a doba festivalů se pomalu, ale jistě blíží a s nimi samozřejmě i známý pekelně dobrý rockový open air Pekelný ostrov. A o tom, že i v letošním roce zažijeme to pravé rockové peklo, není pochyb! Přehrady fest příští rok opět zamíří k českým přehradám. O festival u vody je zájem za každého počasí Druhý ročník rodinného open airu Přehrady fest letos bodoval i přes nepřízeň počasí. Festival, jehož hlavní devizou je umístěný u vody, se tento rok opět konal na Slapech a Vranově a nově také přibyla lokalita Sečské přehrady v Pardubickém kraji.

Další články žánru Pop

Hudební festival Hrady CZ se tento pátek a sobotu představí na Kunětické hoře, nabízí jeden z posledních koncertů Lucie s Davidem Kollerem Navíc Daniel Landa a Chinaski toto léto exkluzivně pouze na Hradech První Retro party na Lodičkách Holki+Lunetic a Dj Lumír Mořkovský na jednom pódiu. Producent Under My Pillow vydává po spolupráci se Sofianem svůj nový sólo singl Nový Singl od Under My Pillow právě vyšel. Hudební festival Hrady CZ startuje na Točníku exkluzivně s Lucií, Danielem Landou a Chinaski a oznamuje kompletní line-up Na putovním festivalu dále vystoupí Mig 21, Trautenberk, Jelen a další kapely a interpreti. Rozhovor s předním slovenským DJ, producetem a moderátorem Robertem Burianem DJ, producent a moderátor Robert Burian nám prozradil zajímavé informace z jeho profesního života. Top Festival v DOV přilákal velké množství příznivců hudby z 90.let. Vanilla Ice, Safri Duo, O-Zone, Alice Deejay, Gipsy Kings feat. Tonino Baliardo, Robert Burian vystoupili v rámci 1. ročníku Top Festivalu v Ostravě. Rock For People oslavil 29 let rekordní návštěvností! Show pro 40 tisíc fanoušků odpálili The Offspring, Yungblud, The Prodigy, SUM 41 či Bring Me The Horizon Měsíc červen se přehoupl do své druhé poloviny, což pro fanoušky skvělé muziky a fascinující festivalové atmosféry značilo jediné – legendární festival Rock For People v Hradci Králové. Čtyřdenní festivalový maraton si s chutí vychutnaly davy fans z ČR i ze zahraničí a my na takové akci samozřejmě také nemohli chybět.

Další události, novinky, tiskovky, zajímavosti

HELLPDAYS 2024 skončil ať žije HELLPDAYS 2025 Dohrály kapely jako Škwor, Queenie, Alkehol, Kreyson, Niakara, Legendy se vrací a spousta dalších, co říkají fandové? Borec fest zve na hudební scénu i bohatý doprovodný program Pokud ještě nemáte plány na nadcházející sobotu 20. 7., zavítejte na Borec fest v Borku u Rokycan, kde se můžete těšit na mnohé a na své si přijdou nejen dospělí, ale i děti. Hudební festival Hrady CZ se tento pátek a sobotu představí na Kunětické hoře, nabízí jeden z posledních koncertů Lucie s Davidem Kollerem Navíc Daniel Landa a Chinaski toto léto exkluzivně pouze na Hradech Všichni Svatí a Čechomor v Děčíně Koncert kapely Všichni Svatí a Čechomor v Děčíně byl určitě nezapomenutelný zážitek. Konal se 13. července 2024 na Zámku Děčín, kde Všichni Svatí vystoupili jako předkapela a Čechomor s Martinou Pártlovou následovali. Kapela Lord vydává nový videoklip Mutanti z profese z alba 1000 poschodí Červenec 2024 - Kapela Lord přichází s novinkou pro své fanoušky! Nový videoklip ke skladbě "Mutanti z profese" z alba "1000 poschodí" byl zrealizován ve spolupráci s Junek Film. Masters of Rock slaví 20 let, přijďte se pobavit na DRUHOU Rockový svátek ve Vizovicích letos slaví dvacet let, opět se můžete těšit na zajímavá jména, a to nejen na hlavním pódiu. Druhá stage pro vás připravila zajímavý program a my Vám některé z kapel přestavíme blíže. Világoš Fest 2024: Punk-rockový fesťák plný hudby a energie První ročník festivalu Világoš klepe na dveře a 20. července 2024 rozezní Bystřici nad Úhlavou melodiemi a energií punkové hudby. Přijďte si užít atmosféru místního přírodního areálu, zaposlouchat se do skvělé muziky a zapogovat si!
Nastavení souborů cookies
Na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Některé z nich jsou nezbytné, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit tento web a váš uživatelský zážitek. Souhlasíte s používáním všech cookies?
Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Souhlasím Přizpůsobit
Podrobné nastavení cookies « zpět
Soubory cookie používáme k zajištění základních funkcí webu a ke zlepšení vašeho uživatelského zážitku. Souhlas pro každou kategorii můžete kdykoliv změnit.

Nezbytné cookies
Technické cookies jsou nezbytné pro správné fungování webu a všech funkcí, které nabízí. Tyto soubory zajišťují uchovávání produktů v košíku, zobrazování seznamu oblíbených výrobků, správné fungování filtrů, nebo přihlášení. Bez těchto souborů cookies nebude webová stránka správně fungovat a ve výchozím nastavení jsou povoleny a nelze je zakázat. Tyto soubory cookies neukládají žádné osobně identifikovatelné informace.
Cookies pro marketing
Umožňují nám sledovat souhrnné informace o návštěvnosti stránek a využívání různých funkcí. To nám pomáhá naše weby zlepšovat tak, aby Vám lépe sloužily. Analytické cookies jsou nastavovány třetími stranami - Google Analytics.

Povolit všechny kategorie cookies Povolit vybrané kategorie cookies
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně Hogofogo
2016 ....... 2024 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz