ČLÁNKY SOUTĚŽE
Kontakty (tým) Reklama Pro média

Chinaski startují oslavy 30 let. Pro fanoušky spouští kanál na Herohero a chystají další dárky 3. května 2024   (12:46)Chinaski startují oslavy 30 let

Chinaski startují oslavy 30 let. Pro fanoušky spouští kanál na Herohero a chystají další dárky

Kapela Chinaski právě oficiálně zahajuje oslavy 30 let na scéně. Fanouškům se mimo jiné poprvé v historii představí prostřednictvím podcastů, kde se netradičně objeví v roli moderátorů. Nový kanál kapely na Herohero kromě toho přinese i další exkluzivní obsah jako například premiéry videoklipů, backstage záběry, příběhy písní i další zajímavosti. Třicátiny pak řádně oslaví v prosinci na dvou velkolepých koncertech v O2 areně, kde nabídne to nejlepší z celé své kariéry. Vedle toho fanouškům i sobě nadělí také speciální album, které bude obsahovat deset starých hitů v novém provedení a tři novinky.Kapela také natočí deset videoklipů a vyrazí pozdravit krajany do USA, kde na podzim odehraje turné s pěti koncerty. Oslavy 30 let Chinaski pak vyvrcholí v roce 2025 dalšími aktivitami, které kapela odtajní v průběhu letošního roku.

Chinaski - foto: Roman Černý

KOMPLEXNÍ ŘEŠENÍ
V prosinci tomu bude přesně třicet let od vydaní prvního alba s legendárním singlem Punčocháče. Za tři desetiletí na hudební scéně kluci z Chinaski stihli odehrát dva tisíce koncertů a vydat 12 řadových desek s asi 150 písněmi, z nichž se téměř padesát stalo rádiovými hity a většina z nich téměř zlidověla. Nejen proto se kapela rozhodla fanouškům odvděčit ve velkém stylu a zahrnout je spoustou dárků v průběhu letošního i nadcházejícího roku. „Čeká nás toho opravdu hodně. Velké koncerty, nové klipy ke starým písním, i spousty rozhovorů, v nichž jsme se poprvé v životě postavili na stranu těch, kteří se ptají. To všechno je pro nás nejen velká výzva, ale hlavně radost, se kterou si užijeme tenhle rok oslav,“ říká k plánům frontman Chinaski Michal Malátný.

Chinaski - foto: Roman Černý
Album nahrané v Rockfieldu a oslavy v O2 areně
Na začátku letošního roku kapela Chinaski vyrazila na britské ostrovy do Walesu do světoznámého studia Rockfield, kde už v roce 2014 vzniklo jejich stejnojmenné album. Pod vedením producenta Grega Havera, se kterým již v minulosti pracovala na deskách Rockfield, Není nám do pláče a Frihet, tady nahrála desítku zásadních písní z historie s aktuálním zvukem a tři nové songy. Písně budou v průběhu roku vydávat společně s videoklipy, které natočí mimo jiné třeba Jan Hřebejk nebo Jakub Kohák.

Deska vyjde v prosinci, kdy se také uskuteční dva narozeninové koncerty v pražské O2 areně. Největší show v třicetileté historii Chinaski se odehraje 11. a 12. prosince 2024. První koncert je už vyprodaný, vstupenky jsou aktuálně ještě k sehnání na 12. prosince. Fanouškům i sobě muzikanti v O2 areně připraví dárek, který mimo jiné nabídne symbolický výběr 30 písní, největších hitů skupiny. Dostane se na i písně, které se na koncertech roky nehrály. Dojde i na songy s dechovou sekcí, bývalými členy kapely Petrem Kužvartem a Štěpánem Škochem, kteří se při této příležitosti připojí na část koncertu.

Chinaski - O2 arena
„Českým éterem za těch 30 let prolétly desítky a desítky písní od Chinaski. My jsme se rozhodli jich na koncertech zahrát hned 30, ale vybrat je se ukázalo jako náročný, ale samozřejmě příjemný úkol. Momentálně máme připravený výběr písní, který dává dohromady hodně přes dvě hodiny hudby. Koncert rozdělíme do několika tematických bloků; v jednom se ke kapele přidá dechová sekce, v jiném bude Michala doprovázet pouze smyčcové kvarteto. Diváci se dočkají i bloku se starými písněmi, které jsme před několika měsíci znovu natočili v novém hávu ve studiu v Rockfieldu,” odhaluje dramaturgii koncertů v O2 areně Jan Steinsdörfer z kapely Chinaski.

Chinaski - foto: Radoslav Vnenčák
Kanál pro fanoušky na Herohero přinese exkluzivní obsah i další výhody
Nyní kapela oficiálně startuje oslavy 30 let spuštěním kanálu pro fanoušky na Herohero. „Jde o první takto ucelený projekt v Česku, kdy kapela přichází s vlastními rozhovory, předpremiérami klipů a dokumenty. Moc se těšíme a dopředu děkujeme všem, kteří nás podpoří v tom, abychom mohli exkluzivního obsahu v příštím roce natáčet co nejvíce,“ říká Martin Pokorný z managementu kapely Chinaski. „Herohero již třetím rokem poskytuje prostor pro svobodnou kreativní práci jak etablovaným, tak začínajícím tvůrcům různého zaměření. Chinaski jsou první kapelou, která se rozhodla umístit svůj nový projekt exkluzivně na naši platformu, čehož si opravdu velmi vážíme a těšíme se na naši další vzájemnou spolupráci,“ doplňuje Ester Malenová, manažerka platformy Herohero.

Chinaski chtějí na svém Herohero kanálu v rámci oslav 30 let fanoušky zahrnout obsahem vytvořeným speciálně pro ně. Předplatitelé budou mít možnost vidět všech deset nových videoklipů kapely v exkluzivní předpremiéře. Těšit se mohou například na legendární Punčocháče pod taktovkou Jakuba Koháka nebo na dílo Jana Hřebejka, který v minulosti natočil vůbec první klip kapely. K vidění budou také backstage dokumenty z nahrávání alba v Rockfieldu, příprav na O2 arenu či turné po USA, kam se Chinaski vypraví letos na podzim za krajany do pěti měst.

Chinaski - foto: Radoslav Vnenčák
Všichni členové kapely se také objeví v netradiční roli moderátorů, kteří vyzpovídají své hosty. První díl je v nadsázce vedený rozhovor Michala Malátného s jeho civilním já Michalem Novotným, v dalších se dostane na zajímavé osobnosti české i světové hudby, filmu, sportu i gastronomie. Už teď je zde k vidění rozhovor Honzy Steinsdörfera s Ewou Farnou. Kanál kapely Chinaski startuje 23. dubna a přinese každý týden minimálně jeden exkluzivní obsah. Fanoušky tu čekají také soutěže o merch, vstupenky či setkání s kapelou. Předplatné lze pořídit za 6 EUR měsíčně.

Oslavy 30 let vedle Herohero kanálu, koncertů v O2 areně, videoklipů a narozeninové desky přinesou ještě další překvapení. Protáhnou se totiž až do roku 2025, kdy se fanoušci také mají rozhodně také na co těšit. Co přesně rok 2025 přinese, kapela odtajní v průběhu nadcházejících měsíců.

Chinaski Herohero kanál: herohero.co/chinaski30

Vstupenky na koncert do O2 areny jsou k zakoupení zde.

Chinaski - foto: Roman Černý

KOMPLEXNÍ ŘEŠENÍ

zdroj:tisková zpráva
autor:foto:     Roman Černý, Radoslav VnenčákDalší články s interpretem Chinaski

Český mejdan s Impulsem zažil noc plnou hvězd! Vyprodanou O2 arenu dobyly legendy jako nestárnoucí Olympic, Chinaski, Lucie Bílá s Čechomorem, 4 Tenoři, Olga Lounová i O5 a Radeček! Šťastná sedmička vykouzlila úsměv na tváři publiku ve vyprodané O2 areně a my byli při tom! Ano, správně, řeč je o oblíbeném Českém mejdanu s Impulsem, který svůj sedmý ročník rozjel opravdu ve velkém stylu. V takřka pětihodinovém programu se totiž vystřídala spousta výborných kapel a na své si přišlo publikum napříč žánry i generacemi. Český mejdan s Impulsem aneb největší oslava české a slovenské muziky ovládne pražskou O2 Arénu! Fanoušci skvělé české popové, rockové, folkrockové i operní hudby už mohou střihat pomyslný metr. Český mejdan s Impulsem aneb největší oslava české a slovenské muziky se stále více blíží. Tak neváhejme a nenechme si tuto jedinečnou akci s tradicí v O2 Aréně v Praze ujít! Český mejdan s Impulsem aneb největší oslava české a slovenské muziky se pomalu, ale jistě blíží! Říjnové noci bývají plné hvězd a přesně tak tomu bude i v O2 aréně v Praze. Proběhne tam totiž už sedmý ročník legendárního Českého mejdanu s Impulsem a o tom, že se máme na co těšit, není pochyb! Pekelně dobrá muzika na Pekelném ostrově ovládla západ Čech! K desátému výročí festivalu gratulovali Kissin’ Dynamite, Arakain s Lucií Bílou, Dymytry, Traktor i tisíce nadšených návštěvníků Jeden z největších západočeských festivalů – Pekelný ostrov oslavil desáté narozeniny ve velkém stylu. K výročí mu během dvou řádně nabitých festivalových dnů popřála německá hardrocková legenda Kissin’ Dynamite, špička české rockmetalové scény i tisíce nadšených fanoušků. Na DOTIKO a HIT reality stage to v rámci vyhlášeného open airu odpálilo 22 kapel a opět šlo o dokonalou jízdu. Pekelný ostrov 2023 se kvapem blíží! Gratulanty k jubilejnímu desátému ročníku budou Kissin´Dynamite, Arakain s Lucií Bílou, Harlej, Traktor i Dymytry Jeden z největších západočeských festivalů – Pekelný ostrov za necelé dva měsíce otevře své brány a věřte, bude to stát za to! Ke krásným desátým narozeninám mu popřeje špička české rockmetalové scény a dorazí i vzácný zahraniční host. Pekelný ostrov 2020 pokračuje ve velkém stylu a opět rozpálí celý Holýšov! Jeden z největších západočeských festivalů Pekelný ostrov odtajnil většinu účinkujících a hlásí brzké vyprodání. Léto, horké počasí a doba festivalů se pomalu, ale jistě blíží a s nimi samozřejmě i známý pekelně dobrý rockový open air Pekelný ostrov. A o tom, že i v letošním roce zažijeme to pravé rockové peklo, není pochyb! Přehrady fest příští rok opět zamíří k českým přehradám. O festival u vody je zájem za každého počasí Druhý ročník rodinného open airu Přehrady fest letos bodoval i přes nepřízeň počasí. Festival, jehož hlavní devizou je umístěný u vody, se tento rok opět konal na Slapech a Vranově a nově také přibyla lokalita Sečské přehrady v Pardubickém kraji.

Další články žánru Pop

Narozeninová oslava Rádia Blaník naprosto zaplnila Konopiště Oslavy 25.narozenin rádia Blaník si žádný posluchač nenechal ujít. Hrady CZ nabízejí zažít naposledy koncert Lucie v původní sestavě a odtajňují program Kompletní program svého devatenáctého ročníku oznamuje hudebně-kulturní festival Hrady CZ. Návštěvníkům letos nabídne historicky poslední možnost vidět koncert kapely Lucie v původní sestavě s Davidem Kollerem. Stejně tak zpěvák Daniel Landa a kapela Chinaski a zahrají v létě exkluzivně pouze na Hradech. Magdalena Trajerová vydává nový singl na prvního máje Songwriterka Magdalena Trajerová vydává nový singl s názvem „Ranní čaj“. Píseň navazuje na album TO ONY, které vyšlo v únoru tohoto roku. V novém singlu Trajerová opět mísí prvky indie folku a popu. A stejně jako u mnoha předešlých skladeb, staví melodii na kytarové lince. Datum vydání je 1. května. Hudebně-švestkový festival Vizovické Trnkobraní letos v novém termínu oznamuje kompletní program s Rybičkami 48, Divokým Billem a novinky v programu i komfortu Jediný hudebně-švestkový festival v České republice - Vizovické Trnkobraní oznamuje kompletní program! Moderátor Libor Bouček, stand-up Matonohy či Pavláska, travnatá zóna, zastřešené sezení Kapela MERITO vpustila do světa svou "První desku" a zve na křest plný známých hostů! Už je to nějaký čas, co jsme vám poprvé psali o zbrusu nové pop rockové formaci MERITO, která se o slovo poprvé přihlásila s velmi úspěšným debutovým songem a klipem jménem Zítra. Od té doby tahle parta v čele s Lukášem "Vondym" Vondráčkem ale rozhodně nezahálela a přichystala svým fans solidní zásobu novinek. Metronome Prague 2024 přiveze do Prahy jednu z nejžhavějších hvězd popové hudby. Britskou zpěvačku Raye Praha, 10. duben 2024 – Pořadatelé hudebního festivalu Metronome Prague, který proběhne od 20. do 22. června 2024, odhalili kompletní line up. A je na co se těšit! Metropolitní hudební a společenská událost roku letos přiveze britskou hvězdu Raye, která se zapsala do historie, když si na letošním předávání Brit Awards odnesla domů hned šest ocenění. Tři červnové dny na pražském Výstavišti samozřejmě nabídnou i další velké hvězdy, jako jsou Milky Chance, Michael Kiwanuka, Tom Grennan, The Last Dinner Party, The Blaze a mnoho dalších. Legendami opředený Lunetic se představí na prknech Bílýho Medvěda! Desítkami koncertů prověřený plzeňský Medvěd připravuje pro hosty koncert, který by v letech těsně před miléniem klub roztrhl zevnitř. Právě v té době byla popularita chlapecké kapely Lunetic na vrcholu slávy a dostat se na její vystoupení nebylo z důvodu obrovského zájmu vůbec jednoduché. V současnosti to je samozřejmě již skupina mužská, z níž ze čtyřčlenného obsazení nastupuje před publikum pouze trio. Přesto mají muzikanti širokou fanouškovskou podporu a o tom, jak jim to šlape, se můžete v pátek 12.4.2024 přesvědčit na vlastní oči. Dveře klubu se otevírají v 19:00, start je pak ohlášený na 20:00 hodin.

Další události, novinky, tiskovky, zajímavosti

Metalový festival na Kolínsku podpoří zrakově postiženého Olivera Do Bylan u Českého Brodu se 15. června sjedou metalové kapely ze všech koutů republiky. Výtěžek ze vstupného pak po pokrytí nákladů poputuje také na konto sportovně nadaného patnáctiletého Olivera. Již desátý open air fest GOD SAVE THE CHAOS ve Střelských Hošticích, tentokrát s velkou zahraniční účastí Dne 22.6.2024 se uskuteční 10. ročník punk a HC festivalu GOD SAVE THE CHAOS summer vibe! Celá akce je pod širým nebem ve Střelských Hošticích a na podiu se ukáží čeští i zahraniční interpreti. Vstup je na celý festival 350kč. Pro návštěvníky jsou připravené soutěže o různé ceny, jako vyřazovák v basketu nebo krvavý slalom na kole s volantem. Na čepu na vás bude čekat Pilsner Urquell a Dudák 11 + letní drinky. Na grilu se pro vás budou dělat hamburgery, hermelíny, klobásy atd. K poslechu a tanci vám zahrají: PUNKOVÝ FESTIVAL NA OSLAVU 25. NAROZENIN KAPELY SOUKROMEY POZEMEK 25. let na punkový scéně Fiasko přináší světlo do temnoty s novým klipem Beznaděj Klatovská punkrocková kapela Fiasko vydala nový videoklip k písni "Beznaděj". Tato energická emotivní skladba opět dokazuje jejich schopnost kombinovat silné texty a dynamickou hudbu v jedinečný zážitek. Přesilovka 3 na 1 s PUNKPLUGGED Acoustic Festivalem Rozhovor s pořadateli PUNKPLUGGED ACOUSTIC FESTu. Aleš(Drobek), Petr a Miloš Vám prozradí jak festival vznikl a co Vás čeká na letošním druhém ročníku. Moderoval Tomáš Vladeka. MARTINA PÁRTLOVÁ vydává debutové album „První a poslední?“ Ano, je to tak. Martina Pártlová, zpěvačka, jež byla objevena před mnoha lety v soutěži X Faktor, vystupuje se skupinou Čechomor jako stálý host a kariéru vybudovala mimo jiné i díky účinkování v populárním triu 3v1, se může ucházet o titul objev roku! Poslední květnový den vyšlo debutové album s názvem „První a poslední?“. Nový pořad Warning Weekend nejen na Black Hornet rádiu přichází v červnu s novou náloží hostů Pozveme Vás na SOUTH OF HEAVEN fest, který se koná 5-6. července 2024. Podrobnosti vám prozradí jeho pořadatel Oto Gajdoš Druhým hostem bude Honza Wohnout Homola. Ano. Honzu z WOHNOUTů jsme zastihli na cestě na Pardubický majáles a probereme nový klip Nevěsta. Jak vznikal? A jak moc velký otisk na něm má umělá inteligence? Vše pořešíme v novém WV, který uslyšíte poprvé ve čtvrtek 6.6.2024 v 10:00.
Zde je místo
i pro Vaší reklamu.

Hlavní banner
(180 x 450px)
Nastavení souborů cookies
Na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Některé z nich jsou nezbytné, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit tento web a váš uživatelský zážitek. Souhlasíte s používáním všech cookies?
Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Souhlasím Přizpůsobit
Podrobné nastavení cookies « zpět
Soubory cookie používáme k zajištění základních funkcí webu a ke zlepšení vašeho uživatelského zážitku. Souhlas pro každou kategorii můžete kdykoliv změnit.

Nezbytné cookies
Technické cookies jsou nezbytné pro správné fungování webu a všech funkcí, které nabízí. Tyto soubory zajišťují uchovávání produktů v košíku, zobrazování seznamu oblíbených výrobků, správné fungování filtrů, nebo přihlášení. Bez těchto souborů cookies nebude webová stránka správně fungovat a ve výchozím nastavení jsou povoleny a nelze je zakázat. Tyto soubory cookies neukládají žádné osobně identifikovatelné informace.
Cookies pro marketing
Umožňují nám sledovat souhrnné informace o návštěvnosti stránek a využívání různých funkcí. To nám pomáhá naše weby zlepšovat tak, aby Vám lépe sloužily. Analytické cookies jsou nastavovány třetími stranami - Google Analytics.

Povolit všechny kategorie cookies Povolit vybrané kategorie cookies
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně Hogofogo
2016 ....... 2024 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz