ČLÁNKY SOUTĚŽE
Kontakty (tým) Reklama Pro média

Druhý ročník Létofestů přiveze do osmi měst dva dny té nejlepší československé hudby. 17. dubna 2018   (12:37)Velkolepé show Kabátů nebo Chinaski a dalších se vším komfortem města. Koncertní vystoupení Kabátů, Chinaski, “Wanastowek”, Marka Ztraceného, No Name a mnoha dalších, bohatý doprovodný program, skvělé jídlo nebo ty nejlepší lokální kapely, to vše přiveze Létofest do osmi měst v České republice. Oproti loňskému startovacímu ročníku nabídne tento rok plné dva dny nabité tou nejlepší českou a slovenskou hudbou. To vše si navíc návštěvníci užijí se vším komfortem jednotlivých měst.

Druhý ročník Létofestů přiveze do osmi měst dva dny té nejlepší československé hudby.

Již první ročník Létofestů, akce pro celou rodinu, ukázal své přednosti. Návštěvníci si pochvalovali zejména špičkový hudební program, kvalitní občerstvení i bohatý doprovodný program pro dospělé i děti a ocenili také výbornou dostupnost jednotlivých lokalit. Tento rok si budou moci vychutnávat koncerty těch největších československých hvězd ne jeden, ale rovnou dva dny.
Hlavními lákadly hudebního programu budou kapela Kabát se svou obří 75 minutovou show nebo Chinaski v nové sestavě s velkým koncertním vystoupením. Interpreti vystoupí na jednom z největších pódií v České republice s mnoha technickými vychytávkami, které slibují opravdu velkolepá představení! Tahákem bude také skupina Wanastowi Vjecy, Marek Ztracený, Mig 21, Sebastian a mnoho dalších známých českých i slovenských interpretů. Postupně odkrývaný program divákům dokazuje, že opravdu bude na co se těšit.


Soutěž autorských kapel
Kromě již odhaleného programu ale Létofest slibuje také jednu specialitu. Na každé zastávce diváky čekají koncerty těch nejlepších lokálních kapel. Ty se totiž utkají v soutěži autorských kapel. Získají jedinečnou možnost vystoupit před velkým festivalovým publikem po boku těch největších československých hvězd, a mohou tak odstartovat svou hvězdnou dráhu.
Celá soutěž proběhne ve spolupráci s Bandzone.cz a přesné informace k ní budou zveřejněny v nejbližší době.


FOTO PRO RADOST
Létofest pomáhá
I v letošním roce se Létofest spojil s nadací Můj nový život. Umožňuje onkologicky nemocným dětem a jejich rodinám bezplatný vstup na jednotlivé zastávky, navíc jim nabízí bohatý program. Cílem projektu je pomoci těmto dětem a celým rodinám vrátit se zpět do běžného života.
Novinkou letošního ročníku je pak spolupráce s lokálními dětskými domovy. I děti z těchto domovů budou mít vstup na akci zdarma.
 

Vstupenky
Předprodej probíhá v síti TICKETLIVE.
Do konce května platí snížená cena 850 Kč. Zároveň pak od 16. dubna do 1. května probíhá ještě akce nazvaná 1. máj se slevou 100 Kč na vstupenku.
https://www.ticketlive.cz/cs/event/letofest-2018



KOMPLEXNÍ ŘEŠENÍ

zdroj:Tisková zpráva
autor:foto:     Lukáš Pivoňka



Další články s interpretem Různí

Rockový Slunovrat se letos opírá o přední české klubovky 14. ročník hudebního festivalu Rockový Slunovrat své návštěvníky opět přivítá v Lesním divadle Řevnice, a to ve dnech 13. a 14. srpna 2021. 14. ročník Rockového Slunovratu se koná, a to v novém termínu Restrikce týkající se pořádání kulturních akcí se konečně ubírají tím správným směrem, a tak se v Lesním divadle v Řevnicích bude moci konat 14. ročník hudebního festivalu Rockový Slunovrat, a to v novém termínu! Z původně avizovaného září se akce přesouvá na prázdninový termín 13. a 14. srpna 2021. Po vlně rušení festivalů přichází nová akce Letokruh. Zastaví se na 4 dny v Praze, Brně a Hradci Králové 17. června 2020, Praha Letošní léto hlásí kvůli vládním nařízením zrušení všech rozsáhlejších festivalů. Na poslední chvíli se ale podařilo uspořádat nový hudební festival Letokruh, který počítá se všemi bezpečnostními opatřeními. Letokruh přivede velké hudební hvězdy české a slovenské scény hned do tří měst. První akce startuje už 15. července v Brně, o týden později se přemístí do Hradce Králové a konec měsíce bude patřit Praze. Kapacita bude omezena podle aktuálně platných vládních nařízení. Předprodej lístků startuje ve čtvrtek v 10:00 hodin. Podzimní edice Rockového Slunovratu láká na Dubiozu Kolektiv. Akce bude mít omezenou kapacitu. Kvůli opatřením týkajících se pandemie koronaviru se ve dnech 5. a 6. června 2020 nekonal 14. ročník hudebního festivalu Rockový Slunovrat. Díky postupnému uvolňování restrikcí se však pořadatelé rozhodli přichystat náhradní program. Skindred vystoupí na Rockovém Slunovratu! Prvním oznámeným headlinerem 14. ročníku je velšská rocková skupina Skindred. Ti se na scéně pohybují už přes dvacet let a umně mixují rockovou muziku s punkem a reggae. Oni sami ale svůj styl nazývají ragga metal. Skindred mají na kontě už sedm alb a jsou stálicemi všech evropských festivalových gigantů. Rockový Slunovrat po roce zase pomáhal. Tři stage, les, bezvadná atmosféra, skvělí lidé a pomoc. Nějak tak by se dala jen pár slovy shrnout atmosféra řevnického festivalu Rockový Slunovrat. Jak se již stalo každoroční tradicí, i tento rok se v Řevnicích konal festival Rockový Slunovrat Rockový Slunovrat už za měsíc! Třináctý ročník multižánrového hudebního festivalu Rockový Slunovrat proběhne už za měsíc, a to v pátek a v sobotu 31. 5. a 1. 6. 2019. Na třech pódiích se představí plejáda zahraničních i tuzemských kapel a DJů.

Další články žánrů Pop, Rock, Rock'n'roll

Šafrda memory band svou bigbítovou pomlázkou potěší KD Mrákov! Mekka chodského bigbítu pokračuje ve známé tradici a chystá další velikonoční bigbít. Tentokrát se můžeme těšit na oblíbený Šafrda memory band, který připomíná Vláďův odkaz a nesmazatelnou stopu v kapelách Harlej, Walda Gang, Brain či Autogen. Na hudební akci Rockové Velikonoce o sobě dají vědět domácí skupiny Pub Kings a CI5 Během prodlouženého víkendu, jenž příznivcům zajímavých kulturních událostí nabídne nespočet možností k využití volného času, bude mít želízko v ohni i Hospoda Tachovská na konečné tramvaje č. 1. Do placu tu přihodí své playlisty dvě domácí formace – tříčlenný Pub Kings a na klubové scéně oblíbená CI5. Přijďte se pobavit a zazpívat známé songy i vy – start je v sobotu 4.4.2026 ohlášený na 19:00. V doprovodném programu Velikonočních trhů se na plzeňském náměstí blýskne rockový KOHN Centrum západočeské metropole se po roce znovu mění v prodejní stánkový trh. V sobotu 4.4.2026 to bude ještě Velikonoční, v jehož obsahu si příznivci živé muziky mohou poslechnout koncerty skupin mnoha hudebních žánrů. Ve výše uvedeném termínu se kormidla na prostorné stage ujme domácí KOHN, který během tří setů – v 15:00, 16:00 a 17:00 zahraje výtah ze své tvorby. Wohnouti k jubileu vydávají knihu Skupina Wohnout letos sfoukne na pomyslném dortu třicet svíček. Za tři dekády existence stihla kapela vydat deset alb, natočit přes padesát videoklipů a nasbírat řadu živých záznamů v audio i video podobě. Jubileum oslaví velkým turné a unikátní biografickou knihou. Maniac Fest přilákal do rokycanského Pardála velice pěknou návštěvu Rokycanská Hospůdka U Pardála se v sobotu 21.3.2026 stala centrem hudebního dění – na místním nevelkém pódiu se v rámci Maniac Festu představily hned tři výrazné kapely. Kromě pořádajícího domácího XATAXu si do příjemného interiéru nalezly cestu nick sekage magor pomlčka kitamoriová – NSMPK a heavymetalový Chlíff. O dobře zvoleném lineupu svědčila i početná návštěva, která každé jednotlivé formaci vytvořila skvělou koncertní atmosféru. S připočtením výborného zvuku z dílny Jardy Pospíšila se večírek zařadil k těm úspěšným akcím, jež se na tomto místě konaly. Festival Footfest hlasí: Zveřejněno 43/44 interpretů. Jeden z největších ročníků v historii festivalu se blíží. Jihočeský festival Footfest má již představeno skoro vše, na co se můžeme na letošním ročníku těšit. Kdo bude 44/44? Multižánrový festival Punks for Dogs mění místo konání – letos si jej hosté užijí v KD Praskolesy Benefiční hudební akce Punks for Dogs na podporu spolku Pomocné tlapky o.p.s., se letos oproti loňsku přesunuje do sálu KD Praskolesy, kde se v sobotu 28.3.2026 představí pětice formací. S pořadatelským dohledem Zdeňka Šenkyříka Sr. tu vybalí na pódiu své nástroje rockové, skáčkové i punkové kapely, které jistě přilákají fanoušky z širokého okolí. Přijďte se pobavit a svojí přítomností podpořit dobrou věc i vy – start je ohlášený na 15:00 hodin.

Další události, novinky, tiskovky

Kapela Rambanbám uvádí do hudebního světa nové CD Plzeňská kapela Rambanbám vydává v pátek 27. března 2026 nové studiové album s názvem Swinčík. Ve stejný den proběhne slavnostní křest v plzeňském klubu Anděl Music Bar. Album bude dostupné na fyzických nosičích, digitální formou v rámci online prodeje i na všech hlavních streamovacích platformách. KarmaFest 2026 přiváží do Plzně současnou podobu klubového rocku Plzeňský klub Buena Vista se v dubnu stane dějištěm prvního ročníku nového festivalového formátu KarmaFest, který ambiciózně reaguje na dlouhodobý útlum kytarové hudby v klubovém prostředí. Komorně pojatá akce staví na intenzivním kontaktu mezi kapelami a publikem a zdůrazňuje autenticitu živého hraní – tedy hodnoty, které současné scéně často chybí. Wohnouti k jubileu vydávají knihu Skupina Wohnout letos sfoukne na pomyslném dortu třicet svíček. Za tři dekády existence stihla kapela vydat deset alb, natočit přes padesát videoklipů a nasbírat řadu živých záznamů v audio i video podobě. Jubileum oslaví velkým turné a unikátní biografickou knihou. Reflections Of Amnesia a Pearly Seconds si společně zařádí v plzeňském Andělu! Večer ve znamení premiér…Tak by se dal v kostce vystihnout program prvního dubnového čtvrtka v plzeňském Anděl music baru. Svou nespoutanou show tam totiž odpálí hned dvě divoké party, a to Reflections Of Amnesia a Pearly Seconds. Festival Footfest hlasí: Zveřejněno 43/44 interpretů. Jeden z největších ročníků v historii festivalu se blíží. Jihočeský festival Footfest má již představeno skoro vše, na co se můžeme na letošním ročníku těšit. Kdo bude 44/44? HITPOŠKA 3: Nové kolo interaktivní hitparády na Rádiu Kluboofka (20. 3. – 18. 5. 2026) HITPOŠKA, interaktivní hitparáda Rádia Kluboofka, vstupuje do svého třetího kola. Opět přináší nové kapely, nové singly a možnost fanoušků ovlivnit pořadí svými hlasy v reálném čase. Hlasování probíhá od 20. března do 18. května 2026 a všechny soutěžní skladby zaznívají pravidelně ve vysílání rádia. Plzeňská hudebnice Insane vypustila debutovou desku Lost Nadějná zpěvačka a hudebnice Insane dosáhla ve své kariéře prvního velkého milníku. Kromě několika singlů a natočení klipu Fairytale, vydala 13.3.2026 debutové album Lost, které získává zaslouženou pozornost na streamovacích portálech.
Nastavení souborů cookies
Na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Některé z nich jsou nezbytné, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit tento web a váš uživatelský zážitek. Souhlasíte s používáním všech cookies?
Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Souhlasím Přizpůsobit
Podrobné nastavení cookies « zpět
Soubory cookie používáme k zajištění základních funkcí webu a ke zlepšení vašeho uživatelského zážitku. Souhlas pro každou kategorii můžete kdykoliv změnit.

Nezbytné cookies
Technické cookies jsou nezbytné pro správné fungování webu a všech funkcí, které nabízí. Tyto soubory zajišťují uchovávání produktů v košíku, zobrazování seznamu oblíbených výrobků, správné fungování filtrů, nebo přihlášení. Bez těchto souborů cookies nebude webová stránka správně fungovat a ve výchozím nastavení jsou povoleny a nelze je zakázat. Tyto soubory cookies neukládají žádné osobně identifikovatelné informace.
Cookies pro marketing
Umožňují nám sledovat souhrnné informace o návštěvnosti stránek a využívání různých funkcí. To nám pomáhá naše weby zlepšovat tak, aby Vám lépe sloužily. Analytické cookies jsou nastavovány třetími stranami - Google Analytics.

Povolit všechny kategorie cookies Povolit vybrané kategorie cookies
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně Hogofogo
Provozovatel portálu


Bc. Jiří Trnka
Mírová 169, 262 31 Milín

IČ: 75960052

Zapsán v živ. rej. MěÚ Příbram - OŽÚ dle § 71 odst. 2 živnostenského zákona č. 455/1991 sb. od 5. 11. 2007.


2016 ....... 2026 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz