ČLÁNKY SOUTĚŽE
Kontakty (tým) Reklama Pro média

Eureka Bar Dobříš - Captain Morgan Party (30.-31.8.2019) 30. srpna 2019   (10:00)Již tento víkend 30.8.-31.8.2019 se v Dobříšském Eureka baru uskuteční Captain Morgan party.
Těšit se můžete na panáky MorgFacebooena s colou za krásných 55Kč. Večerem vás hudebně doprovodí DJ Mňauk, DJ Arny a DJ Roligo.
Přijďte se rozloučit s prázdninami a užít si tuto skvělou celo-víkendovou akci.

DJ ArnyDJ MňaukDJ Roligo
Eureka Bar Dobříš - Captain Morgan Party (30.-31.8.2019)

Už dnes večer 30.8.2019
Dj Mňauk/DJ Arny Poslední prázdninový příběh 2019

Večer BACK TO THE 90’s!
Je dobré žít v přítomnosti, ale přesto je krásné občas zavzpomínat na radostnou minulost a třeba se i vrátit do mladých let plných veselí, večírků a zábavy s kamarády. Přesně toto můžete opět všichni prožít v klubu Euréka Dobříš za zvuku starých dobrých songů. 
Zdá se to neuvěřitelné, ale už i Britney Spears může být brzy babičkou...:))
DJ Kocour se po dlouhé odmlce vrací v limonádovo-mléčné verzi jako DJ Mňauk a zahraje největší pecky let 90., ale i 80.
Doprovodným vozidlem v tomto náročném závodě pro něj bude DJ Arny s Coca Colou v ruce...

Už dnes večer 30.8.2019
	Dj Mňauk/DJ Arny …

KOMPLEXNÍ ŘEŠENÍ
A kdo je to DJ Mňauk? Přestože tenhle hřebec má své dostihy už dávno odběhané, legendární hudebně-zábavní chrámy jako byl Disko Rio Hříměždice, Disko Halda Dubenec, Disko Sokol Malá Hraštice, Didžina Chotilsko...a mnoho dalších klubů stejně zvučných jmen na jeho huňatou stopu nikdy nezapomenou. 

Přijít si zaskotačit na jeho hity je podobně romantické, jako umýt se na chalupě v neckách mýdlem s jelenem a opláchnout si hlavu kopřivovým šamponem. Řekněme návrat k poctivým kvalitním kořenům.

Zásadní hudební návrat si žádá zásadní pravidla, proto omladina do 30 let, ať raději zůstane doma. Návštěvníci klubu si stejně budou povídat o problémech s dospívajícími dětmi, o bolavých zádech...a to není nic pro citlivé uši mladých:)
Nápojem večera bude koktejl Back To The 90’s!


I TY ZDE MŮŽEŠ MÍT REKLAMU.

zdroj:Facebook, Youtube
autoři:text:     Lucie Dvořáková, Eureka Bar DobříšDalší články s interprety DJ Mňauk

Další články žánrů Disco, Pop

Živák do obýváku Projekt živák do obýváku vznikl v hlavách Vládi Motyky a Vlasty Ševra, které nápad osvítil nezávazně na sobě. Minulý týden v pondělí si zavolali a v pátek už sledovalo koncert punkových legend E!E okolo 40 tisíc lidí. Tím vše nekončí ... Čeští Gingerhead posílají do světa své debutové album jako vzkaz v lahvi Praha 23. března 2020 – Česká kapela Gingerhead po pěti letech své existence vydává své debutové album. Výsledek celoroční práce skupina nazvala Jediný na čem záleží. Aby to bylo opravdu stylové, posílá ho za svými fanoušky jako vzkaz v lahvi. Album totiž bude možné v limitované edici pořídit jako součást speciálně namíchaného zázvorového energy drinku Samurai Shot v designu alba. V nabídce jsou ale i klasické formáty – od tradičního CD až po digitální stažení a stream na hudebních platformách Spotify, iTunes a dalších. Album je v prodeji od 20. března 2020. Peter Nagy zahraje fanouškům online na facebooku! I Peter Nagy se v těchto nesnadných časech rozhodl potěšit své fanoušky. Protože nemohou přijít na koncert, přinese své písně přímo k nim do obýváků. Na žádost příznivců na sociální síti připravil Peter Nagy online vystoupení. Událost tak éterická, že byste mohli chytat víly do dlaní Trochu Whitmana, dávku pop-artu a Hraběte co zbylo z prvního alba. Asi tak nějak by se dala povrchově vykreslit povaha čerstvého alba Málo času spát, jehož éterický křest se konal 7. března v útrobách ústeckého Hraničáře. „Jsme nejlepší kapela ve Střední Evropě“ Přiznejte se, kdo zaváhal a nedorazil v sobotu 7. března do Staré Huti u Dobříše? Kapela Monkey business nejenže rozparádila kulturní sál ve Staré Huti, ale zároveň jste mohli být při tom, jak moc se dokáže kapela vypracovat, když slaví své dvacetileté výročí! Největší devadesátkové hity naživo tj. 90´s Explosion open air festival 2020 v Praze. Největší 90´s festival v České republice. Tento světový koncept s největšími hudebními umělci této doby uvidíte na jednom velkém pódiu. Výzva HEXu oslovila množství kapel, rozhodněte o tom, které si zahrají na turné Jedna z nejoblíbenějších slovenských koncertních kapel potvrdila, že má fanoušky i mezi hudebníky napříč širokým žánrovým spektrem. Do výzvy skupiny HEX se zapojilo téměř sto kapel, které by si rády zahrály jako předskokani na jednom z koncertů jarního klubového turné.

Další pozvánky na akce

Živák do obýváku přináší 3. 4. 2020 DJ Fedyho (rozhovor) V pátek 3. dubna se těšte z pohodlí svého gauče na příbramskou legendu elektronické hudby, kterým je DJ Fedy (house, funky, jackin' house). Jaké jsou jeho pocity před tímto netradičním vystoupením? Živák do obýváku přináší 1. 4. 2020 Pawnshop (rozhovor) Dnes se těšte z pohodlí svého gauče na příbramskou energickou partičku Pawnshop (hardcore-crossover). Jaké jsou jejich pocity před tímto netradičním vystoupením? Živák do obýváku Projekt živák do obýváku vznikl v hlavách Vládi Motyky a Vlasty Ševra, které nápad osvítil nezávazně na sobě. Minulý týden v pondělí si zavolali a v pátek už sledovalo koncert punkových legend E!E okolo 40 tisíc lidí. Tím vše nekončí ... Když jsme tak málo „pank“, tak nás to naučte líp! Aneb byli jsme natáčet s ústeckou rozvernou bandou Idio&Idio. Takhle pop-punk-rocková smečka si řekla, že se naučí správným punkovým manýrům, jak se sluší a patří, ale nebude to nakonec krok zpět před vlastním přístupem? Petra Tvarohová band chystá vystoupení ve Velešíně Akusticky big-beatově laděný večer v podání Petry Tvarohové band se uskuteční v Hudební kavárně Relax ve Velešíně Největší devadesátkové hity naživo tj. 90´s Explosion open air festival 2020 v Praze. Největší 90´s festival v České republice. Tento světový koncept s největšími hudebními umělci této doby uvidíte na jednom velkém pódiu. Masakr na Pátek 13th nabídne v Lampě dobrou ostrou muziku Pro pověrčivé velice nepříznivé datum, pro příznivce hutných metalových riffů dlouho očekávaný večer. V pátek 13.3.2020 otevře brány do metalového předpeklí Divadlo Pod lampou, kde bude večírek odstartován ve 20 hodin.
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně
2016 ....... 2020 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz