ČLÁNKY SOUTĚŽE
Kontakty (tým) Reklama Pro média

Kapela Iné Kafe má energickou novinku Všetky skladby sveta, zahraje ji na koncertě 1. července v bratislavské Umelke! 3. června 2021   (16:05)Všetky skladby světa - to je název dynamické novinky od kultovní kapely Iné Kafe! Vratko Rohoň a spol v ní popisují jak, kdy a za jakých okolností vznikají písně Iné Kafe.

Kapela Iné Kafe má energickou novinku Všetky skladby sveta, zahraje ji na koncertě 1. července v bratislavské Umelke!

Všetky skladby světa - to je název dynamické novinky od kultovní kapely Iné Kafe! Vratko Rohoň a spol v ní popisují jak, kdy a za jakých okolností vznikají písně Iné Kafe. Autorem novinky je lídr kapely Vratko, který má na kontě většinu skladeb bratislavské skupiny. Novou skladbu představí Iné Kafe živě na koncertě 1. července 2021 v bratislavské Umelke a odstartují tak letní koncertní sezónu!
 
V srdci ostane len tá, čo ti práve hrá. Keď ťa život zráža na kolená a doľahne chvíľa osamelá...“ Zpívá Vratko Rohoň v novém singlu Iné Kafe, ke kterému složil hudbu i napsal text.
 
Chtěl jsem napsat skladbu o tom, jak vznikají skladby. Je opravdu kopec momentů, jak mohou písničky vznikat. V podstatě téměř všechny způsoby jsou vyjmenovány v této skladbě. Například náš první hit 090x vznikl asi tak za půl hodiny u mě v obýváku. Některé skladby vznikaly postupně. Mnohé na turné. Prečo je to tak? vznikla například v hotelu v Lučenci v noci a kytarista Tibor se kvůli tomu o patro níže vůbec nevyspal,“ směje se Vratko Rohoň.


KOMPLEXNÍ ŘEŠENÍ
Píseň Všetky skladby sveta vznikla loni a Iné Kafe ji nahráli v aktuální sestavě Vratko Rohoň, bubeník Dodo Praženec a baskytarista Vlado Bis.
 
Hned, jak jsem ji napsal jsem ji poslal klukům. Líbila se jim, tak jsme ji zařadili do nejbližšího nahrávacího slotu. Nahráli jsme ji během korona krize spolu s dalšími dvěma skladbami. Je takového veselejšími tempa, ty další dvě jsou více punkovější“, prozradil Vratko.

Po vynucené koncertní pauze způsobené pandemií začnou Iné Kafe koncertní sezónu LETO 2021 doma v Bratislavě na letní terase Pivárny Umelka ve čtvrtek 1. července 2021. Kapela představí živě i novinku Všetky skladby sveta.
 
Písničce se dobře daří, má přes 10 tisíc zhlédnutí za 12 hodin od premiéry a to je slušné. Rovnou ji to vykoplo do trendů na YouTube. Nemůžeme se dočkat, až ji zahrajeme fanouškům, velmi nám chybí! Konečně se rozbíhá hraní a vypadá to na docela slušné léto. Zatím máme booknutých asi 30 koncertů. Uvědomujeme si samozřejmě i jistou opatrnost při našem optimismu. Koncerty budou v omezených formátech, čili limitované počty vstupenek a podobně. Podstatné je, že se ale začalo,“ uzavírá Vratko.  

Píseň Všetky skladby sveta vznikla loni a Iné …
Iné Kafe se na hudební scéně pohybují 26 let a vydali 13 hudebních nosičů v několika stotisícových nákladech. Do éteru vypustili dosud 35 singlů. Jejich hity Ráno, Ružová záhrada, Ďakujeme vám, Úspešne zapojení, Špinavé objatie, Spomienky na budúcnosť a desítky dalších si zpívají už dvě generace fanoušků a dlouhodobě patří k headlinerům jakýchkoliv akcí. Nenechte si ujít jejich koncert 1. července 2021 v bratislavské Umelke, vstupenky si můžete koupit ZDE.

Všechny informace o Iné Kafe najdete: WEB: https://www.inekafe.sk/
FACEBOOK: https://www.facebook.com/inekafe
YOUTUBE: https://www.youtube.com/channel/UChOX1b74qdCSznaiWHAoarg
 

Iné Kafe se na hudební scéně pohybují 26 let a …

FOTO PRO RADOST

zdroj:NK Factory
autor:foto:     Zdroj: Archiv skupiny Iné KafeDalší články s interpretem Iné Kafe

Pekelný POLOostrov zažil vulkán nadšení a emocí! Západní Čechy odstartovaly letošní léto řádně užitým víkendem plným skvělé muziky. Jeden z nejznámějších a nejoblíbenějších festivalů na západě Čech - Pekelný ostrov, své publikum totiž nezklamal a uspořádal pro něj zbrusu nový kapacitně zmenšený projekt Pekelný POLOostrov 2021. Pekelný POLOostrov 2021 ovládne Holýšov! Západních Čechy v červenci opět ožijí řádně nadupanou muzikou. Organizátoři Pekelného ostrova své fanoušky i přes současnou složitou situace nezklamali a přichystali pro ně zbrusu nový projekt Pekelný POLOostrov 2021! Iné Kafe má nové DVD a CD z velkolepého symfonického koncertu v bratislavském NTC! Kultovní kapela Iné Kafe připravila na úvod roku pro fanoušky bombu! Vratko Rohoň a spol vydávají nové CD a DVD, které zachycuje velkolepý koncert se čtyřicetičlenným orchestrem a s dvacetičlenným pěveckým sborem. Kapela Iné Kafe po dvou letech představuje nový singl Ruleta a ohlašuje INEKAFE „25 ROCKOV“ TOUR! Na fanoušky kapely Iné Kafe se valí tři bomby za jeden týden! Bratislavská legenda po dvou letech představuje novou skladbu. Rocková novinka je poděkováním fanouškům za jejich 25 let přízně. Pekelný ostrov 2020 pokračuje ve velkém stylu a opět rozpálí celý Holýšov! Jeden z největších západočeských festivalů Pekelný ostrov odtajnil většinu účinkujících a hlásí brzké vyprodání. Léto, horké počasí a doba festivalů se pomalu, ale jistě blíží a s nimi samozřejmě i známý pekelně dobrý rockový open air Pekelný ostrov. A o tom, že i v letošním roce zažijeme to pravé rockové peklo, není pochyb! Legendární Iné Kafe spolu s prvním „punk rock symfonickým orchestrem“ na světě ohromilo Prahu! Byl třetí lednový páteční podvečer a srdce České republiky Prahu čekalo unikátní a famózní vystoupení legendární slovenské skupiny Iné Kafe. Ta si pro své slovenské i české fanoušky k oslavě 25 let na scéně přichystala dva výjimečné koncerty se symfonickým orchestrem. Iné Kafe oslaví 25 let na scéně dvěma obrovskými symfonickými koncerty v Bratislavě a v Praze! Skupina Iné Kafe slaví dvacet pět let na hudební scéně! Kultovní bratislavská kapela si pro fanoušky připravila dva velkolepé koncerty se čtyřicetičlenným orchestrem a dvacetičlenným pěveckým sborem.

Další články žánru Punk (rock)

Chodrockfest 2021 namíchá multižánrový koktejl známých jmen hudební scény! A právě měsíc srpen je na Domažlicku neodmyslitelně spojen s Chodskými slavnostmi. Ale pro fanoušky rockové, pop rockové, metalové či folkové muziky neznačí tento termín jen Vavřineckou pouť s vůní chodských koláčů, ale i oblíbený multižánrový festival Chodrockfest. Večírek na plzeňské Terase nabídl tři dějství a jedno překvapení Hudební podvečer 21.7.2021 si mnozí příznivci dobré muziky nenechali ujít a naplno si užívali jak akustické vystoupení, tak koncert kapely Čekišó. Příjemné prostředí venkovní Terasy u přilehlé kavárny Emily dodávalo párty výjimečnou atmosféru. Letní kino v Hrádku u Rokycan znovu zažije Hrádecký letňák Se šťastným pořadovým číslem ročníku sedm, se v sobotu 24. 7. odehraje znovu Hrádecký letňák od 17:00 hodin, na parketě v letním kině v Hrádku u Rokycan. Dostaví se také hlavní článek večera v podobě pardubické skupiny Volant a z daleka přijede také Píchlá duše. Místní scénu budou zastupovat strašičtí Sex Deviants a domácí kapela Nízká úroveň. Jedním z tahounů čtvrtého ročníku Cidre Punk Festu byla kapela P.S. Jednodenní punkový festival nabídl jak legendy tohoto stylu, tak skupiny v HC podání s obrovským potenciálem kinetické energie. Na improvizovaném pódiu se v sobotu 17.7.2021 představila osmička vyvolených, ze kterých si hosté mohli vybrat tu nejbližší svému srdíčku. Jak to bývá v Újezdu u Chanovic nepsaným pravidlem, ani v letošním roce jsme se nevyhnuli vodnímu přívalu, který pod stage umocnil pravou festivalovou náladu. Kluboofka KLUBOOFKA TV žije a funguje naplno, i když je teď čas dovolených a letních festivalů. Rybičky 48 si podmanily Domažlice! Nastala sobota a všichni Správní chlapi i Vážené dámy už věděli, co v ten den „u nás na Západě“ vypukne. Letní kino v Domažlicích totiž ožilo koncertem punk rockových ďáblů - Rybiček 48 s hostem Street69. SP rozjíždí svou Správnou párty aneb jak zbrusu nové CD získává své fans Známá západočeská skupina SP (dříve Septic People) po čtyřech letech vydala své další řadové album s názvem Správná párty. A my se rozhodli nahlédnout tomuto CD „pod pokličku“.

Další události, novinky, pozvánky na akce, tiskovky

Chodrockfest 2021 namíchá multižánrový koktejl známých jmen hudební scény! A právě měsíc srpen je na Domažlicku neodmyslitelně spojen s Chodskými slavnostmi. Ale pro fanoušky rockové, pop rockové, metalové či folkové muziky neznačí tento termín jen Vavřineckou pouť s vůní chodských koláčů, ale i oblíbený multižánrový festival Chodrockfest. Nároďák fest Ve středu 11. srpna proběhne rozehřívací akce pro nedočkavé v Jaroměřském klubu Nároďák. Start je v 18:00! 14. ročník Rockového Slunovratu se koná, a to v novém termínu Restrikce týkající se pořádání kulturních akcí se konečně ubírají tím správným směrem, a tak se v Lesním divadle v Řevnicích bude moci konat 14. ročník hudebního festivalu Rockový Slunovrat, a to v novém termínu! Z původně avizovaného září se akce přesouvá na prázdninový termín 13. a 14. srpna 2021. Letní kino v Hrádku u Rokycan znovu zažije Hrádecký letňák Se šťastným pořadovým číslem ročníku sedm, se v sobotu 24. 7. odehraje znovu Hrádecký letňák od 17:00 hodin, na parketě v letním kině v Hrádku u Rokycan. Dostaví se také hlavní článek večera v podobě pardubické skupiny Volant a z daleka přijede také Píchlá duše. Místní scénu budou zastupovat strašičtí Sex Deviants a domácí kapela Nízká úroveň. Kladivo NA PÝCHU ovládne i Klenovou! Přáli byste si zažít pořádnou nálož živelné muziky spolu s poutavým dějem strhující rockové opery? V tom případě pro vás máme jeden návrh! Prázdninová stage na klatovském náměstí pohostí Coronu a Toxic Paradise Vyhlášené hudební středy během letních měsíců na klatovském náměstí Míru mají dlouhou tradici. Uprostřed posledního červencového týdne 28.7.2021 se tu na scéně představí dvě ostře laděné formace. Country večer na rockovém Vlčtejně V sobotu 24.7.2021 se na pódiu vlčtejnského podhradí představí country kapela Středa. Výjimečný koncert nebude jen o muzice – hosté si budou moci opéct buřtíky či strávit noc pod stanem v romantickém areálu vlčtejnské zříceniny.
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně Hogofogo
2016 ....... 2021 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz