ČLÁNKY SOUTĚŽE
Kontakty (tým) Reklama Pro média

Koncertní oslava narozenin aneb co kapela, to jméno Černohorský 24. října 2021   (19:04)Příbramský Bowling klub Na Chmelnici se stal 22.10.2021 centrem velké hudební události, kde se kromě dobré muziky bouřlivě zapíjelo. Jeden z hlavních zakladatelů portálu Music Gate.cz Petr Pírek Černohorský zde oslavil nekulaté narozeniny. K tomuto životnímu jubileu zahrály kapely, ve kterých osobně hraje či v nich učinkují jeho bratři. Navíc jsme si mohli užít plnohodnotný set již nekoncertující skupiny Compromysh v rodinném obsazení. Za podpory početných gratulantů sklidilo představení hlasitý aplaus na otevřené scéně a je jen škoda, že se s kapelou nemůžeme potkávat na klasických vystoupeních.

Koncertní oslava narozenin aneb co kapela, to jméno Černohorský

Luděk Blovský


Jako první se čelem do prostor příjemného prostředí příbramského klubu postavila skupina Tlakové Galoše.

Kapela Tlakové Galoše

V této sestavě oslavenec sice nefiguruje - post bicmana tu je doménou Jana Jehličky, ale Pírkův bratr Ladislav „Ladys“ zde jede kytaru a po boku ostatních členů sestavy včetně zpěvačky Káji rozjeli mejdan ve velkém stylu.
 

Kapela Tlakové Galoše

FOTO PRO RADOST
Covery českých i světových top kapel masírovaly publikum, které nevydrželo postávat opodál a před nízkým pódiem bylo již od prvních akordů velice živo.

Kapela Tlakové Galoše
V rodinném složení, jako za starých časů, vystartovala na rozjeté osazenstvo skupina Compromysh.

Compromysh
Autorská tvorba přetavená do několika titulů byla oslavou sehranosti bratrů ČernohorskýchPetra Pírka u bicích, Ladislava Ladyse u kytary a Tomáše Tomína hoblujícího basu.

Compromysh
V jejich podání tu zazněly Vzpomínky, Automat na štěstí, Balada, 21. století… včetně povedeného songu Kamión, které si, kromě této výjimečné události, můžeme v současnosti poslechnout už jen z digitálních nosičů či z portálů muzikou se zabývajících.

Compromysh
Fanouškové, gratulanti či jen hosté známého klubu vytvořili skvělou atmosféru, která gradovala společným hudebním přáním oslavenci.

Compromysh
Závěr nevšedního večírku patřil kapele S.A.M, která se na žebříčku oblíbenosti posunula o několik stupínků výše. Ať to bylo propracovanými rockovými covery z českých luhů a hájů, tak začala vystrkovat růžky na poli autorské tvorby.

Kapela S.A.M
Právě v sekci vlastní dílny představila dva vydařené kousky – Čáry života a Fanynky, které jsou prvními střípky ze snad budoucího vlastního playlistu. Parádní atmosféru doplňovali hosté střídající se u mikrofonu, duet kmenové zpěvačky Dáji s vokálem zpěvačky Káji z Tlakových Galošů, pohyb na scéně a samozřejmě ostré bicí oslavence Petra Pírka Černohorského.

Kapela S.A.M
Vyvolávané přídavky byly v podstatě nezbytností a kulminace večírku přišla se zcela poslední hudební gratulací, která sborovým zpěvem a hlasitým potleskem povedenou párty uzavřela.

Kapela S.A.M


FOTO PRO RADOST


Luděk Blovský 167 fotografií v galerii


autoři:text:     Ilona Blovská, Luděk Blovský
foto:     Luděk Blovský



Další články s interprety Compromysh, S.A.M, Tlakové Galoše

U příbramské Pivnice Kostka bylo v pátek rockově rušno Prostor před vyhlášenou Pivnící Kostka se stal v pátek 30.7.2021 koncertní arénou jak dvěma vystupujícím formacím, tak velice sympatické návštěvě hostů užívajících si revivalovou muziku z top české i světové scény. Line up Každoročního mejdanu v MC Sklep zaznamenal na poslední chvíli několik změn Velký otazník visel nad jménem třetí vystupující kapely na tradiční Václavské ve Spáleném Poříčí. Den před samotným koncertem bylo vše jasné a tak se mejdan 27. 9. 2018 zařadil k akcím, na které se bude dlouho vzpomínat. Na Každoročním mejdanu v MC Sklep se rozhodně nudit nebudeme Tradiční Václavská v MC Sklep Spálené Poříčí představí na klubové scéně hned tři rockové sestavy. Na své si 27. 9. 2018 přijdou fanouškové melodických skladeb podpořených silnými kytarami v podání Gallilea, skupiny Compromysh a klatovského Radiátoru. Na prvním pivním festu v Rožmitále pod Třemšínem se bavili zkrátka všichni! Různé druhy žánrů, piva, line up plný zajímavých kapel, vůně klobás a spokojené publikum - tak vypadal první pivní festival v Rožmitále pod Třemšínem. Rockfest Jince 2018 plný skvělé muziky a pohody se vydařil! Rok se s ro(c)kem sešel a byl tu pátý ročník oblíbeného a pohodového festivalu s téměr rodinnou atmosférou - Rockfest Jince. A jak už bývá u tohoto jednodenního fesťáku zvykem i letos bylo o zábavu postaráno! Multižánrový hudební Voznice Fest 2018 se stal minulostí Skvělou muzikou nabitý soutěžní festival ve Voznici poznal v sobotu 12. 5. 2018 svého vítěze. Soutěž o volné vstupenky na Voznice Fest Soutěž hudebních kapel všech žánrů. Jedinečná možnost vyhrát natáčení videoklipu včetně střihu a postprodukce od Junek Film.

Další články žánrů Metal, Punk (rock), Rock

Punk & Film Turné 2025 pražských S.P.S. mělo v plzeňském Medvědovi silnou fanouškovskou podporu Speciální koncertní turné punkových S.P.S. je v současnosti v plném proudu. Na jednotlivých dvanácti zastávkách napříč republikou muzikanti promítají dokument o kapele z let 2023/2024, poté je na pořadu každého takového večera prodloužený hudební set. V něm si hosté mohou do syta užít skladby pevně zakotvené na playlistě, ale i kousky méně hrané. Přesně tak to bylo i u Bílýho Medvěda v pátek 17.10.2025. Zaplněný klub, divoké pogo včetně skoků z pódia – perfektní mejdan, který v podstatě neměl žádnou chybu. Hudební soutěž Múza 2025 odstartovala prvním postupovým kolem Plzeňské Divadlo pod lampou se letos tradičně stává místem konání soutěže Múza 2025, kde své hudební umění porovnávají amatérské kapely místní i z mnoha okolních regionů. V pěti postupových kolech se o průběžná první místa utkává řada formací bez omezení preferovaného žánru. Čtvrteční večer 16.10.2025 byl prologem, kde se rozhodnutí odborné jury s hlasováním diváků neshodlo. Vavříny si tak odnesly dvě ze tří účinkujících sestav. Každoroční společné vystoupení Roxoru a Hamru ve Vrhavči oslaví pětileté výročí Příjemné prostředí hostince U Hošků ve Vrhavči na Klatovsku se v sobotu 25.10.2025 promění v hudební arénu. Na místním sále se již po páté setkají na jednom pódiu nymburský Roxor a strakonický Hamr. Hlavní pořadatel Radek Kalinič tak slibuje dobrou zábavu, kterou si přijďte užít i vy – start akce je ohlášený na 20:00 hodin. Rock for People odtajňuje další hvězdná jména! Dorazí Limp Bizkit i Gorillaz Festival Rock for People opět dokazuje svou sílu a přiváží ty největší světové hvězdy. Kromě Iron Maiden, Bring Me The Horizon, Papa Roach nebo Electric Callboy dorazí i Limp Bizkit a Gorillaz. Totální Nasazení slavilo v Lucerně aneb 35 let bez Kazoo Slánská punk-rocková stálice Totální Nasazení slavila již 35 let své existence a toto jubileum oslavila ve velkém stylu v pražské Lucerně. Dvě legendy na jednom pódiu - kapely Keks a Markýz John potěšily KD Mrákov Večer plný vzpomínek, pohody a skvělé muziky. Tak by se dala v kostce vystihnout sobota 11. 10. 2025 v KD Mrákov. Stěny známé Mekky chodského bigbítu v ten den totiž rozezněly hned dvě legendární kapely - Keks a Markýz John. Dobrou tvrdou muziku slibuje koncertní večírek v KD Třebnice Metalová párty v kulturním domě Třebnice na Domažlicku má již delší dobu pevně stanovený jízdní řád. V něm jsou zapsaná jména kapel preferující tvrdou muziku, kterou si jistě přijde užít početná návštěva z blízka i širšího okolí. Pořadatelství se ujala skupina Bloodcreek, na jejíž pozvánky kladně odpověděla klatovská Corona a pražský Hejtman. Přijďte si zapařit a ochutnat neopakovatelnou atmosféru i vy – start akce je v sobotu 25.10.2025 ohlášený na 20:00 hodin.

Další fotoreportáže

Punk & Film Turné 2025 pražských S.P.S. mělo v plzeňském Medvědovi silnou fanouškovskou podporu Speciální koncertní turné punkových S.P.S. je v současnosti v plném proudu. Na jednotlivých dvanácti zastávkách napříč republikou muzikanti promítají dokument o kapele z let 2023/2024, poté je na pořadu každého takového večera prodloužený hudební set. V něm si hosté mohou do syta užít skladby pevně zakotvené na playlistě, ale i kousky méně hrané. Přesně tak to bylo i u Bílýho Medvěda v pátek 17.10.2025. Zaplněný klub, divoké pogo včetně skoků z pódia – perfektní mejdan, který v podstatě neměl žádnou chybu. Hudební soutěž Múza 2025 odstartovala prvním postupovým kolem Plzeňské Divadlo pod lampou se letos tradičně stává místem konání soutěže Múza 2025, kde své hudební umění porovnávají amatérské kapely místní i z mnoha okolních regionů. V pěti postupových kolech se o průběžná první místa utkává řada formací bez omezení preferovaného žánru. Čtvrteční večer 16.10.2025 byl prologem, kde se rozhodnutí odborné jury s hlasováním diváků neshodlo. Vavříny si tak odnesly dvě ze tří účinkujících sestav. Totální Nasazení slavilo v Lucerně aneb 35 let bez Kazoo Slánská punk-rocková stálice Totální Nasazení slavila již 35 let své existence a toto jubileum oslavila ve velkém stylu v pražské Lucerně. Dvě legendy na jednom pódiu - kapely Keks a Markýz John potěšily KD Mrákov Večer plný vzpomínek, pohody a skvělé muziky. Tak by se dala v kostce vystihnout sobota 11. 10. 2025 v KD Mrákov. Stěny známé Mekky chodského bigbítu v ten den totiž rozezněly hned dvě legendární kapely - Keks a Markýz John. Sušická Sokolovna ožila koncertní vzpomínkou na skladatele a hudebníka Karla Svobodu Ještě světu šanci dej je název nového projektu, v němž se dostávají mezi fanoušky známé songy geniálního skladatele Karla Svobody. Moderátorství a hlavně pěvecká stránka představení patřila smíšenému duu Pavlíně Ďuriačové a Lukáši Randákovi. Hudebně pak dva výrazné vokály doprovodil Taneční orchestr Black Tower, který dával každé skladbě osobitou tvář. Úterní koncert 14.10.2025 byl podpořený samotnou Vendulou Svobodovou Pizingerovou a těšil celkem slušné návštěvě usazené na pohodlných židlích ve čtrnácti řadách. Akce se tak zařadila k těm úspěšným, kterými se jako organizátor může pochlubit Rock Agency, podepsaná pod spíše ostřejšími hudebními událostmi. Metalový večer v plzeňské Lampě nesl název Show Your Pit Skills vol. 1 Ostře laděný minifestival čekal na hosty suterénního Divadla pod lampou v pátek 26.9.2025. Pod pořadatelským dohledem domácí skupiny Something Like se na pódiu multižánrového klubu představily čtyři formace včetně jmenované Something Like. Akce se do hudebních map zapsala jako první ročník Show Your Pit Skills, do paměti zúčastněných pak jako vydařený metalový mejdan s celkem slušnou návštěvou. Extra Band na plzeňském náměstí – rockový koncert s benefičním podtextem Středeční koncert 24.9.2025 pod katedrálou sv. Bartoloměje v centru západočeské metropole, byl ve znamení rockových riffů a benefice. Právě při ní, ještě před samotným koncertem, došlo na předání šeku od majitele řetězce Rud´s pizza s úctyhodnou sumou 100 000Kč Nadaci 700 let města Plzně jako garanta projektu Díky dětem. V úvodní části následného vystoupení domácího Extra Bandu si na pódiu zahrál Jarda Rajtmajer, který byl u zrodu této kapely a v současnosti je kapitánem rockových Elegií. Počasí akci moc nepřálo – vítr, chladno a s přibývající tmou spadlo i pár kapek. Přesto se před stage vytvořil pěkný hrozen fanoušků, kteří vytvořili muzikantům dobrou koncertní atmosféru.
Nastavení souborů cookies
Na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Některé z nich jsou nezbytné, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit tento web a váš uživatelský zážitek. Souhlasíte s používáním všech cookies?
Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Souhlasím Přizpůsobit
Podrobné nastavení cookies « zpět
Soubory cookie používáme k zajištění základních funkcí webu a ke zlepšení vašeho uživatelského zážitku. Souhlas pro každou kategorii můžete kdykoliv změnit.

Nezbytné cookies
Technické cookies jsou nezbytné pro správné fungování webu a všech funkcí, které nabízí. Tyto soubory zajišťují uchovávání produktů v košíku, zobrazování seznamu oblíbených výrobků, správné fungování filtrů, nebo přihlášení. Bez těchto souborů cookies nebude webová stránka správně fungovat a ve výchozím nastavení jsou povoleny a nelze je zakázat. Tyto soubory cookies neukládají žádné osobně identifikovatelné informace.
Cookies pro marketing
Umožňují nám sledovat souhrnné informace o návštěvnosti stránek a využívání různých funkcí. To nám pomáhá naše weby zlepšovat tak, aby Vám lépe sloužily. Analytické cookies jsou nastavovány třetími stranami - Google Analytics.

Povolit všechny kategorie cookies Povolit vybrané kategorie cookies
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně Hogofogo
Provozovatel portálu


Bc. Jiří Trnka
Mírová 169, 262 31 Milín

IČ: 75960052

Zapsán v živ. rej. MěÚ Příbram - OŽÚ dle § 71 odst. 2 živnostenského zákona č. 455/1991 sb. od 5. 11. 2007.


2016 ....... 2025 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz