ČLÁNKY SOUTĚŽE
Kontakty (tým) Reklama Pro média

Kulturní dům Klatovy zažije hudební nářez! 8. dubna 2019   (11:10)Adys, Maniac, NouBrejns. Tři kapely, tři party kamarádů, kteří společně ovládnou první sobotní večer v květnu. Přijde je také navštívit Martin Rota. Tento gala večer proběhne 4.5.2019.

Kulturní dům Klatovy zažije hudební nářez!

Vážení čtenáři, 4. 5. 2019 se bude konat v klatovské Družbě koncert s názvem May in Klatovy. A my jsme se hlavních protagonistů a organizátorů tohoto koncertu, skupiny ADYS band, zeptali na pár otázek. 
Na co se můžou návštěvníci těšit?
„Chystáme pro ně akci, kterou Klatovy ještě nezažily. Mimo nás se můžou těšit na pražskou skupinu Maniac, uherskobrodské hudební seskupení Nou Brein. A dokonce přijede i Martin Rota, se kterým jsme, po výhře v talentové soutěži od Vodafone #jetovtobě, natočili videoklip.“


KOMPLEXNÍ ŘEŠENÍ
Frontmanem a zakladatelem skupiny ADYS band je Adys / (zpěv, kytara) dále Adam (vokály, baskytara), Lukáš (kytara) a Radim (bicí). Všichni členové jsou z Klatov. Kapela vznikla v únoru 2018 a má za sebou již slušnou šňůru koncertů. ADYS band se může pyšnit i účastí na velkých festivalech, na které se dostala na základě úspěchů v talentových soutěžích. V loňském roce vydala kapela svůj videoklip „Cesta do neznáma“, jehož křest oslavila vyprodaným hudebním klubem. Samotný klip se kluci vydali natáčet do Španělska, odkud si přivezli i spoustu skvělých zážitků. ADYS band je mladé hudební uskupení s velkým potenciálem a chutí posunout se dál. „Cíle máme obrovské! Kolikrát si lidé myslí, že jsou až nereálné, ale my se snažíme plnit naše sny. Vrážíme do nich náš veškerý volný čas a energii. Hrajeme pop music a snažíme se jejím prostřednictvím šířit radost a lásku. Přijďte se o tom přesvědčit sami!“.

Frontmanem a zakladatelem skupiny ADYS band je …
Kapela si nejvíce váží účasti na festivalu Hrady na Švihově. „Byla to zatím největší scéna, kde jsme vystoupili. Myslím, že zrovna tam vznikla myšlenka velkého koncertu v Klatovech. Nejbližší volný termín v Družbě byl 4. 5. 2019 a tématicky přišla myšlenka, že „Majáles“ v Klatovech prostě chybí. Tento název jsme nemohli použít, proto „May in Klatovy“, který se může stát tradicí. Celou akci bude doprovázet obrovská spousta efektů, kterými chceme podtrhnout náš hudební projev a ukázat fanouškům, s jakým odhodláním se do toho pouštíme.“
Celá akce je podporována Městským kulturním střediskem Klatovy, kde můžete zakoupit on-line lístky. Pro lístky můžete zajít také do COPY Centra na klatovském náměstí. Cena vstupenky je 200 Kč. „Snad jediné můžu říct, věřte, že když přijdete a podpoříte nás, nebudete litovat. A budete na tuhle akci dlouho vzpomínat.“ Uvedl Adys.

Veškeré informace o May in Klatovy můžete nají na oficiální facebookové události. Odkaz najdete ZDE.
Pokud chcete být v obraze, co se s ADYS band děje, můžete je sledovat na jejich sociálních sítích: FB, YT, IG


KOMPLEXNÍ ŘEŠENÍ

autor:text:     Kamila RyndováDalší články s interprety Adys, Maniac, Noubrejns

Na janovickém minifestivalu představil Pekař horkou novinku Janovice nad Úhlavou, areál koupaliště a dobře obsazený hudební festival přilákaly v sobotu 6.6.2020 hosty z širokého okolí. Na prosvícené a parádně nazvučené scéně se vystřídaly tři kapely, které dokázaly fanoušky v sychravém počasí skvěle rozehřát. Monster Tour 2019 se přehouplo do druhé poloviny Celorepubliková šňůra Štěpána Soukupa a kapely Maniac měla v pátek 1.11.2019 na programu koncert v kultovním berounském klubu Prdel. Dnešním vystoupením se tour přelilo do druhé poloviny ze třiceti zastávek napříč naší vlastí. Monster Tour 2019 se představí v berounském RC Prdel Štěpán Soukup a skupina Maniac se na společné celorepublikové šňůře zastaví v pátek 1.11.2019 na prknech kultovního berounského klubu Prdel. Jejich společný projekt Monster Tour 2019 se tímto koncertem přehoupne do druhé poloviny, ve které muzikanty čeká ještě dalších 15 vystoupení napříč naší vlastí. Monster Tour 2019 bude mít zastávku u Anděla v Plzni Ve čtvrtek večer 17.10.2019 rozvíří klidnou atmosféru plzeňského klubu Anděl Music Pub jedna ze zastávek celorepublikové šňůry Štěpána Soukupa a pražské party Maniac. Nebudou chybět hosté, kteří vystoupení dodají punc výjimečnosti. Monster tour 2019 - Podzimní šňůra koncertů Štěpána Soukupa se skupinou Maniac a společných hostů V sobotu 14. 9. odehrála v píseckém Divadle Pod čarou kapela Štěpána Soukupa a Maniac výjimečný koncert. Jako hosty si přizvala milevské Ticho de Pre Cupé Band. Farák Fest 2019 vytáhl esa z rukávu Dlouho očekávaný a v mnoha médiích reklamovaný Farák Fest 2019 s pořadovým číslem 5 odstartoval 17.8.2019 úderem 13. hodiny. V maratónu devíti formací se na scéně představily kapely brázdící hudební pódia napříč naší vlastí. V plejádě vystupujících jsme si mohli poslechnout sestavy mladšího data vzniku, ale i skupiny, jejichž historie sahá do hluboké paměti fanoušků dříve narozených. Brutus, Zvlášňý škola… nebo širokou veřejností uznávané veličiny Ready Kirken či UDG. Farský kopec ožije 5. ročníkem oblíbeného Farák Festu Na sobotní den 17.8.2019 si pořadatelé Farák Festu v Heřmanově Huti připravili pro fanoušky skvělé muziky lahůdky, které lákají příznivce i ze vzdálených končin našeho kraje. Ready Kirken, UDG… či Brutus dokáží potěšit srdce rockerů všech věkových generací všude tam, kde zahrají. V nabídce nebude chybět ani zástupce našich východních slovenských sousedů v podání skupiny Smola a Hrušky.

Další články žánrů Pop, Punk (rock), Rock

Idio & Idio a nedělní párty Napříč koncerty Idio & Idio Léto v Prazdroji 2020 chystá 9 koncertů tuzemských rockových kapel, 4 filmové projekce a nespočet pohodových chvilek Letošní pivovarské léto potrvá od 2. července až do 28. srpna a nabídne všechno, co patří ke správné prázdninové idyle: letní kino s domácími i světovými filmovými hity, živou muziku pod hvězdnou oblohou, orosené pivo, chladivé nealko i grilované speciality. Blatná se stane sedmou zastávkou Letní Parket Tour Rybiček 48 Zimní stadion v jihočeské Blatné přivítá oblíbenou kutnohorskou kapelu v sobotu 11.7.2020. Ještě před nástupem lídra výživného koncertu rozehřeje publikum na provozní teplotu hostující skupina Street69, která Rybičky 48 úspěšně provázela i na loňské celorepublikové šňůře. zakázanÝovoce oslaví 15. narozeniny ve velkém stylu, jednou ze zastávek turné budou Dolany! Dnes už legendární říčanská parta zakázanÝovoce dostává „občanku“ a ke svým patnácti letům na scéně chystá pořádně rozjetý mejdan. A útokem kluci vezmou i příjemný areál koupaliště v Dolanech. Pogratulovat jim kromě fans dorazí i skupiny From a Second Breath. Konečně spolu – výstižný název malého festu v Rokycanech Velkým festivalům je, alespoň v tomto čase, odzvoněno a tak pořadatelé sází na komornější akce konající se napříč naší republikou. Výjimkou nebyla ani hudební párty v hospůdce U Pardála v Rokycanech, kde si na venkovní terase dali v sobotu 27.6.2020 dostaveníčko fanoušci dobré muziky. Kapela V.P.O.ho odpálila pokoronavirovou éru s novým bicím kotlem Zbirožský Blue Bar s upraveným interiérem a příjemnou obsluhou pohostil 26.6.2020 rockovou skupinu V.P.O.ho. Akce se konala v čase vzestupu kulturních produkcí po několika měsících hudební abstinence ze všeobecně známých důvodů. Premiéra nové bicí soupravy a vyleštěné černé kytary lídra sestavy dopadla na jedničku. Opavský BEZVA FEST Opavou se šířily první rockové tóny po 4 měsících.

Další pozvánky na akce

Léto v Prazdroji 2020 chystá 9 koncertů tuzemských rockových kapel, 4 filmové projekce a nespočet pohodových chvilek Letošní pivovarské léto potrvá od 2. července až do 28. srpna a nabídne všechno, co patří ke správné prázdninové idyle: letní kino s domácími i světovými filmovými hity, živou muziku pod hvězdnou oblohou, orosené pivo, chladivé nealko i grilované speciality. Blatná se stane sedmou zastávkou Letní Parket Tour Rybiček 48 Zimní stadion v jihočeské Blatné přivítá oblíbenou kutnohorskou kapelu v sobotu 11.7.2020. Ještě před nástupem lídra výživného koncertu rozehřeje publikum na provozní teplotu hostující skupina Street69, která Rybičky 48 úspěšně provázela i na loňské celorepublikové šňůře. zakázanÝovoce oslaví 15. narozeniny ve velkém stylu, jednou ze zastávek turné budou Dolany! Dnes už legendární říčanská parta zakázanÝovoce dostává „občanku“ a ke svým patnácti letům na scéně chystá pořádně rozjetý mejdan. A útokem kluci vezmou i příjemný areál koupaliště v Dolanech. Pogratulovat jim kromě fans dorazí i skupiny From a Second Breath. Doga ve čtvrtek v Táboře Tuzemská hard-rocková skupina Doga vznikla v roce 1988. Pekelný léto rozžhaví areál Pekelného ostrova v Holýšově! Stejně jako většina festivalů je i nejznámější západočeský rockový festival Pekelný ostrov o rok odložen. Tým pořadatelů open airu však neusnul na vavřínech a radost všem rockerům rozdá sérií jednotlivých koncertů českých legend - většinou skupin, které na Pekelném ostrově 2020 měly vystoupit. Metalový večírek v Autokempu Beroun Na Hrázi slibuje skvělou zábavu Netradiční termín – středa 1.7.2020, je velikým lákadlem příznivců ostřejších kytarových riffů. Na 66. Klubovém večeru zahrají hned dvě ostřílené formace – domácí UHR a příbramská Gentiana. Kapela V.P.O.ho zahraje na domácí půdě v Blue Baru Zbiroh Příjemné prostředí zbirožského Blue Baru přivítá v pátek večer 26.6.2020 na svém pódiu oblíbenou domácí skupinu V.P.O.ho. Na své si tak přijdou nejen skalní fanouškové rockové party, ale i všichni příznivci dobré muziky a P.O.hodové atmosféry.
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně
2016 ....... 2020 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz