ČLÁNKY SOUTĚŽE
Kontakty (tým) Reklama Pro média

Neznašovský bigbítový večer přilákal stovky fanoušků rakovnické kapely Brutus 10. května 2023   (21:07)Prodloužený víkend nabízel všem generacím nespočet kulturních událostí napříč naší vlastí. Jednou takovou, pro stovky hostů neodolatelnou akcí, se stal koncert rakovnické skupiny Brutus na zastřešeném parketu v obci Neznašovy 7.5.2023.

Neznašovský bigbítový večer přilákal stovky fanoušků rakovnické kapely Brutus

Luděk Blovský


Spousta míst k sezení, prostor pro tanec a celkem prostorné pódium byly připravené ještě dávno před samotným startem. Ten odpálila tradiční úvodní znělka při nástupu muzikantů před publikum a večírek dostal rychlý akční spád.

Kapela Brutus

Oblíbená kapela Brutus se Sášou Pleskou u kláves, vybalila nabitý playlist autorské tvorby, masírující fanoušky týden co týden na štacích křížem krážem naší republikou.

bru

FOTO PRO RADOST
Opijem se, Dřív než zaplatíš, Somráci, Zase pivo, Zničená duše, Dlažební kostka, Gorila… rezonovaly zaplněným prostorem, kde se jen těžko hledalo místo v první linii.

Kapela Brutus
Neskutečná atmosféra, pulsující kotel, roztočené pípy, kalíšky na zahřátí v rukou muzikantů a samozřejmě dobrá muzika tu měly prim po celý nedělní večer, rozdělený v půli krátkou přestávkou.

Kapela Brutus
Čas utíkal jako voda a byť jsme se z časových důvodů nezúčastnili úplného finále, mohu jen potvrdit, že koncert se vydařil a Brutus zde jistě nezahrál naposledy.

Kapela Brutus


FOTO PRO RADOST


Luděk Blovský 39 fotografií v galerii


autoři:text:     Ilona Blovská, Luděk Blovský
foto:     Luděk Blovský



Další články s interpretem Brutus

Chodrockfest opět potvrdil své kouzlo! Párty rocku na Chodrocku se stala legendární I v letošním roce nás na DOTIKO a NFCtron stage čekal nadupaný line-up a tak nebylo divu, že si párty rocku na Chodrocku nenechaly ujít tisíce fans. A byla to jízda! Ale nepředbíhejme a vezměme to všechno hezky od začátku. Chodrockfest 2025 aneb párty rocku na Chodrocku volá! Čas plyne jako voda a léto se nám rázem přehouplo do své druhé poloviny. Příznivci skvělé muziky a dokonalé festivalové atmosféry ze západu Čech i širokého okolí ale nemusí smutnit. Vždyť je to právě srpen, kdy srdce Chodska – město Domažlice ožije Vavřineckou poutí a mimo to i oblíbeným multižánrovým festivalem – Chodrockfestem. Fenomenální Pekelný ostrov opět potěšil tisíce fans! Na své si přišli příznivci Pretty Maids, Rybiček 48, Dymytry nebo Harleje Pekelný ostrov je festivalem s nezpochybnitelným kouzlem a atmosférou, která vás doslova pohltí. Proto není divu, že se tam několikatisícový dav fans (včetně nás) pravidelně rád vrací. Jinak tomu nebylo ani v letošním roce, kdy na fajnšmekry nejen českého rocku, punku i metalu čekal nadupaný line up. Brutus v Roztokách u Křivoklátu – tradičně očekávaný koncert na kultovním místě Velká hudební událost rakovnické ikony je plánovaná na sobotu 28.6.2025. Pevně stanovený termín nabídne v areálu u fotbalového hřiště místní TJ tradiční bigbítový koncert, který si ani letos nenechají ujít stovky fanoušků. Oplocený prostor na břehu Berounky se tak opět skvěle zaplní a hlasitý doprovod známých songů bude slyšet na míle daleko. Bonusem pro přítomné hosty se stane po závěrečné skladbě velký ohňostroj, jež je nedílnou součástí brutusáckého vystoupení na tomto místě. Přijďte se pobavit a naladit na nadcházející letní prázdninové měsíce i vy, start je ohlášený na 21. hodinu. Pekelný ostrov odtajnil všechny účinkující a bude to jízda! Jeden z největších západočeských festivalů Pekelný ostrov se nezadržitelně blíží. Vypukne už za měsíc a o zvučná jména české i slovenské hudební scény nebude nouze! O pořádný rockový kotel se v areálu přírodního ostrova U mlýna nedaleko města Holýšov postará i vzácný host z Dánska. Další sezóna na letním parketu v Hořepníku je za dvěřmi. Představí se velikáni Rybičky 48 nebo Walda Gang. Letní parket Hořepník představuje další sezónu pod palbou velkých hudebních jmen. Brutus na Starém hřišti v Blovicích – bigbítový večer plný dobré muziky Páteční večer 9.5.2025 měl v Blovicích punc té pravé bigbítové tancovačky. Na Starém hřišti se publiku všech věkových kategorií představil legendární Brutus, jehož více jak pětapadesátiletá historie mluví o zkušenosti a herní vyzrálosti. Akce se konala s pořadatelským podpisem Pana Ká, který upřednostnil venkovní produkci před možností přesunout jí do interiérů Sokolovny. Je pravda, že nebylo zrovna teplo, přesto obecenstvo u rozdělaných ohňů nemrzlo a dokázalo se zahřát jak teplými alko i nealko nápoji, tak hlavně pohybem při známých skladbách masírujících nás z parádně nazvučených beden.

Další články žánru Rock

Legendární Coda oslaví 40 let exkluzivním čtyřhodinovým setem v Mrákově! Mekka chodského bigbítu pokračuje v rozjeté sezóně a chystá pro fanoušky další hudební lahůdku. A to poctivou nálož živelné hardrockové muziky legendární karlovarské Cody. Ještě světu šanci dej – koncertní hold hitům Karla Svobody Hudební večer v sušické Sokolovně bude věnovaný slavným hitovkám nezapomenutelného hudebníka a skladatele Karla Svobody. Na prostorné scéně se v tomto novém projektu představí Pavlína Ďuriačová a Lukáš Randák ve spolupráci s Tanečním orchestrem Black Tower. Přijďte se pobavit, zavzpomínat a zazpívat si i vy, dveře Sokolovny se v úterý 14.10.2025 otevřou v 18:00, start je pak ohlášený na 19:00 hodin. Keks a Markýz John aneb spojení dvou legend míří do Mrákova! Druhou říjnovou sobotu zažije KD Mrákov u Domažlic další speciální koncert. Prkna tamního sálu totiž přivítají dvě legendy rockové scény – a to skupiny Keks a Markýz John. A o tom, že se máme na co těšit, už předem není pochyb! SLÁNŠTÍ TOTÁČI SLAVÍ 35 LET V PRAŽSKÉ LUCERNĚ Slánská punk-rocková parta TOTÁLNÍ NASAZENÍ slaví letos na podzim 35 let od svého vzniku a protože v kapele vždy panovaly velmi přátelské vztahy se všemi svými bývalými členy, domluvila se celá tato parta kamarádů, že tyhle pětatřicátiny oslaví společně a že si po letech zopakují mejdan ve velkém sále pražské Lucerny. Český mejdan s Impulsem po roce opět rozezní O2 arenu! Svou show rozjede špička české i slovenské hudební scény Český mejdan s Impulsem se nezadržitelně blíží! K 26. narozeninám rádiu popřejí Marek Ztracený, Michal David, Marie Rottrová, Jelen, Xindl X či speciální host - Pavol Habera. Extra Band na plzeňském náměstí – rockový koncert s benefičním podtextem Středeční koncert 24.9.2025 pod katedrálou sv. Bartoloměje v centru západočeské metropole, byl ve znamení rockových riffů a benefice. Právě při ní, ještě před samotným koncertem, došlo na předání šeku od majitele řetězce Rud´s pizza s úctyhodnou sumou 100 000Kč Nadaci 700 let města Plzně jako garanta projektu Díky dětem. V úvodní části následného vystoupení domácího Extra Bandu si na pódiu zahrál Jarda Rajtmajer, který byl u zrodu této kapely a v současnosti je kapitánem rockových Elegií. Počasí akci moc nepřálo – vítr, chladno a s přibývající tmou spadlo i pár kapek. Přesto se před stage vytvořil pěkný hrozen fanoušků, kteří vytvořili muzikantům dobrou koncertní atmosféru. Soutěž o vstupenky na oslavu 35. let Totálního Nasazení Totální nasazení v Lucerně - „35 LET“ sobota 11. října od 17:30 Lucerna - Velký sál, Praha

Další události, novinky, fotoreportáže

Metalový večer v plzeňské Lampě nesl název Show Your Pit Skills vol. 1 Ostře laděný minifestival čekal na hosty suterénního Divadla pod lampou v pátek 26.9.2025. Pod pořadatelským dohledem domácí skupiny Something Like se na pódiu multižánrového klubu představily čtyři formace včetně jmenované Something Like. Akce se do hudebních map zapsala jako první ročník Show Your Pit Skills, do paměti zúčastněných pak jako vydařený metalový mejdan s celkem slušnou návštěvou. Tereza Kerndlová slaví 25 let na scéně a chystá svůj největší koncert v životě! Zpěvačka Tereza Kerndlová chystá svůj dosud největší koncert, který se uskuteční 10. 10. 2026 v pražském Foru Karlín. Koncert se ponese ve znamení oslav 25 let její kariéry a významných kulatých narozenin, které oslaví právě v říjnu 2026. V připravované show slibuje největší audiovizuální zážitek, jaký Forum Karlín ještě nezažilo. SLÁNŠTÍ TOTÁČI SLAVÍ 35 LET V PRAŽSKÉ LUCERNĚ Slánská punk-rocková parta TOTÁLNÍ NASAZENÍ slaví letos na podzim 35 let od svého vzniku a protože v kapele vždy panovaly velmi přátelské vztahy se všemi svými bývalými členy, domluvila se celá tato parta kamarádů, že tyhle pětatřicátiny oslaví společně a že si po letech zopakují mejdan ve velkém sále pražské Lucerny. Extra Band na plzeňském náměstí – rockový koncert s benefičním podtextem Středeční koncert 24.9.2025 pod katedrálou sv. Bartoloměje v centru západočeské metropole, byl ve znamení rockových riffů a benefice. Právě při ní, ještě před samotným koncertem, došlo na předání šeku od majitele řetězce Rud´s pizza s úctyhodnou sumou 100 000Kč Nadaci 700 let města Plzně jako garanta projektu Díky dětem. V úvodní části následného vystoupení domácího Extra Bandu si na pódiu zahrál Jarda Rajtmajer, který byl u zrodu této kapely a v současnosti je kapitánem rockových Elegií. Počasí akci moc nepřálo – vítr, chladno a s přibývající tmou spadlo i pár kapek. Přesto se před stage vytvořil pěkný hrozen fanoušků, kteří vytvořili muzikantům dobrou koncertní atmosféru. Švarní šohajové z Čechomoru rozezpívali Plzeň! Benefiční koncert pro Pomocné tlapky odměnila vyprodaná Měšťanská beseda Švarní šohajové z Čechomoru po čase opět zavítali do Měšťanské besedy v Plzni a my byli při tom. V pondělní podvečer 15. 9. 2025 patřil sál Měšťanské besedy společnosti Pomocné Tlapky o.p.s. Přesněji řečeno tradičnímu benefičnímu koncertu skupiny Čechomor, jehož výtěžek putoval právě na podporu, tzn. chov a výcvik asistenčních psů pro zdravotně postižené. Rock for People oznamuje první hvězdy Rock for People oznamuje první hvězdy, přiveze Iron Maiden, Bring Me The Horizon, Papa Roach nebo Electric Callboy Vystoupení Marty Kubišové 55 let od zákazu hraní v Lucerně 20.9.2025 Legendární hlas Marty Kubišové včera zazněl ve vyprodané Lucerně. Koncert na její počest zahájila Berenika Kohoutová, dále vystoupila Hana Holišová, Jitka Boho, Anna Fialová, Alžběta Ferencová a před Martou Kubišovou Vojta Dyk.
Nastavení souborů cookies
Na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Některé z nich jsou nezbytné, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit tento web a váš uživatelský zážitek. Souhlasíte s používáním všech cookies?
Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Souhlasím Přizpůsobit
Podrobné nastavení cookies « zpět
Soubory cookie používáme k zajištění základních funkcí webu a ke zlepšení vašeho uživatelského zážitku. Souhlas pro každou kategorii můžete kdykoliv změnit.

Nezbytné cookies
Technické cookies jsou nezbytné pro správné fungování webu a všech funkcí, které nabízí. Tyto soubory zajišťují uchovávání produktů v košíku, zobrazování seznamu oblíbených výrobků, správné fungování filtrů, nebo přihlášení. Bez těchto souborů cookies nebude webová stránka správně fungovat a ve výchozím nastavení jsou povoleny a nelze je zakázat. Tyto soubory cookies neukládají žádné osobně identifikovatelné informace.
Cookies pro marketing
Umožňují nám sledovat souhrnné informace o návštěvnosti stránek a využívání různých funkcí. To nám pomáhá naše weby zlepšovat tak, aby Vám lépe sloužily. Analytické cookies jsou nastavovány třetími stranami - Google Analytics.

Povolit všechny kategorie cookies Povolit vybrané kategorie cookies
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně Hogofogo
Provozovatel portálu


Bc. Jiří Trnka
Mírová 169, 262 31 Milín

IČ: 75960052

Zapsán v živ. rej. MěÚ Příbram - OŽÚ dle § 71 odst. 2 živnostenského zákona č. 455/1991 sb. od 5. 11. 2007.


2016 ....... 2025 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz