ČLÁNKY SOUTĚŽE
Kontakty (tým) Reklama Pro média

Ohnivým peklem stmelená metalovka Seven pouští nový klip Myšlenky 1. června 2021   (21:04)Lahůdku příznivcům českobudějovického Sevenu připravili muzikanti vypuštěním zbrusu nového klipu. Při jeho ostrém natáčení došlo i na český rekord v použití ohňových a pyrotechnických efektů, kterými se tato sehraná parta prezentuje na každém koncertu napříč naší vlastí.

Ohnivým peklem stmelená metalovka Seven pouští nový klip Myšlenky

Luděk Blovský


Jen málo fanoušků se v době covidové mohlo zúčastnit natáčení vizualizace písně Myšlenky. Tato výjimečná událost, uskutečněná na parkovišti hotelu Relaxcentrum Mrkáček Lišov, se zapsala do dějin české hudební scény jako rekord v množství použití peklem vonících efektů.


FOTO PRO RADOST
Posuďte sami – ve vrcholném okamžiku plocha parkoviště vzplála 63-mi ohňovými jazyky a 150-ti pyrotechnickými efekty! Dým, kouř, výbuchy a plameny určitě konkurovaly i evropským pódiovým vystoupením světových kapel. Vše pod bedlivým dohledem kamer českobudějovické nahrávací společnosti Magic Pictures, fotografů z několika rockových médií, zástupců regionálních novin a hlavně komisaře Agentury Dobrý den, jenž kapele po závěrečné klapce předal certifikát o dosaženém rekordu.

Kapela Seven
Pětičlenná parta, působící v neklidných heavy-metalových vodách od roku 1996, má za sebou nespočet koncertů na scénách významných hudebních akcí. Ohnivou kytaru, za cenu mnohonásobné plamenné depilace, předvedl při natáčení Honza Kirk Běhunek.

Kapela Seven
Druhou kytaru bravurně zvládl služebně nejmladší člen Denis Fano, který do kapely skvěle zapadl a během krátké doby se stal právoplatným členem metalového  Sevenu.

Kapela Seven
Hořící paličky, výrazné bicí a obrovskou dávku energie ukázal bicman David Vrba, jenž byl snad u všeho, co se kde na place „šustlo“.

Kapela Seven
Basu již mnoho let hobluje Vojta Zícha, který s Denisem dokáže rozpumpovat každý kotel, který se kdekoliv u pódia vytvoří.

Kapela Seven
Poslední sérii detailních záběrů si vzal za své zpěvák Jirka Kombi Komberec. Svým projevem u mikrofonu, plným emocí a pohybu, vtiskne každé skladbě neopakovatelný náboj, což má obrovský vliv na publikum všech věkových generací.

Kapela Seven
Natáčení klipu na parkovišti v Lišově 1.5.2021 mělo nádhernou domácí atmosféru. Každý věděl, kde je jeho místo a celkový výsledek tak stojí za to. Pod precizní práci s ohni, světlicemi, výrobníky plamenů, různými chrliči jisker a dýmů se podepsali mistři svého oboru – parta z PYROEFEKTY.cz, v jejichž režii proběhly i koncerty pod značkou Monster Meeting a členové týmu Tomas Stagepyromanagercybertrash Cybertrash, kteří perfektně načasovanými efekty stoprocentně doplňovali výkon kapely. Ve výčtu aktérů prvního májového večera nelze opomenout českobudějovické nahrávací studio NuArt, kde muzikanti avizované album připravují a my se tak můžeme těšit na jeho fyzickou podobu někdy ke konci roku.

Kompletní tým z natáčení klipu Myšlenky kapely Seven

FOTO PRO RADOST


Luděk Blovský 108 fotografií v galerii


autoři:text:     Luděk Blovský
foto:     Luděk BlovskýDalší články s interpretem Seven

Fryyfest 2021 v Bakově nad Jizerou bude plný hvězd zahraniční i české rockmetalové scény! Volnočasový areál v Bakově nad Jizerou letos opět ožije řádně nadupanou muzikou! Organizátoři oblíbeného friendly festivalu Fryyfest své fans i přes současnou náročnou situaci nezklamali a přichystali pro ně další ročník. Českobudějovická metalovka Seven připravuje nové album Čas koncertní abstinence využili tvořiví muzikanti k fyzické realizaci dlouho avizované placky, na které dělají dnem i nocí ve studiu NuArt. Dohledu na jejich práci se ujal Jaroslav Brouzda a my se můžeme jen těšit na výsledek, který na sebe nenechá dlouho čekat. Festival Fryyfest 2021 v Bakově nad Jizerou bude plný legend zahraniční i české rock metalové scény! Nespoutanou show odpálí The Iron Maidens, Grave Digger, Bonfire, Kamil Střihavka & Leaders i Sebastien Známý friendly festival Fryyfest neponechal nic náhodě a i v této složité době potěšil své fanoušky. Chystá pro ně totiž další ročník tohoto rock metalového open - airu. Neskutečný mejdan s českobudějovickým Sevenem na Kalikováku Páteční večer 19.6.2020 byl v příjemném areálu plzeňského Kalikovského Mlýna věnován příznivcům ostřejší muziky. Na venkovním pódiu, potažmo přímo ve stanu na trávě zahrály dvě kapely – domácí Harlet a českobudějovický Seven. Night of Flame na plzeňském Kalikováku Zahrada Kalikovského Mlýna se v pátek 19.6.2020 promění v hudební arénu. Na Open Air koncertě se představí domácí Harlet, kterého v polovině večera vystřídá českobudějovická kapela Seven. Akce startuje v 18:00 bez ohledu na počasí! Festival Fryyfest v Bakově nad Jizerou bude nabitý legendami zahraniční i české rock metalové scény! Nespoutanou show rozjedou The Iron Maidens, Bonfire, Santa Cruz, Kamil Střihavka & Leaders i Sebastien Rockeři, rockerky a rockerčata nejen ze Středních Čech, už máte nějaký plán na konec července a začátek srpna letošního roku? Máme pro vás totiž tip, který se neodmítá! Ptáte se jaký? No přece jedenáctý ročník oblíbeného rock metalového festivalu Fryyfest V přeštickém Spoláku se představil českobudějovický Seven Sobotní večer 5.10.2019 měl v přeštickém centru kulturního dění na programu představení dvou celkem známých kapel. Z Českých Budějovic přijela ukázat své umění skupina Seven, kterou na pódiu vystřídala plzeňská metalovka Hi-Fly.

Další články žánru Metal

Metal, rock, alternativa i reggae - takový byl třetí ročník vyhlášeného Voznice Festu Přírodní krytý areál Tyjátru v obci Voznice nabídl v sobotu 19.6.2021 již třetí ročník soutěžní přehlídky skupin několika stylů. V příjemné domácí atmosféře zabojovalo pět kapel o hlavní cenu – možnost natočení vlastního klipu u společnosti Junek Film. Pozitivně Negativní rockový slet V sobotu 19. června se konala ve spolupráci Pivovaru Nomád a kapely Žyhadloo první letošní akce v areálu tohoto pivovaru. Metalové Teritorium posílá fanouškům nový klip Ministerstvo Pravdy Text skladby je inspirován románem George Orwella "1984". Festival Odpadních Vod 2021 – DEN DRUHÝ Po nabitém pátečním lineupu přišel na řadu sobotní rozpis, který sliboval dlouhý maratón v členitém undergroundovém terénu. Připravené sály, nazvučená reprosoustava a dekorace dávaly festivalu, konaném ve dnech 11. a 12.6.2021, punc výjimečnosti, která se stávala vystoupením jednotlivých formací skutečností. Na stěnách k včerejší výzdobě přibyly i obrazy, z nichž některé změnily majitele. A teď opět k hudebnímu dění odstartovanému v 15 hodin. Soutěž o vstupenky na Voznice fest 2021 Kultura se pomalu a jistě probouzí!!! Doražte 19.6.2021 na Voznici u Dobříše podpořit kapely které byli vybrány do soutěžního finále o natočení videoklipu od společnosti JUNEK Film.Každý návštěvník svým hlasovacím lístkem podpoří jednu z vystupujících kapel.Po odehrání všech interpretů se lístky sečtou a bude vyhlášen vítěz. Fryyfest 2021 v Bakově nad Jizerou bude plný hvězd zahraniční i české rockmetalové scény! Volnočasový areál v Bakově nad Jizerou letos opět ožije řádně nadupanou muzikou! Organizátoři oblíbeného friendly festivalu Fryyfest své fans i přes současnou náročnou situaci nezklamali a přichystali pro ně další ročník. Second Breath válcují nu-metalovou scénu novým klipem Reborn, jejich znovuzrození je ještě tvrdší než dřív! Nespoutaní západočeští živlové Second Breath opět naložili pod svůj nu-metalový kotel, a to pořádně! Odpálili totiž zbrusu nový videoklip k řádně nadupanému songu Reborn.

Další události, novinky, zajímavosti, fotoreportáže, recenze

Skupina SP (dříve Septic people) vydala své další řadové album SPRÁVNÁ PÁRTY! Dle jejich vyjádření je nejlepší!!! V červnu 2021 vychází nové CD kapely SP s názvem SPRÁVNÁ PÁRTY obsahující 13 pecek, z toho třináctá skladba je bonus píseň Zlatá klec z roku 2014. CD vzniklo ve studiu Mercury pod taktovkou Romana „Mashy“ Šandora a dle vyjádření kapely je to jejich nejlepší album, které si nadělili k jejich 10 letům existence. Na cd hostuje TOMÁŠ HRBÁČEK z kapely Harlej, který si tu střihl dva duety k písni Možná a Setkání s kamarádem. Divokej Bill započal své turné s názvem ,,MARATHON 2021". 19. června kapela zahájila svou marathonskou tour na letním open-air parketu Garage v Táboře. Těšit jste se mohli na výbornou atmosféru a skvělou předkapelu Mother's Angels. Metal, rock, alternativa i reggae - takový byl třetí ročník vyhlášeného Voznice Festu Přírodní krytý areál Tyjátru v obci Voznice nabídl v sobotu 19.6.2021 již třetí ročník soutěžní přehlídky skupin několika stylů. V příjemné domácí atmosféře zabojovalo pět kapel o hlavní cenu – možnost natočení vlastního klipu u společnosti Junek Film. Pozitivně Negativní rockový slet V sobotu 19. června se konala ve spolupráci Pivovaru Nomád a kapely Žyhadloo první letošní akce v areálu tohoto pivovaru. Traktor svými legendárními hity rozezněl Příbram! Hostem večera bylo zbrusu nové Panoptiko Nastala sobota a všechna rocková srdce nejen ze středočeského kraje bila na poplach. A nebylo divu. V tento den totiž příbramské Letní kino ožilo koncertem legendárního rockového Traktoru s hostem - zbrusu novou skupinou Panoptiko. Metalové Teritorium posílá fanouškům nový klip Ministerstvo Pravdy Text skladby je inspirován románem George Orwella "1984". Festival Odpadních Vod 2021 – DEN DRUHÝ Po nabitém pátečním lineupu přišel na řadu sobotní rozpis, který sliboval dlouhý maratón v členitém undergroundovém terénu. Připravené sály, nazvučená reprosoustava a dekorace dávaly festivalu, konaném ve dnech 11. a 12.6.2021, punc výjimečnosti, která se stávala vystoupením jednotlivých formací skutečností. Na stěnách k včerejší výzdobě přibyly i obrazy, z nichž některé změnily majitele. A teď opět k hudebnímu dění odstartovanému v 15 hodin.
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně Hogofogo
2016 ....... 2021 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz