ČLÁNKY SOUTĚŽE
Kontakty (tým) Reklama Pro média

RC Prdel Beroun se otřásl pod punkovou hudební náloží 1. června 2022   (16:24)Avizovaný jediný letošní koncert v punkovém stylu měl ve známém RC silný náboj. Na sobotní večer 28.5.2022 pozval provozovatel a hlavní pořadatel Martin Hruška dvě skupiny, jejichž společným jmenovatelem byl ženský vokál. Ať pražská Urtica nebo jičínská kapela Nukleární Hovada – v obou případech se představení vydařilo a my si tak užili parádní mejdan, na který se hned tak nezapomene.

RC Prdel Beroun se otřásl pod punkovou hudební náloží

Luděk Blovský


Prostor suterénního rockáče ožil před osmou hodinou zvukovkou pražské skupiny Urtica. Troška problémů s nastavením mixu, poté se začaly dít ty správné věci.

Kapela Urtica

Anglicky zpívající zpěvačka Barča vytáhla na hosty klubu playlist nabitý domácí dílnou. Tu muzikanti připravili jako jádro debutové placky Sharper Than Ever.

Kapela Urtica

KOMPLEXNÍ ŘEŠENÍ
Pro fanoušky doplňuji, že album je k poslechu zatím pouze na portále Spotify.com (zde je odkaz), na fyzickém CD se zatím pracuje.

Kapela Urtica
Sympatická kapela tu určitě zanechala zřetelný otisk a je jen škoda, že se prostor u pódia více nezaplnil.

Kapela Urtica
Nechá se říci, že tahounem punkového večírku byla jičínská kapela Nukleární Hovada.

Kapela Nukleární Hovada
Čtveřici muzikantů se zpěvákem Prase doplnila v první části bloku zpěvačka Terka, fungující u této party i jako schopná managerka.

Kapela Nukleární Hovada
Od vzniku 2007 mají za sebou vydání dlouhé řady alb, kde soupis prozatím uzavírá úspěšná placka Rumová Země (2021), ke které natočili stejnojmenný klip. Právě ten se nese na vlně popularity – téměř 300 000 zhlédnutí na You Tube mluví samo za sebe.

Kapela Nukleární Hovada
Velice svižná muzika doplněná ostřejšími texty byla perfektně prezentovaná a litovat může každý, kdo si na páteční večer nenašel čas k návštěvě koncertu.

Kapela Nukleární Hovada
Z playlistu bych vypíchl Jawu, Vlastní cestu, Gaye, Vlastu, Masturbátora, Parlament… jež tu měly značnou odezvu.

Kapela Nukleární Hovada


KOMPLEXNÍ ŘEŠENÍ


Luděk Blovský 65 fotografií v galerii


autoři:text:     Ilona Blovská, Luděk Blovský
foto:     Luděk Blovský



Další články s interprety Nukleární Hovada, Urtica

JJ Bor Fest vol. 2 měl našlápnutý line-up kapelami z popředí české punkové scény Zámecký parket v Boru u Tachova se stal v sobotu 22.6.2024 místem konání druhého ročníku JJ Bor Festu. Hlavní pořadatel Faňas Matoušek se svým týmem dobrovolníků, pozval do nádherného prostředí zámeckého parku šestici kapel, které se pohybují v horních patrech jak republikové, tak regionální punkové scény. Ať to byla Svoloč, !V.V.Ú., Nukleární Hovada či Zvýšený Riziko, ŠpuntQaně a S.A.S., pokaždé jsme se dočkali stoprocentních výkonů podpořených kvalitním zvukem firmy Nanosound. Počasí přálo, příjemná obsluha na barech plnila přání zákazníků, voňavé delikatesy na grilu – co více si na sobotní festival v Boru přát? Snad pouze početnější návštěvu, která by této dobře zorganizované a kvalitně obsazené akci velice slušela. Druhý ročník JJ Bor Festu hlásí připraveno, line-up je ucelený v počtu šesti pozvaných kapel Bor u Tachova, potažmo pak areál u Zámeckého parku, se stane centrem hudební události s názvem JJ Bor fest vol. 2. Hlavní pořadatel, mnohým příznivcům festivalového dění určitě známý Faňas Matoušek, sezval na tuto akci šestici kapel z blízka i vzdálenějších končin. Těšit se můžete na povětšinou punkrockovou muziku, chybět nebude zajištěné zázemí jak vystupujících, tak návštěvníků festivalu. Přijďte se pobavit, zapařit a hlavně podpořit festival i vy, start je v sobotu 22.6.2024 ohlášený na 15:30 hodin. Punkový koncert v RC Prdel Beroun má lákavý line up Sobotní večírek 28.5.2022 ve známém berounském RC bude letos jediný v avizovaném punkovém stylu. A jelikož je jediný tohoto žánru, pozval hlavní pořadatel Martin Hruška výběrovou dvojici kapel – pražská parta Urtica a jičínská skupina Nukleární Hovada nenechají v klubu kámen na kameni. Přijďte si i vy užít jedinečnou atmosféru, odstartováno bude ve 20:00 hodin. Fesťák na vsi byl pro Ellu a ta mu kralovala Druhý ročník festivalu se vydařil i přesto, že návštěvníky v jeho večerní části potrápil déšť, nedali se jím odradit a setrvali až do pozdních nočních hodin.

Další články žánru Punk (rock)

Irish Halloween párty vol. 13 láká do Lampy mezinárodním lineupem Po roce čeká na hosty plzeňského Divadla pod lampou již 13. ročník úspěšné akce s názvem Irish Halloween párty. Role hlavního pořadatele se tradičně ujala domácí skupina Cheers!, která na prkna multižánrového klubu pozvala další dvě hudební jména – temperamentního AdolpHo Trampa a italsko-německou kapelu The Offenders. Návštěvníci pátečního večírku 31.10.2025 se tak mohou těšit na skvělou muziku podpořenou tematickými kostýmy v jistě zaplněné Lampě. Přijďte se pobavit a užít si nevšední halloweenskou atmosféru i vy, start je ohlášený na 19:00 hodin. Punk & Film Turné 2025 pražských S.P.S. mělo v plzeňském Medvědovi silnou fanouškovskou podporu Speciální koncertní turné punkových S.P.S. je v současnosti v plném proudu. Na jednotlivých dvanácti zastávkách napříč republikou muzikanti promítají dokument o kapele z let 2023/2024, poté je na pořadu každého takového večera prodloužený hudební set. V něm si hosté mohou do syta užít skladby pevně zakotvené na playlistě, ale i kousky méně hrané. Přesně tak to bylo i u Bílýho Medvěda v pátek 17.10.2025. Zaplněný klub, divoké pogo včetně skoků z pódia – perfektní mejdan, který v podstatě neměl žádnou chybu. Rock for People odtajňuje další hvězdná jména! Dorazí Limp Bizkit i Gorillaz Festival Rock for People opět dokazuje svou sílu a přiváží ty největší světové hvězdy. Kromě Iron Maiden, Bring Me The Horizon, Papa Roach nebo Electric Callboy dorazí i Limp Bizkit a Gorillaz. Totální Nasazení slavilo v Lucerně aneb 35 let bez Kazoo Slánská punk-rocková stálice Totální Nasazení slavila již 35 let své existence a toto jubileum oslavila ve velkém stylu v pražské Lucerně. Pražští S.P.S. znovu v Medvědovi, tentokrát při zastávce na Punk & Film Turné 2025 Republikově známá punková kapela S.P.S. vyrazila na podzimní dvanáctizastávkovou šňůru s názvem Punk & Film Turné 2025. Již z názvu je patrné, že páteční večírek 17.10.2025 v Bílým Medvědovi bude zcela výjimečný – kromě hudební produkce se bude konat i promítání dokumentu o skupině z let 2023 – 2024. Přijďte si užít jedinečný mejdan i vy, start je ohlášený na 20:00 hodin. SLÁNŠTÍ TOTÁČI SLAVÍ 35 LET V PRAŽSKÉ LUCERNĚ Slánská punk-rocková parta TOTÁLNÍ NASAZENÍ slaví letos na podzim 35 let od svého vzniku a protože v kapele vždy panovaly velmi přátelské vztahy se všemi svými bývalými členy, domluvila se celá tato parta kamarádů, že tyhle pětatřicátiny oslaví společně a že si po letech zopakují mejdan ve velkém sále pražské Lucerny. Největší koncert v historii Falconu je tu! Živelní Moscow Death Brigade udeří v Klatovech Sokolíci, zbystřete zrak! Moscow Death Brigade, ruská mašina na techno-rap-punk, přiletí přímo do Falconu a rozseká to tam na atomy! A co je nejvíc? Klatovy budou JEDNÍM z mála míst v ČR, kde to v rámci HOODS UP TOUR - PART 2 odpálí!

Další fotoreportáže

Swing Melody pokřtili v Jazz Docku nové album Honba za písničkou Večer plný rytmu, noblesy a retro kouzla. Kapela Swing Melody pokřtila v pražském Jazz Docku své nové album Honba za písničkou, které vyšlo nejen na CD, ale i na kazetě. Slavnostní, přesto uvolněná atmosféra provázela celý koncert, během něhož zazněly jak nové autorské skladby, tak i nestárnoucí písně Voskovce a Wericha a klasické swingové standardy. Kapelník Jan Veverka dovedl večer s elegancí, nadhledem a energií, která potvrdila, že swing má i dnes své neodolatelné kouzlo. Strejda Proth a Svět lidí. Podzimní turné kapely Protheus k nové desce v plném proudu. Kapela Protheus vyrazila společné s hudebním hostem, kapelou Jacker's na podzimní turné k nové desce Svět lidí. Dohromady se zastaví na třinácti místech, kde strejda Proth představí jejich nové songy live z právě vydaného alba. Z pěti kapel dvě postupují - takové bylo druhé základní kolo Múzy 2025 Ve čtvrtek večer 23.10.2025 se v plzeňském Divadle pod lampou uskutečnilo druhé vyřazovací kolo 32. ročníku hudební soutěže amatérských kapel Múza. V něm se o postup do finálových soubojů ve dvou kategoriích utkala pětice formací, přičemž se názor publika s výrokem poroty při vyhodnocení opět neshodly. Akce se těšila podpoře početného obecenstva, které vytvořilo skvělou atmosféru každé jednotlivé sestavě, jejíž jméno se na lineupu objevilo. Český mejdan s Impulsem roztančil pražskou O2 arenu! Devátý ročník oslavil s Michalem Davidem, Marií Rottrovou, Markem Ztraceným, Pal'em Haberou, Xindlem X, kapelou Jelen a rekordní návštěvností! Fanoušci skvělé české i slovenské popové, rockové i folkrockové muziky se po roce opět sešli v pražské O2 areně. Předposlední říjnovou sobotu tam totiž vypukl devátý ročník oblíbeného Českého mejdanu s Impulsem a byla to jízda! O hvězdnou sestavu nebyla nouze. František Nedvěd ml. hrdě šíří legendární hudební stopu svého otce Františka i strýce Honzy Fanoušci ikonických trampských písní Brontosaurů resp. bratří Nedvědů si tyto písně mohou užívat na živo i v dnešní době. Jedním z nejautentičtějších interpretů, které je s chutí a profesionalitou nabídne je František Nedvěd ml., jehož vizuální i hlasová podoba ke svému otci Františkovi st. je nepopiratelná. Dvě rockové ikony na jednom pódiu – Odyssea a Turbo na očekávaném koncertě v Katovicích Sobotní večer 18.10.2025 v KD Katovice měl příchuť vyzrálé rockové muziky. Na prostorném pódiu se představily dvě kapely, jejichž hudební historie čítá desítky let aktivní koncertní dráhy. Úvodní část patřila oblíbené Odyssee, druhou polovinu katovické párty si vzalo za své plzeňské Turbo. O pořadatelství se postarala Rock Agency, která je podepsaná i pod dalšími akcemi zde konanými. Punk & Film Turné 2025 pražských S.P.S. mělo v plzeňském Medvědovi silnou fanouškovskou podporu Speciální koncertní turné punkových S.P.S. je v současnosti v plném proudu. Na jednotlivých dvanácti zastávkách napříč republikou muzikanti promítají dokument o kapele z let 2023/2024, poté je na pořadu každého takového večera prodloužený hudební set. V něm si hosté mohou do syta užít skladby pevně zakotvené na playlistě, ale i kousky méně hrané. Přesně tak to bylo i u Bílýho Medvěda v pátek 17.10.2025. Zaplněný klub, divoké pogo včetně skoků z pódia – perfektní mejdan, který v podstatě neměl žádnou chybu.
Nastavení souborů cookies
Na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Některé z nich jsou nezbytné, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit tento web a váš uživatelský zážitek. Souhlasíte s používáním všech cookies?
Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Souhlasím Přizpůsobit
Podrobné nastavení cookies « zpět
Soubory cookie používáme k zajištění základních funkcí webu a ke zlepšení vašeho uživatelského zážitku. Souhlas pro každou kategorii můžete kdykoliv změnit.

Nezbytné cookies
Technické cookies jsou nezbytné pro správné fungování webu a všech funkcí, které nabízí. Tyto soubory zajišťují uchovávání produktů v košíku, zobrazování seznamu oblíbených výrobků, správné fungování filtrů, nebo přihlášení. Bez těchto souborů cookies nebude webová stránka správně fungovat a ve výchozím nastavení jsou povoleny a nelze je zakázat. Tyto soubory cookies neukládají žádné osobně identifikovatelné informace.
Cookies pro marketing
Umožňují nám sledovat souhrnné informace o návštěvnosti stránek a využívání různých funkcí. To nám pomáhá naše weby zlepšovat tak, aby Vám lépe sloužily. Analytické cookies jsou nastavovány třetími stranami - Google Analytics.

Povolit všechny kategorie cookies Povolit vybrané kategorie cookies
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně Hogofogo
Provozovatel portálu


Bc. Jiří Trnka
Mírová 169, 262 31 Milín

IČ: 75960052

Zapsán v živ. rej. MěÚ Příbram - OŽÚ dle § 71 odst. 2 živnostenského zákona č. 455/1991 sb. od 5. 11. 2007.


2016 ....... 2025 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz