ČLÁNKY SOUTĚŽE
Kontakty (tým) Reklama Pro média

Musicgate.cz a Rockfest Jince pomáhají dobré věci 15. července 2017   (20:00)Charitativní akce pro MŠ speciální, Příbram

Musicgate.cz a Rockfest Jince pomáhají dobré věci

Zde je místo i pro Vaší reklamu.

Cbanner (1)   (900 x 150px)
Náš hudební portál musicgate.cz v srpnu pořádá charitativní tombolu na pomoc Mateřské školce speciální v Příbrami. Ta bude probíhat, po dohodě s pořadatelem Zdeňkem Ulmanem, na Rockfestu v Jincích 5. 8. 2017. Vybrané peníze poputují k paní ředitelce školky Bc. Jitce Borczákové, která by měla být na festivale přítomna. V případě, že se nebude moci osobně zúčastnit, bude obnos na místě předán osobě, kterou paní ředitelka sama zvolí. Samozřejmě bude zajištěna fotodokumentace.

Mateřská škola speciální, Příbram, Hradební 67 je jediná mateřská škola v regionu samostatně zřízená pro děti se zdravotním postižením. Poskytuje předškolní vzdělávání zejména dětem s mentálním postižením, s vadami řeči, poruchami komunikace, se smyslovými vadami, s tělesným postižením, s vývojovými vadami, se souběžným postižením více vad a s autismem.

Jedná se o krajskou školku, proto jsou finanční prostředky značně omezené a mnohdy využitelné jen na opravy a údržbu prostor, jenž mají v nájmu od města Příbram, případně provozní náklady. Nezbývá tak mnoho prostředků na nákup vybavení ani speciálních pomůcek, které jsou pro účel školky nezbytné. Přesto se paní ředitelka společně s učitelkami a rodiči dětí snaží vše potřebné obstarat svépomocí ze svých prostředků, což je dost náročné. Sponzorské dary MŠ příliš často nedostává, proto jsme si ji vybrali, abychom dětem dopomohli k lepším podmínkám. Momentálně by bylo potřeba nejen pořídit speciální pomůcky a hračky, ale i revitalizovat dětské hřiště včetně pískoviště.

Přispět může každý, kdo bude chtít. Na Rockfestu v Jincích 5. 8. 2017 bude probíhat tombola ve prospěch MŠ speciální, Příbram. V tuto chvíli shromažďujeme dary od různých muzikantů a sponzorů. Lístky do tomboly budou k zakoupení na místě a všichni přispěvatelé zde budou samozřejmě zvřeřejněni. 

Vše bude řádně zdokumentováno a v budoucnu budeme informovat, co vše si za to do školky pořídili a přineseme vám i rozhovor s paní ředitelkou Bc. Jitkou Borczákovou.

Pokud byste se chtěli o dané školce dozvědět více informací, můžete ZDE.
Informace o Rockfestu v Jincích naleznete na stránkách facebooku a v našem článku zde http://musicgate.cz/clanek/rock-fest-v-jincich-jasne/554/.
 


Zde je místo i pro Vaší reklamu.

Cbanner (2)   (900 x 150px)

zdroj:skoly.pb.cz
autoři:text:     Romana Havlánová, Lenka Synková
foto:     pribram.euDalší články žánru Rock

Peter Nagy je věčným optimistou, v nové skladbě zpívá Raz sa všetko vyrieši! Hitmaker Peter Nagy přichází s novou optimistickou písní Raz sa všetko vyrieši. Hudbu i text k novince, která nese podtitul Tup, Tup Song, napsal samotný Peter Nagy. Online koncert kapely Hlahol na střeše Knaku V neděli večer skupina Hlahol vystoupila na střeše legendárního teplického klubu a spáchala si tím vlastní open air, i s diváky v ulici. Kapela Sendwitch s Pekařem vydává klip Mayday, v létě vyrazí na společnou tour! Pekař si ve videoklipu zahrál psychologa, kterému se zpěvák kapely Daniel Černý svěřuje s pocity a náladami, se kterými bojuje v dnešní nelehké době. Prague Summer Festival potvrzuje The Offspring na červen 2022 Prague Summer Festival oznamuje nové datum konání koncertu The Offspring. Kapela vystoupí v Praze 12. června 2022, představí právě vydanou novinku Let The Bad Times Roll. Skupina Pepper odtajnila svůj Příběh - aneb zbrusu nový videoklip je na světě! Mladá nadaná kapela Pepper neusnula na vavřínech a svým fans se hlásí zbrusu novým videoklipem s názvem Příběh. A věřte, máme se na co těšit! Finálové práce na novém albu CI5 se staly minulostí – placka Gigaman míří mezi fanoušky Celých devět autorských skladeb potěší nejen kmenový fanklub, ale i všechny příznivce dobré hardrockové muziky. CD má v rodném listě datum 27.3.2021, přičemž list křestní vypíší autoři hned na prvním koncertě po rozvolnění! Parta kolem Tondy Jireše se na tento okamžik moc těší a ani vy si nenechte významný budoucí moment hudební dráhy oblíbené kapely ujít. Cítíte se sami? Objevte v sobě MUZIKONAUTa! Už rok uplynul od chvíle, co nám představila ústecká kapela IDIO&IDIO svůj poslední videoklip, natočený k singlu „Jak na pAnk“. Byl jednoduchý, hravý a skrýval v sobě množství nadsázky. Nyní však čtveřice přináší zcela jiný audiovizuální zážitek s debutovým videoklipem k písni MUZIKONAUT.

Další tiskovky

Peter Nagy je věčným optimistou, v nové skladbě zpívá Raz sa všetko vyrieši! Hitmaker Peter Nagy přichází s novou optimistickou písní Raz sa všetko vyrieši. Hudbu i text k novince, která nese podtitul Tup, Tup Song, napsal samotný Peter Nagy. Umělci pomohli dobré věci v rámci benefice #opětspolu Získat prostředky na speciální přístroj můžete pomoci i vy! Kapela Sendwitch s Pekařem vydává klip Mayday, v létě vyrazí na společnou tour! Pekař si ve videoklipu zahrál psychologa, kterému se zpěvák kapely Daniel Černý svěřuje s pocity a náladami, se kterými bojuje v dnešní nelehké době. Temný debut renesančního umělce JAF 34 právě vychází Dovolujeme si Vám představit debut s názvem Empty multimediálního umělce a hudebníka JAF 34. Na desce hostují Jakub Daš (Nikitin), Viktorie Marksová (Houpací koně), Jirka Bendl (Manon Meurt), Oskar Pilař (ex-Peter Pan Complex), Michal Hanáček (ex-Baro Chandel), Jakub Chaba (ex-Peter Pan Complex), Petr Voruda (ex-Baro Chandel), David Novotný (Himalayan Dalai Lama) a další. Prague Summer Festival potvrzuje The Offspring na červen 2022 Prague Summer Festival oznamuje nové datum konání koncertu The Offspring. Kapela vystoupí v Praze 12. června 2022, představí právě vydanou novinku Let The Bad Times Roll. MC Matheus vydal novou desku aneb Domeček z karet jako aluze na stav planety Ze spojení rapera Matheuse s producentem a multiinstrumentalistou Adamem Urbanem alias Renkem vzešlo letos na jaře hip hopové album Domeček z karet a je se na co těšit. Vsadili na lidské hlasy - Martin Harich a skupina For You přicházejí s novinkou bez nástrojů - Right Beside You! Na slovenské scéně vzniklo nové unikátní hudební spojení! Společnou píseň Right Beside You představují zpěvák a skladatel Martin Harich a vokální skupina For You.
Zde je místo
i pro Vaší reklamu.

Hlavní banner
(180 x 450px)
Partneři portálu
Rock Rádio ATTACKER of music Příbram.cz Dobříšsko Aktuálně Hogofogo
2016 ....... 2021 © musicgate.cz
webdesign | websystem | KAO.cz